dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

160 000 zł35 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne po remoncie .Samodzielny układ. Na ścianach zostały położone gładzie ,na podłodze parkiet.Balkon.Kuchnia wyposażona w ładne nowe meble. Łazienka w kaflach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł43 m² 10 490,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przedstawiamy Państwu w pełni wykończone, przestronne, dwupokojowe mieszkanie z odrębną kuchnią. Powierzchnia użytkowa lokalu to 42,80 m2. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

233 900 zł73 m² 3 204,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Wzgórze Wolności. Mieszkanie czteropokojowe, w bloku w zasobach Spółdzielni Bydgoskiej. Mieszkanie przestronne, zadbane. Okna pcv. Duża loggia. Blisko komunikacja, sklepy, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

256 000 zł43 m² 5 953,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaż lub zamianę 3 Pokojowe Mieszkanie po remoncie na Osiedlu sady bez piecyka gazowego doskonałe pod inwestycję - roi 9 %! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

285 000 zł57 m² 5 035,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży przestronne, dwupokojowe mieszkanie w trzykondygnacyjnym bloku z 2004 roku położonego przy ul Ogińskiego na Osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Kraków,małopolskie

351 000 zł45 m² 7 808,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,95 m.kw. przy ul.Komuny Paryskiej, które jest powożone na parterze. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

268 384 zł34 m² 7 987,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na inwestycji na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

345 900 zł40 m² 8 647,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Zapraszam na prezentację mieszkania 1 pokojowego położonego w bezpośrednim sąsiedztwie Odry, na granicy Starego Miasta i Śródmieścia. W bliskiej odległości od wrocławskiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł42 m² 6 539,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedasz mieszkanie spółdzielczo własnościowe 2-pokojowe w znakomitej lokalizacji przy Bramie Portowej. Lokalizacja sprawia ,że mieszkanie jest idealne pod inwestycję! Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

433 634 zł62 m² 7 047,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc - zakup od dewelopera Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Złocień w nowej inwestycji z terminem oddania 2 kwartał 2021. Mieszkanie w systemie smart home -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

273 960 zł38 m² 7 209,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie ,znajdująca się na inwestycji na Maślicach, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

340 000 zł32 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż kawalerka mieszcząca się w Gdańsku na Morenie. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32 m2 składa się ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poświętne

Wrocław,dolnośląskie

413 100 zł54 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje Z balkonem W zielonej okolicy! bez podatku pcc! Opiekun oferty Paulina Derewiecka tel. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Leszno,wielkopolskie

249 000 zł54 m² 4 654,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze w doskonałej lokalizacji - Grunwaldzka. Powierzchnia mieszkania 53,5m2 + balkon typu loggia + piwnica 4m2. Funkcjonalny rozkład: -szeroki korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Południowa

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł107 m² 6 710,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mieszkanie obejmuje 2 kondygnacje: 1 piętro i poddasze, znajduje się w 4-rodzinnym domu na strzeżonym, bezpiecznym i bardzo przestronnym osiedlu. W pobliżu znajdują się 2 duże place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w lokalizacji Wyżyny. Kuchnia po kapitalnym remoncie z nowoczesną zabudową. Na podłogach zostały położone panele oraz ceramiczna terakota. W pokojach na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bema

Elbląg,warmińsko-mazurskie

315 000 zł77 m² 4 069 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

Szukasz wyjątkowo pięknego i przestronnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny? To jest idealna oferta skierowana właśnie do ciebie. Oferujemy państwu dwupoziomowe mieszkanie. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fiołkowa

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł49 m² 7 311,61 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel. *** balkon *** *** rozkład*** *** umeblowane *** *** rewelacyjna lokalizacja *** Mieszkanie o powierzchni 49,10m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

226 940 zł32 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Chabrów

Opole,opolskie

459 000 zł84 m² 5 490,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 83,60 m2, położone na IV piętrze, w niskim budynku w Opolu, dzielnica Chabrów. Nieruchomość, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 119 zł53 m² 7 017,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w otoczeniu ciszy i zieleni. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum Torunia. Udogodnienia: balkon, plac zabaw, domofon, drzwi antywłamaniowe, wygodne parkowanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

327 320 zł39 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje Z balkonem! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty Paulina Derewiecka tel. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

332 000 zł48 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania mieszkanie 48 m2, proponuję ładne dwu pokojowe mieszkanie 48 m2 + piwnica w Grodzisku Mazowieckim na parterze w bloku 3 piętrowym bez windy przy ulicy Kopernika. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bodzentyńska

Kielce,świętokrzyskie

129 000 zł30 m² 4 271,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania kawalerka usytuowana na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum Kielc. Całkowita powierzchnia nieruchomości wynosi 30,20 m 2 , na którą składa się: aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

449 904 zł54 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3-pokojowe na trzecim piętrze- w kwietniu promocja!główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeńnieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł31 m² 12 140,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie niedaleko centrum, dobrze skomunikowane. Okazja dla inwestorów, gdyż mieszkanie nadaje się pod wynajem (kuchnia z kuchenką gazową i meblami) lub przytulne lokum dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

478 900 zł47 m² 10 232,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni na Śródmieściu. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Kraków,małopolskie

419 000 zł38 m² 10 883,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

NA sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy nowowiejskiej W dzielnicy krowodrza. Mieszkanie Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w 2 piętrowej zadbanej kamienicy z 1920 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

178 000 zł48 m² 3 708,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Szwederowo. Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w budynku z nowoczesną windą (2014 r.). Składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 900 zł47 m² 3 827,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne zadbane. Nowe okna pcv. Podłoga parkiet w bardzo dobrym stanie ,na ścianach ładne tapety. Samodzielny układ pomieszczeń.Balkon.Blisko uczenie ,Centrum. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

195 000 zł26 m² 7 572,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc- 2% u notariusza. Oferujemy do sprzedania kawalerkę z dużymi oknami, powstałą z adaptacji poddasza w samym centrum miasta - Plac Grunwaldzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

214 000 zł53 m² 4 037,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Bartodzieje. Mieszkanie trzypokojowe w bloku z balkonem, pokoje o pow. 16; 11 i 9, łazienka, toaleta oraz kuchnia z oknem. W pokojach na ścianach gładzie gipsowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Zielona Góra,lubuskie

269 000 zł57 m² 4 719,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe, 57 - metrowe mieszkanie W samym centrum miasta przy ulicy lipowej, z ogródkiem przy budynku! Mieszkanie o pow. 57 m2 położone jest na drugim piętrze, w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogórze

Gdynia,pomorskie

458 169 zł78 m² 5 842,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe o pow. 78,42 m2. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem 26,78 m2; - pokoje 11,15; 10,38; 10,02 m2; - łazienki 5,01 m2; - toalety 1,67 m2; - korytarza 10,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł54 m² 8 864,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecamy wysokie i jasne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54,15m2 i narożnej ekspozycji, usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń: narożny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł23 m² 8 217,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż kawalerka położona w budynku z lat 60-tych - budynek docieplony, ładna elewacja, druga linia zabudowy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze z czterech. Przestronny jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł30 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 30m2 do własnej aranżacji. Jest to kawalerka przerobiona na 2 pokoje (kuchnia w przedpokoju). Kupujący może bez problemu zamontować kuchnię w pierwotnym miejscu. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

227 000 zł48 m² 4 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Osiedle Leśne. Komfortowe mieszkanie dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,18m2 położone na II piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, po wymianie: instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złocieniowa

Kraków,małopolskie

380 000 zł44 m² 8 539,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

NA sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy złocieniowej W dzielnicy bieżanów prokocim Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2002 roku. Na powierzchnię 44,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł35 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy Pl. Powstańców Śląskich. Znakomita lokalizacja - bardzo blisko tramwaje, autobusy, uniwersytet Ekonomiczny, dworzec Główny, rynek. Do zamieszkania od zaraz. Super cena Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

271 040 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3