dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Siekierki

Warszawa,mazowieckie

1 770 000 zł118 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem do centrum i innych części miasta. Osiedle zamknięte z ładnym zielonym patio i placem zabaw. Części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Dobrzeń Wielki,opolskie

279 000 zł70 m² 3 974,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: duże 3 pokojowe, jasne mieszkanie znajduję się w centrum Dobrzenia Wielkiego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

178 900 zł48 m² 3 727,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie mieszkanie na Podzamczu, po kapitalnym remoncie. Usytuowane w bloku 10 piętrowym na parterze. Powierzchnia wynosi 48m w tym: duży salon, sypialnia, kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł54 m² 7 032 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Dwa pokoje na cichych krzykach Polecam urocze, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie, z widną kuchnią, położone na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku z 1993 roku. Opiekun Oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

455 000 zł56 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

29643. Polecam mieszkanie na Chełmińskim Przedmieściu położone na pierwszym pietrze w bloku z cegły 1995 roku. Teren ogrodzony.Mieszkanie pierwotnie było trzypokojowe, można wrócić do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

205 000 zł38 m² 5 373,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do zaprezentowania bardzo ładne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,15 m2 z dużym balkonem znajdujące się na 3 piętrze. Mieszkanie posiada również kuchnię i łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

315 000 zł63 m² 5 007,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zakupu mieszkanie typu M4, zlokalizowanego w dzielnicy Północ, w jednostce D Mieszkanie o powierzchni 62,90m2 mieści się na czwartym piętrze w bloku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł57 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4 pokojowe mieszkanie na Gajowickiej Powierzchnia: 57 m Liczba pokoi: 4 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Piętro: 1 Liczba pięter: 4 Okna: plastikowe Ogrzewanie:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

89 900 zł24 m² 3 766,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowoczesną kawalerkę znajdującą się w Wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 23,87 m2 zlokalizowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księska

Wrocław,dolnośląskie

329 900 zł45 m² 7 357,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację księże małe / dla rodziny / blisko tramwaj Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, powierzchnia mieszkania to 44,84 m.kw. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł54 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wysokie (ponad 3 metry) mieszkanie w kamienicy z windą w Śródmieściu, blisko Placu Zbawiciela. Prestiżowa lokalizacja i miejsce parkingowe przy budynku to główne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

270 701 zł34 m² 7 961,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Gabriela Narutowicza

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł52 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w w spokojnej i zielonej okolicy z pięknym widokiem na zieleń. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

434 000 zł56 m² 7 804,35 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

647 000 zł59 m² 11 024 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Cenisz sobie spokój, ciszę, zieleń ale jednocześnie chcesz, aby Twoje nowe mieszkanie było dobrze zlokalizowane pod względem infrastruktury? Ta oferta na pewno Cię zaciekawi Twoje nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

683 000 zł63 m² 10 841,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Link do wirtualnego spaceru -> świetna inwestycja dla osób ceniących przede wszystkim prestiżową lokalizację! Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowy Apartament z balkonem, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Rzeszów,podkarpackie

355 000 zł54 m² 6 513,76 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 54,50 m2 | ul. Piastów | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 54,50 m2. Położone jest na siódmym piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

570 000 zł86 m² 6 628 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy na zamkniętym osiedlu w podwarszawskim Piastowie. 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Warszawa,mazowieckie

686 462 zł51 m² 13 332 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament o powierzchni 51,49 m2, loggia 3,68 m2. Nieruchomość położona na granicy Śródmieścia i Żoliborza, 4 min do stacji Metra. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Smulikowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 179 140 zł62 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowy apartament o powierzchni 62m2. Nieruchomość położona tuż przy Warszawskich bulwarach 300 metrów od stacji metra - Centrum Nauki Kopernik Dzięki doskonałej lokalizacji, spacer do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł104 m² 5 307 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Dwupoziomowe bardzo zadbane mieszkanie w niskiej zabudowie na Osiedlu Europejskim. Teren posesji ogrodzony. W najbliższej okolicy zlokalizowany jest sklep, apteka, przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

270 000 zł49 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam bez pośredników mieszkanie przy ul. Piastowskiej w bloku z płyty. Rok bud. 1979. Piętro 3/4. Na 48,6 m2 składają się : kuchnia, łazienka z toaletą, korytarz z zabudową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajki

Gdańsk,pomorskie

345 000 zł43 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Lokalizacja Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

315 000 zł105 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronny, stylowy apartament o pow. 105 mkw położony na 3 piętrze w niskim bloku w centrum miasta. Rok budowy - 2001. W jego skład wchodzą: salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł78 m² 15 371,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność przedstawić Państwu klimatyczne mieszkanie w jednej z najlepszej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Woli. Mieszkanie znajduje się w estetycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

701 501 zł62 m² 11 388 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne osiedle na Mokotowie, na terenie spokojnej części warszawskiego Służewca. Inwestycja jest zlokalizowana blisko biznesowego centrum stolicy, co zapewnia bogatą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naruszewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł60 m² 5 149,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na parterze cztero piętrowego bloku. Mieszkanie do remontu. Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz do zarządcy 500 zł w tym zaliczka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

175 000 zł45 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 45m2 skadające się z trzech pokoi, ciemnej kuchni, łazienki z wc oraz dwóch przedpokoi. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

259 000 zł48 m² 5 396 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie o powierzchni 48m2 z dużą loggią położone na 1 piętrze z 3 - os.KOPERNIKA. Do mieszkania przynależy piwnica. Rozkład: oddzielna kuchnia, pokój sypialniany, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

215 000 zł38 m² 5 680,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,85 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym z lat 70-tych zlokalizowane w centrum Legionowa. Lokal posiada balkon francuski oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

479 900 zł39 m² 12 245,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w ukończonej inwestycji Milart Kępa Mieszczańska. Apartament znajduję się na 3 piętrze luksusowego budynku z klimatem. Bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Projektant

Rzeszów,podkarpackie

255 000 zł45 m² 5 675 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Prosper Home mieszkanie 45m2 w stanie deweloperskim os. Projektant opis nieruchomości: - powierzchnia: 44,93m2 - piętro: 0/5 - 2 pokoje - cena: 255 000 zł - czynsz ok. 280zł - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

359 000 zł47 m² 7 590 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

os. Kosmonautów/winogrady 3 pok., 47,3m2, niski blok, balkon Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na os. Kosmonautów na poznańskich Winogradach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł45 m² 12 378 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

711 455 zł77 m² 9 256,51 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

-Zakup bez prowizji! -bezpośrednio od dewelopera! Inwestycje którą prezentujmy charakteryzuje się: -Świetną komunikacją. Zarówno z centrum miasta, jak i z lotniskiem Chopina. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

326 065 zł42 m² 7 840 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 42m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł44 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam bezpośrednio do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, 650 lecia

Zgierz,łódzkie

225 000 zł46 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam zadbane i funkcjonalne, czyste i ciche mieszkanie na parterze. Dwa pokoje, rozkładowe dwustronne, 46 m2. Łazienka w nowoczesnych jasnych płytkach z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

190 414 zł39 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż! Mieszkanie na nowym osiedlu Konstancji! Stan deweloperski! Widok na las oraz rzekę! Winda! I piętro! 2 pokoje! balkon! Pow. 38,86 m 2! N owa inwestycja w Pile na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł36 m² 15 845 zł/m²

 

Piętro:17

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł97 m² 13 093 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

24 piętro z widokiem na centrum Warszawy! bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro.