dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyzwolenia

Bytom,śląskie

99 000 zł34 m² 2 911,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! ~mieszkanie po generalnym remoncie!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż w bardzo dobrym stanie wyremontowane mieszkanie 1 - pokojowe usytuowane na 9 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

315 000 zł66 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 65m2 położone w Markach.Mieszkanie znajduje się w czterolokalowym budynku, jest w stanie deweloperskim. .Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł67 m² 9 626,87 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowy apartament w budynku wybudowanym przez sm vistula na Mokotowie (służew). Mieszkanie w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji: trzy osobne pokoje z widną kuchnią lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Lublin,lubelskie

198 000 zł46 m² 4 288,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadbane, umeblowane mieszkanie gotowe do wprowadzenia Mieszkanie przy ul. Lwowskiej na 4 piętrze niskiego bloku. 3 pokoje o powierzchni 14, 12 i 10m2, największy jest przechodni- prowadzi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grochów

Warszawa,mazowieckie

336 675 zł45 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jest to niewysoki, kameralny budynek w sercu Pragi Południe. To urokliwe miejsce jest pełne kontrastów- budynek położony jest przy cichej ulicy, ale blisko stąd do głównych arterii, tramwajów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bosaków

Kraków,małopolskie

203 000 zł27 m² 7 518,52 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości Barbakan oferuje do sprzedaży bardzo ładną, słoneczną i ustawną garsonierę o powierzchni 27m2 przy ulicy Bosaków. Mieści się ósmym piętrze w 9-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości Barbakan oferuje do sprzedaży piękne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Bochenka o powierzchni 50m2. Mieści się na 5 piętrze w ośmiopiętrowym bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

416 160 zł49 m² 8 547,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, przestronne mieszkania na Dolnym Mokotowie!~~ Lokalizacja ~~? niedaleko wfdif~? spokojna okolica~? liczne połączenia tramwajowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

160 000 zł61 m² 2 614,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana do 30.12.2015r. Przestronne trzypokojowe mieszkanie W dobrym stanie, super lokalizacji nr oferty sm1218 Polecamy do sprzedaży bardzo czyste, zadabane mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Załęska

Katowice,śląskie

128 000 zł22 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka/garsoniera 22M2, wysoki standard wykończenia! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o pow. 22m2, usytuowane na 4 piętrze z 4. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł69 m² 8 405,80 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania nowocześnie urządzone, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,00 m2. Położone na 2 piętrze 15 piętrowego bloku z 2009r.na Bielanach. Mieszkanie położona na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okaryny

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł56 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Trzypokojowe mieszkanie - 56m2 na wysokim parterze w budynku niskiej zabudowy. Składa się z: - salonu (18m2) z wyjściem na duży balkon (7,5m2), - oddzielnej widnej kuchni z zabudową (9m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja!2pok.42M2*PO REMONCIE*299TYS.PILNIE! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m2 w doskonałej lokalizacji na Bielany-Piaski. Położone na 9 piętrze w 11 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł59 m² 7 966,10 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - 800 m2 od stacji metra Pole Mokotowskie. Mieszkanie rozkładowe - wejście do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 011 371 zł88 m² 11 460,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, luksusowe apartamenty w sercu Mokotowa.~~W okolicy parki, tereny zielone. Szybki dojazd do centrum miasta (4 km) dzięki liniom autobusowym, tramwajowym .~~Apartamenty zostały zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

403 722 zł49 m² 8 273 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na Pradze Południe w jednej z jej najpiękniejszych części. Tereny zielone, wodne i rekreacyjne, tak wyjątkowe połączenie w dużym mieście, zachęca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł41 m² 7 610,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży 3-pokojowe atrakcyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie 42 m2 przy ulicy Kartograficznej na Osiedlu Lewandów Park II Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andrzejowska

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł37 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Urocze mieszkanie o powierzchni 37,2 m2 w kamienicy z 1938 roku na warszawskiej Ochocie w pobliżu pl.Narutowicza. Wysokie i klimatyczne, na podłodze świerkowe przedwojenne deski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

250 000 zł49 m² 5 081,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży nowe mieszkanie o powierzchni 49,40m2 usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku z cegły z 2015r. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Widna

Warszawa,mazowieckie

367 398 zł42 m² 8 663 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

~Własność gruntu!~ Inwestycja znajduje się na Pradze Południe i jest uznana za jedno z jej najciekawszych miejsc. Nazywa się ją ozdobą, pragi, dzielnicą kreatywną.~~Lokalizacja~- zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

393 600 zł54 m² 7 249,95 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek klasy apartamentu, o ośmiu piętrach, z własną recepcją z 56 lokalami mieszkalnymi i 2 lokalami usługowymi. ~Inwestycja oferuje mieszkania o rozkładzie podzielonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 096 128 zł88 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 980 000 zł135 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Do sprzedania apartament o powierzchni 135m2 umiejscowiony w zabytkowej, przedwojennej kamienicy w centrum Warszawy.Położony na drugim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1924r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. PCK

Ustrzyki Dolne,podkarpackie

170 000 zł76 m² 2 236,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

mieszkanie 4-pokojowe w cichej okolicy, toaleta i łazienka osobno, kuchnia osobna, w dwóch pokojach parkiet, duży balkon typu loggia, stan dobry do odświeżenia, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promień

Wrocław,dolnośląskie

321 000 zł47 m² 6 829,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47 mkw. Mieszkanie składa się umeblowanej i wyposażonej w sprzęt agd kuchni połączonej z salonem ( o łącznej pow. 25 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gocław

Warszawa,mazowieckie

318 504 zł50 m² 6 416,28 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu mieszkanie w bardzo ciekawej, nowopowstającej inwestycji deweloperskiej, która została stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort mieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Rzeszów,podkarpackie

205 000 zł40 m² 5 094,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym pietrze w niskim bloku przy ul. Of. Katynia. Mieszkanie dwustronne, składa się z dwóch samodzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowiańska

Modlniczka,małopolskie

382 500 zł85 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkania gotowe do odbioru Oferujemy Państwu mieszkania w budynku jednorodzinnym dwulokalowym. Budynek składa się z dwóch mieszkań jednopoziomowych (każde z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piasta

Białystok,podlaskie

48 m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamienię mieszkanie 3 pokoje, 48 m2, 4 piętro, z balkonem, na os. Piasta, na mieszkanie 2 pokoje, 32 m2, parter, na os. Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnicza

Łódź,łódzkie

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Pobieramy minimalną prowizję od sprzedającego więc gwarantujemy ,iż przy naszej obecności właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

95 000 zł30 m² 3 132,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

0%-kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Mieszkanie o wysokim standardzie w Lęborku położone blisko centrum (koło Tesco) o metrażu 30,33m2. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

1 321 749 zł105 m² 12 557 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

184 000 zł40 m² 4 543,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum miasta! Mieszkanie 40,50 m2 - pokój dzienny 19,28m2 - sypialnia 9,06m2 - łazienka 2,60m2 - kuchnia 3,03m2 - przedpokój 6,53m2 Zabudowany balkon, pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskiego

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł47 m² 7 553,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Trzypokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Stan dobry. Salon (przechodni) ~14m2, dwie sypialnie ~9 i 11m2. Mała kuchnia z oknem (otwarta na salon). Łazienka z wanną. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skorupki

Kraków,małopolskie

287 000 zł41 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Inwestycja oddana! Mieszkania na 1 piętrze o pow. 41 m2. Pokój z aneksem kuchennym , balkon francuski Kameralna inwestycja w dzielnicy Olsza /śródmieście. Mieszkanie w stenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł38 m² 4 699,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Leśnym przy cichej i spokojnej ulicy. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni z nowoczesną zabudową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie,opolskie

110 000 zł46 m² 2 375,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 46,3 m2 - 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, duży balkon. Strzelce Opolskie ul. K. Miarki - blok od ul. M. Prawego. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

235 000 zł60 m² 3 890,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie,nowocześnie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 60,40m2 usytuowane na Osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie Szczecińskim. * mieszkanie składa się z 3 pokoi,oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł60 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Polecam Państwu 3 pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem na os.Sobieskiego MIESZKANIE PO KAPITALNYM REMONCIE. Układ pomieszczeń: salon o powierzchni ok. 20 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

176 341 zł40 m² 4 375,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Klient kupujcy nie płaci prowizji. Ruszyła sprzedaż II etapu osiedla budynek nr 2. Szukacie Państwo mieszkania w Gdańsku ale nie w zatłoczonym Centrum, macie potrzebę zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w formie aneksu, łazienką i wc. Do mieszkania przynależy piwnica i obszerna loggia. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, mieszkanie.