dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muzealny

Wrocław,dolnośląskie

497 000 zł46 m² 10 804,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam dezajnerskie, dwupokojowe lokum w centrum miasta, w stylowej kamienicy na parterze, w okolicach Pl. Muzealnego. Apartament o powierzchni 46 m2 wykończony z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

446 541 zł67 m² 6 701,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji W pobliżu osiedla:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierska

Szczecin,zachodniopomorskie

358 000 zł39 m² 9 267,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Gumieńcach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni. Z salonu wyjście na duży balkon z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

457 725 zł61 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc Bez prowizji bez prowizji Możliwość wykończenia pod klucz Pomagamy w uzyskaniu najtańszego kredytowania ( bez dodatkowych opłat ) Proponujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

466 775 zł83 m² 5 620,41 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

IV etap inwestycji! bez pcc I prowizji! W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu IV etap nowej inwestycji zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. bł. Karoliny. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

802 663 zł108 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta deweloperska 0% Prezentujemy funkcjonalny apartament o powierzchni 107 m2. Inwestycja znajduje się na II piętrze, ma bardzo przestrzenny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dziwna

Dziwnów,zachodniopomorskie

325 294 zł40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy apartament dwupokojowy z przestronnym tarasem z panoramą na Port Jachtowy /bez prowizji! Mieszkanie o pow. 39,67 mkw w trzypiętrowym budynku wielorodzinnym. Dostęp do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł71 m² 5 884 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, nowe osiedle położona nad jeziorem swarzędzkim. Blisko szkoły podstawowe i przedszkola. Dobra komunikacja miastem. Lokal położone na zamkniętym osiedlu, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

329 500 zł60 m² 5 482,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka ul. Karola Wojtyły. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł39 m² 12 665 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Industrialne mieszkanie loftowe w Nowej Papierni, przy ul. Kościuszki. Do własnej aranżacji. Wysokość mieszkania 2,80. Opiekun oferty: kom. e-mail: 2-pokoojowe mieszkanie loftowe z częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł53 m² 8 018,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: bardzo spokojna dzielnica z świetnym dojazdem do obwodnicy trójmiasta, jak i do centrum Gdańska. W okolicy lokale handlowe, takie jak Żabka, stokrotka, biedronka. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Kielce,świętokrzyskie

215 000 zł42 m² 5 119 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu ksm przy ul. Fryderyka Chopina na 5 piętrze w wieżowcu. Powierzchnia wynosi 42m2 w którego skład wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

479 000 zł33 m² 14 603,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji, powstającej w urokliwej części Dębnik, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą. Eleganckie osiedle łączy w sobie cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

298 190 zł60 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Przybyszówka - ul. Dębicka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie, elbląg, ulica słoneczna, z pokój, II piętro, media Z miasta, balkon, piwnica. Doskonała inwestycja pod wynajem lub mieszkanie na start. * mieszkania 1 pokojowe * II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żerań

Warszawa,mazowieckie

615 500 zł79 m² 7 800,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc! Do zaoferowania dla Państwa mieszkanie na piątym piętrze o powierzchni 78.91m2, w skład którego wchodzi: * pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym * trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gaik

Kraków,małopolskie

937 506 zł127 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ogrody elizjum to spełnione marzenie o syntezie natury i technologii. W urokliwym sąsiedztwie 200 hektarów starego lasu powstała enklawa nowoczesnych, przyjaznych środowisku apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łukęcin

Łukęcin,zachodniopomorskie

306 800 zł31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nieruchomości oferuje przestrzenny i wyposażony apartament nad polskim morzem. Gotowy do zamieszkania apartament w Łukęcinie - o powierzchni użytkowej 30,68 m2 z ogrodem około 36,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

556 000 zł69 m² 8 110,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc! Do zaoferowania dla Państwa mieszkanie na czwartym piętrze o powierzchni 68.55m2, w skład którego wchodzi: * pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym * trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelnicza

Rzeszów,podkarpackie

388 120 zł63 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nową inwestycję - nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie w pobliżu ulicy Strzelniczej. Opis mieszkania: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Poznań,wielkopolskie

434 557 zł58 m² 7 485,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie dla par, rodziny lub jako inwestycja Lokal jest częścią nowej, prestiżowej inwestycji o podwyższonym standardzie. Mieszkanie prezentuje niezależny układ pomieszczeń, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

260 485 zł37 m² 7 059,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z miejscem postojowym oraz systemem smart dom premium w cenie! Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym osiedlu w spokojnej i zielonej części miasta, dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł35 m² 10 829 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie dwupokojowe 35m2, przy ul. Wolskiej w Warszawie. 4 piętro w 4-piętrowej kamienicy. W kamienicy na parterze lokale usługowe, żabka, piekarnia. Teren kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzemieślnicza

Myślenice,małopolskie

299 900 zł42 m² 7 152,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mała manufaktura - Nowa inwestycja firmy Jania Construction w centrum Myślenic przy ul. Rzemieślniczej 20 Jest to budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami o powierzchniach od 39 do 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Witolda

Rzeszów,podkarpackie

329 000 zł52 m² 6 303 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie z ogrodem. Biuro nieruchomości dk Brokers jak biuro sprzedaży dewelopera przedstawia nowe osiedle, które składa się z 20 budynków mieszkalnych jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł67 m² 8 854,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc! Do zaoferowania dla Państwa mieszkanie na czwartym piętrze o powierzchni 66.63m2, w skład którego wchodzi: * pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym * dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słoneczny Stok

Białystok,podlaskie

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam Państwu nieruchomość zlokalizowaną na osiedlu Słoneczny stok. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w budynku po termomodernizacji z domofonem i windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Rzeszów,podkarpackie

397 553 zł75 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną w bliskim sąsiedztwie Parku im. W.Szafera- ul. Witolda. Nasze doświadczenie, pełna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

288 035 zł52 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycję realizowaną przy ulicy Załęskiej w Rzeszowie. Opis mieszkania: - powierzchnia użytkowa: 52,37 m2 - Kondygnacja: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księska

Wrocław,dolnośląskie

406 000 zł53 m² 7 660,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację księska ok. / 2005 R. / niski blok / spokojna okolica Dwupokojowe mieszkanie w rozkładzie o powierzchni 52 m.kw. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł59 m² 7 616,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc! Do zaoferowania dla Państwa mieszkanie na parterze o powierzchni 58.95m2, w skład którego wchodzi: * pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym * dwa pokoje sypialne *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żywiecka

Bielsko-Biała,śląskie

185 000 zł35 m² 5 239,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować własnościowe mieszkanie 35,31m2 w Bielsku-Białej na osiedlu Złote Łany nieopodal sklepu Biedronka. Ciche jednopokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Chorzów,śląskie

99 000 zł42 m² 2 351,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta jest aktualna. Można oglądać. Mieszkanie z niskim czynszem administracyjnym! Oferujemy Państwu do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w odnowionej kamienicy w Chorzowie (ul. Miarki /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł119 m² 12 208,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronny, jasny, gotowy do zamieszkania apartament dla rodziny o metrażu 118, 77 m2 zlokalizowany na prestiżowym osiedlu, blisko Pałacu w Wilanowie. Przytulne a zarazem duże mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

275 000 zł60 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Twoje M oferuje Mieszkanie 4 pokojowe na 1 piętrze W ścisłym centrum Kielc. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne, ustawne, jasne 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

389 500 zł51 m² 7 637 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty tel. Znakomite jako: * mieszkanie dla siebie * inwestycja pod wynajem * Atuty mieszkania: - wszystkie media miejskie - trójstronne ( południe; wschód; zachód ) - zadbana, spokojna okolica;.