dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Otwock,mazowieckie

649 000 zł83 m² 7 819,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie apartamentowe na parterze z własnym ogródkiem (138 m2). Nieruchomość stanowi jasny i przestronny salon z otwartą kuchnią (16,74 m2, 6,60 m2), z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

254 000 zł40 m² 6 329,43 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana w historycznej przestrzeni dawnej przędzalni.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł36 m² 8 980,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2 pokojowe | 35,52 m2 | ul.Grabskiego | Rzeszów Przestronne 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 35,52 m2. Położone jest na czwartym piętrze niskiego bloku z windą, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac gen. Józefa Hallera

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł53 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie przy parku z widokiem na zieleń/ drzewa Łączna powierzchnia to 53 m2: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia - pokój - łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

396 478 zł61 m² 6 489 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest dwustronne mieszkanie trzy pokojowe z dużym salonem. W skład mieszkania wchodzi: pokój dz.+aneks kuchenny 24,12 m2 Sypialnia 11,92 m2 Sypialna II 8,81 m2 Hol 8,32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Millenium

Nowy Sącz,małopolskie

239 000 zł48 m² 4 979 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Mieszkanie o powierzchni około 48m2 zlokalizowane na I piętrze w bloku (oś. Millenium). W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje(jeden z wyjściem na balkon),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Gliwice,śląskie

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu mieszkanie , które daje możliwość stworzenia swojego wymarzonego miejsca na ziemi. Mieszkanie znajduje się w zielonej dzielnicy Gliwic- sikorniku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Świebodzice,dolnośląskie

119 000 zł32 m² 3 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A Do sprzedania kawalerka na parterze na ulicy Bolesława Chrobrego w Świebodzicach. - okna pcv - drzwi wejściowe antywłamaniowe - zadbana klatka chodowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Gdynia,pomorskie

299 000 zł32 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obiektem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe (o powierzchni 32,5 m2). Nieruchomość usytuowana jest w samym centrum Gdyni, w sąsiedztwie szeroko rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł94 m² 6 895,09 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 94m2. Dużym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, mieszkanie znajduje się w centrum Wrocławia. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

392 350 zł66 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina ul. Paderewskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł45 m² 11 409,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania na Ursynowie przy samym metrze z dwoma pokojami oraz aneksem kuchennym ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie jest położone bardzo blisko Lasu Kabackiego, do którego spod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszyka

Opole,opolskie

315 000 zł58 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz przestronnego, zadbanego mieszkania to ta oferta jest idealna dla Ciebie lokalizacja: -Duże 3 pokojowe mieszkanie znajduję się w bloku przy ulicy Koszyka. Pomieszczenia : - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

383 800 zł85 m² 4 504,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości posiada na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 85,21 m2 z tarasami na dachu przy ulicy Krakowskiej. Jest to unikatowa inwestycja, w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

150 000 zł14 m² 10 563 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja mieszkaniowa Inwestycja zlokalizowana na Dąbiu w Krakowie. 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego. W pobliżu znajduję się kompleks biurowców Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fundamentowa

Gdańsk,pomorskie

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na Kokoszkach. na rzecz naszej firmy Home Asset. Zalety nieruchomości: mieszkanie posiada bardzo wygodny rozkład jest słoneczne i ciche z oddzielną kuchnią duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

443 520 zł79 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka ul. Urocza. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

339 800 zł58 m² 5 817,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie na nowym, prestiżowym osiedlu w zachodniej części Rzeszowa- IV etap inwestycji. Inwestycja składająca się z budynków w szeregowej zabudowie, gdzie każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Kraków,małopolskie

430 000 zł54 m² 7 954,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: wodna,Dworcowa, wielicka Prezentyje bardzo ciekawe mieszkanie na Płaszowie w rejonie dworca pkp. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,oddzielnej kuchni,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krakowska-Południe

Rzeszów,podkarpackie

339 800 zł58 m² 5 869,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości posiada na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym ogrodem przy ul. Krakowskiej. Nowoczesne i kameralne osiedle powstało w malowniczej okolicy, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

280 000 zł72 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania bardzo atrakcyjne i nietuzinkowe mieszkanie. Jest to wyjątkowa adaptacja strychu zaprojektowana przez znaną pracownię projektową znajdująca się w centrum Zabrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kościańska

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł72 m² 8 713,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie we Wrocławiu - Fabryczna/ Złotniki, ul. Kościańska (osiedle Osada Złotnicka)., o powierzchni 72,30 m , 3 pokoje na II piętrze w czteropiętrowym budynku z 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejherowska

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł70 m² 9 900,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie we Wrocławiu, w dzielnicy Fabryczna - Popowice, przy ul. Wejherowskiej, o powierzchni 70,50 m , 4 pokoje, na drugim piętrze w 7 piętrowym budynku z 2011 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łubinowa

Smolec,dolnośląskie

440 000 zł69 m² 6 413,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w Smolcu, gmina Kąty Wrocławskie, przy ul. Łubinowej, o powierzchni 68,60 m , trzy pokoje na wysokim parterze w dwukondygnacyjnym budynku. Lokal zakupiony od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł45 m² 12 378 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

351 400 zł63 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Deweloper pokrywa koszt biura. Kupujący nie płaci żadnej prowizji. Miejsca postojowe w garażu podziemnym Cena mieszkań od 4950 zł brutto/m2 Mieszkania gotowe będą od grudnia 2020 roku lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł53 m² 7 702,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Chciałbym Państwu przedstawić, ciekawą, ofertę sprzedaży, 3 pokojowego mieszkania, na Warszawskim Mokotowie (stegny). Nieruchomość położona na 4, ostatnim, piętrze budynku z lat 70tych, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

199 900 zł26 m² 7 664,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc- 2% u notariusza. Oferujemy do sprzedania kawalerkę z dużymi oknami, powstałą z adaptacji poddasza w samym centrum miasta - Plac Grunwaldzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł29 m² 11 241 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

359 923 zł55 m² 6 592 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest przestronne mieszkanie trzy pokojowe z balkonem 24,6 m2 W skład mieszkania wchodzi: pokój dz.+aneks kuchenny 20,26 m2 Sypialnia 10,80 m2 Sypialna II 8,78 m2 Hol 7,59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

389 000 zł53 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lechicka

Koszalin,zachodniopomorskie

198 000 zł41 m² 4 786,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2020

Osiedle "viktoria Park" to nowa inwestycja znajdująca się na granicy Koszalina i Niekłonic. Całość inwestycji obejmuje 8 bloków mieszkalnych na ulicy Lechickiej. Mieszkanie deweloperskie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łaczka

Kraków,małopolskie

580 000 zł70 m² 8 286 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy Państwu piękne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Księdza Prałata Mariana Łaczka. Mieszkanie o powierzchni 70 m2 + duży balkon 13 m2 znajduje się na 2.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

289 000 zł44 m² 6 583,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone mieszkanie 2- pokojowe. Budynek w bezpośrednim sąsiedztwie parku, wokół dużo zieleni. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze, dobrze utrzymanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł129 m² 9 302,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w nowoczesnym budownictwie, bardzo dobry układ pomieszczeń. Świetna lokalizacja - niedaleko al. Jana Pawła II, 500 m do Arkadii, 1 km do Pałacu Kultury. Wraz z mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

339 800 zł58 m² 5 869,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości posiada na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem przy ul. Krakowskiej. Nowoczesne i kameralne osiedle powstało w malowniczej okolicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

230 000 zł34 m² 6 693,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie Mieszkanie o powierzchni 34,65 m2 usytuowane jest na parterze.