dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł55 m² 16 345,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentuję przestronne dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Nowodworach (białołęka) ze świetną komunikacją do centrum stolicy! Inwestycja przy ul. Sprawnej została wybudowana w 2022 roku przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

850 000 zł54 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2020 roku. Opis Mieszkanie jest po generalnym remoncie, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

4 650 000 zł166 m² 28 028,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Ekskluzywny dwukondygnacyjny apartament W kompleksie qbik | ul. Woronicza 31, mokotów Designerski apartament w loftowym stylu z balkonem i komórką lokatorską Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Łódź,łódzkie

248 000 zł37 m² 6 702,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej okolicy, w dzielnicy Łódź Bałuty Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jaworowa

Bytom,śląskie

199 000 zł54 m² 3 700,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o dużym potencjale aranżacyjnym powierzchnia użytkowa 53,77 m, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

665 101 zł52 m² 12 889,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 51,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł56 m² 7 402,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie czteropokojowe (56,06m2), położone na pierwszym piętrze w bloku na Kapuściskach (ul. Baczyńskiego 18). Lokal mieszkalny w dobrym stanie, położony w pobliżu pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marchołta

Kraków,małopolskie

560 000 zł34 m² 16 336,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

1-pokojowe 34,28m2,prądnik czerwony N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,28 m2 przy ul. Marchołta na Prądniku Czerwonym. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Buczki

Buczki,zachodniopomorskie

175 000 zł100 m² 1 744,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Twoje miejsce odpoczynku - baza wypadowa nad morze i azyl od codzienności | Buczki, gm. Tychowo Szukasz miejsca w kraju, do którego możesz wracać na urlop, święta lub po prostu odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

308 999 zł52 m² 5 999,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Powierzchnia - 51,5M: salon z aneksem kuchennymsypialniałazienka z wc W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: nowa instalacja elektrycznanowa łazienkanowa zabudowa kuchennaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczynowa

Szczecin,zachodniopomorskie

669 000 zł78 m² 8 576,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż duże, zadbane, słoneczne mieszkanie, zlokalizowane na 4 piętrze W nowym budynku Z cegły, tuż przy Rondzie Ułanów Podolskich. Mieszkanie jest wewnętrzne, a ponad nim jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł65 m² 9 146,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Fantastyczna oferta mieszkania trzypokojowego na drugim piętrze! mega balkon! Miło mi zaprezentować Państwu naprawdę świetne 3- pokojowe , bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni blisko 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Florencka

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

869 000 zł78 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Więcej niż metry przestrzeń, którą poczujesz od pierwszego wejścia Są mieszkania, które spełniają podstawowe potrzeby. I są takie, które dają coś więcej światło, oddech i poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

587 520 zł58 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twój pośrednik, twój sąsôd Do sprzedaży oferujemy Państwu nowe mieszkanie przestronne, 3 - pokojowe w nowo powstającym budynku zlokalizowanym na granicy Gdańska - Osowy i Gminy Żukowo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

389 000 zł44 m² 8 840,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Polecam Państwu nieruchomość zlokalizowaną w kameralnym bloku. Mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze w budynku zlokalizowanym w cenionej dzielnicy Bojary. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł42 m² 18 028,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie - 41,6 m + duży balkon 10,93 m doskonała lokalizacja | nowe budynki skanska | osiedle park ostrobramska Mieszkanie znajduje się w prestiżowym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

505 600 zł31 m² 16 184 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 31 mkw. położone w zielonej okolicy na Piaskach Nowych przy ul. Bochenka. Lokal dostępny od 4 maja 2026 r. Piętro: 8/11. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

2 849 000 zł101 m² 28 286,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, czteropokojowego apartamentu na prestiżowym osiedlu Zielony Żoliborz. Nieruchomość Apartament o powierzchni 100,72 m położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

780 000 zł58 m² 13 379,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w topowej lokalizacji w Poznaniu przy ulicy Ratajczaka, dwieście metrów od centrum handlowego Stary Browar. Powierzchnia 58,3 m2, 2 pokoje, łazienka, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

649 000 zł56 m² 11 589,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO 2-poziomowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim Powierzchnia: 55,99 m (dodatkowo poddasze ok. 30 m ) Opis: rodzaj mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

4 659 372 zł165 m² 28 310,70 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna w weekendy i wieczorami. Nie przegap okazji - kup już teraz! Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni - nadmorskim Redłowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

525 000 zł63 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Z dużą przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnego i i ładnie urządzonego mieszkania w centrum toruńskiej starówki. Lokal o powierzchni 63 m2 jest podzielony na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Stargard,zachodniopomorskie

459 000 zł60 m² 7 599,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Komfort, światło i funkcjonalna przestrzeń to trzy cechy, które najlepiej opisują to mieszkanie. Świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 60,4 m to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

414 000 zł42 m² 9 909,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Kołobrzeg | Mazowiecka 38 | 2 pokoje | Parametry nieruchomości: metraż: 41,87 m Układ: 2 pokoje Piętro: 2 Rok budowy: 1992 Parking: miejsce za bramą w cenie Czynsz: 860 zł Dlaczego ten układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tczew,pomorskie

345 000 zł41 m² 8 414,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nie pobiera wynagrodzenia od kupującego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego w Tczewie, obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Dostępne dla klientów kredytowych Widok na dwie strony świata Możliwość zrobienia salonu z aneksem Do generalnego remontu Mieszkanie w stanie do generalnego remontu. Na zdjęciach mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł61 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3pokojowe/ul.Łukowska na Pradze Południe/ 6 piętro Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w zadbanym budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

587 224 zł51 m² 11 462,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

790 000 zł62 m² 12 741,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 znajdujące się na ul. Kordiana na Kurdwanowie. Lokalizacja: ul. Kordiana to jedna z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Plażowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 999 zł34 m² 14 658,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kołobrzeg, ul. Plażowa 6b Jeśli szukasz miejsca nad morzem, gdzie naprawdę można odpocząć tu wszystko jest na swoim miejscu. Bliskość plaży, otoczenie lasu i spokojna okolica tworzą idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 817 325 zł56 m² 32 709,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł25 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Polecam do sprzedaży nieruchomosc w samym centrum miasta Oławska-Rynek. Nieruchomosć w budynku z lat 60 tych na 2p/4p. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Al. Pierwszej Dywizji

Łódź,łódzkie

259 000 zł29 m² 8 839,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko tu! Piękne dwupokojowe mieszkanie z widokiem na zielony skwer oraz z miejscami parkingowymi na ogrodzonym podwórku i niskim czynszem na styku Bałut i Śródmieścia. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

829 977 zł58 m² 14 310 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kameralne osiedle a jednocześnie świetnie skomunikowane z centrum! Zadaszony taras na którym można odpoczywać o każdej porze roku! Wszystko co potrzebujesz w zasięgu spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

768 000 zł55 m² 13 963,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferowany jest dochodowy, przestronny apartament zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Polanki Park w Kołobrzeg, który od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Katowice,śląskie

370 000 zł29 m² 12 572,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł110 m² 13 587,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż I 1 499 000 zł I 4 pokoje 110,32 m3 I 3 i 4 piętro I warszawa ursus niedźwiadek I ul.ORLĄT LWOWSKICH MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

526 000 zł40 m² 13 189,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | znakomicie skomunikowane | Gdynia Chylonia Cena całkowita: 526 000 zł. Powierzchnia: 40,79 m - ścianki = 39,88 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2, stan: deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień Dobry , dziś mam dla Państwa rewelacyjną ofertę mieszkania w Fordonie Powierzchnia: 65 m Rozkład: 3 pokoje - Salon - 18 m - Sypialnia 1 - 16 m - Sypialnia 2 - 12 m Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

659 500 zł47 m² 13 996,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Plac Kromera | Wrocław Na sprzedaż komfortowe, doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 47,2 m , położone na 2. piętrze (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Gdynia,pomorskie

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij