dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 206 ogłoszeń

683 999 zł34,22 m² 19 988,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, które zarabia od pierwszego dnia albo idealnego 2-pokojowego lokum do szybkiego zamieszkania? Ta oferta jest dokładnie dla Ciebie. Na sprzedaż w pełni gotowe, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

276 500 zł34,60 m² 7 991,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

0% prowizji - kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów przy zakupie! Green House Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł36,78 m² 8 945,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem (ogródek o powierzchni 36,55 m2) w stanie developerskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł60,91 m² 21 178,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferuję mieszkanie położone w sercu warszawskiego Śródmieścia, przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic ul. Kopernika. Lokal, w doskonałym stanie technicznym, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł72,40 m² 4 972,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w koszarowcu przy ul. Zwycięstwa w Białogardzie. Trzypokojowe mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze bez sąsiadów nad głową, co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,88 m² 14 302,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 10min spacerem od plaży. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie przemyślane rozwiązania, nowoczesne wykończenia oraz niepowtarzalną lokalizację w samym centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż Apartament 1 pokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 33,57 m2 , Jest zlokalizowany w czterogwiazdkowym hotelu diva spa, w Kołobrzegu. Lokal jest kompletnie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 280 zł69 m² 11 380,87 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,77 m + przestronna loggia 7,90 m , położone na IX piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na prestiżowym osiedlu o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł81,57 m² 3 187,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 81,57m2, z garażem o powierzchni 22m2 zlokalizowany na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 466 zł29,34 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsza oferta cenowa. Bez prowizji od kupującego. Poprowadzę Cię "za rękę" przez cały proces zakupowy zupełnie za darmo. Przytulna i funkcjonalna kawalerka w nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł63,30 m² 6 951,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku na Os. Kościuszkowców w Swarzędzu. Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 63,3 mkw. Mieszkanie usytuowane jest II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 61 m2 z balkonem usytuowane na 7 piętrze przy ulicy Kalenkiewicza 2 w bloku po termoizolacji. Lokal składa się z przestronnego salonu z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33,95 m² 17 083,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament blisko morza - Kołobrzeg, ul. Bałtycka Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament 2-pokojowy o powierzchni 33,95 m2, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferujemy przestronne mieszkanie na sprzedaż, usytuowane zaledwie kilka minut od Świdnickiego rynku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Na powierzchnię 85m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Historyczne 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Olsztyna Wyjątkowe, 65 m przestrzeni w sercu miasta połączenie historycznego uroku i nowoczesnego komfortu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł28,64 m² 7 681,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne i zadbane mieszkanie, po odświeżeniu, 1-pokojowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł91 m² 16 043,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe, narożne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 91,1 m największy dostępny metraż w tej inwestycji. Do mieszkania przynależy prywatny zielony taras o powierzchni 88,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,13 m² 7 103,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Atrakcyjne mieszkanie na terenie zamkniętym w centrum Włocławka. Wysoki standard! Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,13 m 2 , usytuowane na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł101,20 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja świerklaniec Zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją w Świerklańcu. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 101,02m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 974 zł38,71 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie w powierzchni 38,71m2 na 1 piętrze sześciopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej. Wydanie mieszkania planowane na 4 kwartał 2025 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 58 m - po remoncie. Oferujemy na sprzedaż ciepłe i przytulne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w spokojnej okolicy, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

916 960 zł62 m² 14 789,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 61,16m2 + balkon 7,07m2 parking podziemny W cenie 15.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyłączność! Zakup z naszym biurem! Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Boguszowie-Gorcach na I piętrze. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy otoczonej górami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 576 zł27,72 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalny rozkład 27,72 m Wilanów Mieszkanie z potencjałem pod 2 niezależne pokoje Deweloperskie Unikatowa oferta w samym sercu Wilanowa - 50 metrów od nowego tramwaju! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość tylko U nas! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku osiedle Szujskiego salon osobna sypialnia kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,25 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Chełmie przy ul. Wołyńskiej. Nieruchomość o powierzchni 53,25 m2 usytuowana jest na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł37,24 m² 12 996,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym | Cieplice | 37,24 m Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Jeleniej Górze - dzielnica Cieplice, podstawowe informacje: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania w centralnej lokalizacji, gotowego na inwestycję bądź po prostu miejsca do zamieszkania, to ta nieruchomość z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł103 m² 22 320,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł35,18 m² 7 646,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie 35,18m2 Giżycku aleja 1 maja Przedmiotem sprzedaży jest dobrze zlokalizowane mieszkanie położone na III piętrze w bloku mieszkalnym w pobliżu centrum miasta. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 66 m2 w osiedlu zamkniętym całodobowo chronionym gotowe do zamieszkania. Składa się z trzech pokoi, oddzielnej widnej kuchni i dwóch loggii. Usytuowane na I piętrze. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł53 m² 12 264,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na Woli Duchackiej, przy ulicy Estońskiej. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym bloku z lat 80-tych. Najważniejsze atuty: dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

606 000 zł63,60 m² 9 528,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,3 m , położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Ziemskiej w Siechnicach. Nieruchomość idealna dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy III Powstania Śląskiego. Układ funkcjonalny: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł55,37 m² 5 418,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 55,37 m | I Piętro | Łaziska Średnie, ul. Św. Barbary Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,37 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48,14 m² 10 157,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu ul.Dojazd. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego i spokojnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 730 zł68,74 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Solnik Residence Zamieszkaj w kameralnej willi miejskiej na Krakowskich Dębnikach, i Etap inwestycji na ukończeniu. Widok na zieloną część Krakowa Zapraszamy do odkrycia Solnik Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 328 zł31,12 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. Podstawowe informacje: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hali.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,45 m² 11 591,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Świnoujściu, zlokalizowane w centrum miasta na 3 piętrze budynku o powierzchni użytkowej 47,45m2 w skład którego wchodzi: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł36,70 m² 19 400,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w inwestycji Art Deco przy ul. Spokojnej 10 to wyjątkowa oferta w sercu Lublina, w odrestaurowanej, ponad stuletniej, zabytkowej kamienicy wyposażonej w nowoczesną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 950 zł49 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! ostatnie wolne lokale! nieruchomość: budynek apartamentowy składający się z 12 apartamentów o powierzchni od 35 do 55 m2. Każdy z nich posiada wygodny balkon lub taras.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij