dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 217 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 217 ogłoszeń

Rynek pierwotny

978 000 zł72,70 m² 13 453 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wyprzedaż wiosenna! promocja! 13450 pln /m2 Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiśniowa

Zgoda Świętochłowice

497 000 zł56,39 m² 8 813,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Wzgórze Hugona. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Zgoda Świętochłowice

363 000 zł39,33 m² 9 229,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Wzgórze Hugona. Istnieje możliwość zakupu komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiśniowa

Zgoda Świętochłowice

499 000 zł57,07 m² 8 743,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie z panoramicznym widokiem, o funkcjonalnym rozkładzie pokoi. Lokal o powierzchni 48 m , położony na dziesiątym piętrze w bloku przy ul. Tumidajskiego.

Szczegóły ogłoszenia

589 500 zł63 m² 9 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ulica czajkowskiego - gotowiec inwestycyjny - 3 pokoje W pełnym rozkładzie - gotowe pod wynajem - 63m2 - ciepłe - słoneczne - przestronne - kontakt tel.   Do sprzedania 3 - pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł37,80 m² 11 243,39 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego, znajdującego się na osiedlu. Piastowskim w Poznaniu w dzielnicy Rataje. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam komfortowe mieszkanie na osiedlu 30-lecia w Słupcu. Bardzo jasne, słoneczne. Mieszkanie po generalnym remoncie-wymieniona cała instalacja elektryczna, ościeżnice nowe Porta we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Chychły

Orunia Górna - Gdańsk Południe Gdańsk

610 740 zł52,20 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, znajdujące się w inwestycji Dualis w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Chychły

Orunia Górna - Gdańsk Południe Gdańsk

604 768 zł55,23 m² 10 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Chychły

Orunia Górna - Gdańsk Południe Gdańsk

483 702 zł42,43 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, znajdujące się w inwestycji Dualis w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na Osiedlu Leśnym w Bydgoszcz Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3 piętrze w bloku z cegły na cenionym Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł64,17 m² 6 217,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, w Łodzi - Śródmieście, w niedalekiej odległości od ul. Piotrkowskiej, manufaktury i rynku Barlickiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł44,63 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 z loggią. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł49,40 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Luboń Mieszkanie 2 pokoje tereny zielone Warta bezpieczna transakcja Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Witam Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł33,53 m² 11 751 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stylowa kawalerka Boho | Centrum Opola | Gotowa do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 33,53 m, urządzona w modnym i przytulnym stylu Boho, położona w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46,11 m² 9 954 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,11 m, położone w ścisłym centrum Opola zaledwie kilka kroków od Galerii Solaris gotowe do zamieszkania. To świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

258 000 zł25,95 m² 9 942,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 000 zł80,53 m² 6 432,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

262 000 zł25,95 m² 10 096,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44,36 m² 8 566,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane w Jeleniej Górze na osiedlu Zabobrze I. Spółdzielcze- własnościowe prawo do lokalu- możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 000 zł63,11 m² 10 236,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Finanse - wyjątkowa okazja: cena: 646 000 pln Podatek pcc: 0% (oszczędzasz blisko 13 000 pln!) Prowizja: 0% (pełne wsparcie doradcy bez dodatkowych kosztów) Status: planowany odbiór: 16.11.2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł49,16 m² 9 743,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,16 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 49,63 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł104,80 m² 5 143,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 104 m , usytuowane w klimatycznej kamienicy z lat 30. XX wieku, w samym sercu miasta. Lokalizacja łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł49,37 m² 13 955,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje, osobna kuchnia! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Zielonym, dzielnica Nowa Huta. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł82,84 m² 2 535,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Ścinawa - atrakcyjna oferta mieszkania z garażem, 2 pom. gospodarczymi i dużą piwnicą. Oferujemy Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 66,38 m.kw z Garażem.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł34,10 m² 6 979,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - centrum miasta, 34,1 m , Parter. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,10 m + 3,2 m2 piwnica , zlokalizowane w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł63,80 m² 5 924,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - centrum miasta, 63,80 m , I piętro. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,80 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł50,50 m² 6 891,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

| stan deweloperski po remoncie generalnym - W 3 wariantach wykończenia! 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem własnej aranżacji - centrum miasta, 47,9 m , II piętro, dobra cena! 1. 348 000.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł53,80 m² 7 527,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokoje, w stanie do zamieszkania od zaraz na osiedlu Młodzianów. Położone na czwartym piętrze, w czteropiętrowym bloku przy ulicy Świętokrzyskiej. Wnętrze to salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł36 m² 18 027,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta wyłącznie W pepper house! 2 pokoje | balkon | Ochota | świetna komunikacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,17 m² 15 288,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Gdańsk Przymorze Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze skomunikowane mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł29,80 m² 11 073,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam, do kupienia 1 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , blisko tramwaju głogowska/hetmańska, znajdujące się na poznańskim Łazarzu. Nieruchomość mieści się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł55,10 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Malborku przy ul. Słowackiego, w budynku z 2008/2009 roku. Szukasz mieszkania w nowszym budownictwie, gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,97 m² 10 284 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | Wiktoria House | Centrum Opola Na sprzedaż eleganckie i komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,97 m, położone w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57,89 m² 8 619,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,89 m , położone na podwyższonym parterze zadbanego bloku na spokojnym osiedlu Asnyka. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł60,70 m² 7 084,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny! Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedaż mieszkania 48 m Łowicz Oferujemy na sprzedaż przytulne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na 4. piętrze w budynku w doskonałej lokalizacji Łowicza.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł38 m² 11 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone mieszkanie w Górze Kalwarii - cisza, zieleń i Wisła na wyciągnięcie ręki Funkcjonalna 2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51,51 m² 12 599,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* osiedle Paryskie * Gliwice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zlokalizowanego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 51,51m2. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 165 zł53,27 m² 11 228,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Święta Katarzyna, zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Żernickiej. Inwestycja powstaje w spokojnej, rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 520 zł45,60 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc. Planowany termin oddania inwestycji: 30 października 2026 r. Oferuję do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż niezwykle klimatyczne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 88 m , usytuowane na wysokim parterze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 000 zł53,50 m² 17 794 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klucze od już! W tej ofercie lokal 3 pokojowy o pow. 53,50 m2 z balkonem 7 m2 oczywiście posiadam większe metraże i wyższe piętra od 1pok-4pok - zadzwoń oferta limitowana oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł29,50 m² 3 355,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 29,5 m położona w spokojnej miejscowości Janocin. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

419 802 zł37,07 m² 11 324,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze kamienicy z pięknie wyremontowaną klatką. Budynek usytuowany jest w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Brochów 42 m , 2 pokoje, balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m z balkonem, położone we Wrocławiu przy ulicy Syryjskiej.