dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Księżycu

Pruszków,mazowieckie

320 000 zł56 m² 5 765,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe zadbane, przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 55, 5 m2. Osobna widna kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie posiada duży balkon i dużą piwnicę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł41 m² 10 707,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Muranów, luksusowy apartament 41m2, okolice anielewicza, dubois, blisko park krasińskich. Znakomita lokalizacja, blisko metro ratusz arsenał. Mieszkanie po generalnym remoncie, do wprowadzenia, nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stacyjna

Garwolin,mazowieckie

235 000 zł65 m² 3 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe, przestronne mieszkanie na pierwszym pietrze w bloku mieszkalnym w miejscowości Garwolin. Trzy pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na drzewa. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

215 000 zł51 m² 4 215,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy położonej w samym centrum Pruszkowa. Malownicze położenie niedaleko Parku Potulickich stanowi o atrakcyjności nieruchomości. Idealne dla wszystkich a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Fantastyczna lokalizacja Rondo Starzyńskiego / Darwina Cicha, spokojna okolica pełna zieleni Dwa przystanki do stacji metra Dworzec Gdański 5 min do centrum Handlowego Arkadia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czernika

Łódź,łódzkie

220 000 zł57 m² 3 859,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż na Widzewie Wschodzie przy ul. Czernika; - powierzchnia 57 m2, - 3 pokoje w rozkładzie na IV piętrze w bloku IV piętrowym, - osobna kuchnia po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Gdynia,pomorskie

560 000 zł89 m² 6 292,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie przestronne, jasne, ciepłe. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym (ok 50 m2), dwóch sypialni (ok 17 i 11 m2), łazienki (ok 5 m2), oddzielnego wc (ok 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przytulne mieszkanie na VI piętrze nowego budynku w samym środku Gocławia. Wykończone i wyposażone w markowy sprzęt oraz drewniane meble na wymiar, w tym Kler. Wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

267 072 zł42 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji~~do zaoferowania , nowa inwestycja w centrum Karpacza z widokiem na Śnieżkę. W bliskiej odległości stoki narciarskie, basen kryty, sztuczne lodowisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

216 648 zł29 m² 7 374 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania Z mdm!~~nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 37 m2 mieszczące się na 3 piętrze we wieżowcu na osiedlu Mokre. W budynku znajdują się dwie windy, z których jedna jest nowa, a druga niebawem będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynarskiego

Łódź,łódzkie

415 000 zł92 m² 4 510,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy mieszkanie na sprzedaż na Olechowie: - mieszkanie zostało połączone z dwóch mniejszych, istnieje możliwość ponownego podzielenia, - blok w kształcie litery L zbudowany 10 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

73 000 zł34 m² 2 172,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie M-3 na osiedlu 1000lecia. Mieszkanie po generalnym remoncie. W pokojach na ścianach gładź, na podłodze panele. Łazienka w glazurze. Kuchnia na podłodze glazura na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagatela

Warszawa,mazowieckie

667 000 zł47 m² 14 191,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Do sprzedania klimatyczne mieszkanie 47m2. W przedwojennej kamienicy, wysokość pomieszczeń 3,5m, po kapitalnym remoncie. Wykończone materiałami najwyższej jakości, salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł46 m² 5 543,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 na Bielanach-Chomiczówka.Położone na parterze w trzypiętrowym budynku z 1984r. Kameralny blok z lat 80., zaledwie 3-piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

42 000 zł72 m² 583,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w prywatnej kamienicy, śródmieście, ul. Jaracza przy Piotrkowskiej -mieszkanie po generalnym remoncie, - 72m/kw , II piętro, - 3 rozkładowe pokoje (pozostawienie mebli do uzgodnienia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bródno

Warszawa,mazowieckie

268 166 zł39 m² 6 938,32 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Targówku to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym.~ ~Zaprojektowano łącznie 185 mieszkań zróżnicowanych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł94 m² 10 627,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Luksusowy Apartament na sprzedaż o pow.94m2 położony na warszawskim Żoliborzu.Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku z 2002r.W skład mieszkania wchodzi:Duzy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kawęczyńska

Warszawa,mazowieckie

369 150 zł54 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zakończona inwestycja! Nowy budynek stanął na Pradze Północ w okolicy Skweru Radziwiłłów i zabytkowej Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Kawęczyńskiej. ~Można tu cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

257 983 zł52 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

149 000 zł45 m² 3 311,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

M3 na Kuraku Nr oferty w biurze ms-482 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3 na Kuraku w okolicach ulic Zaolziańska- karpacka. z wystawą okien północ południe. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Cieszanów

Cieszanów,podkarpackie

160 000 zł66 m² 2 409,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie w gminie Cieszanów, osiedle Nowe Sioło, 66,4 m2, na pierwszym piętrze. Mieszkanie ocieplone, trzypokojowe z balkonem, kuchnia, oddzielnie łazienka i wc, układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

280 500 zł31 m² 8 916,08 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotowie.~~Lokalizacja~- Zaledwie 5 km od centrum Warszawy~- urokliwa okolica pełna zieleni zapewniająca spokój i relaks~-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kijewo

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł74 m² 4 022,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy Kijewo, na drugim piętrze. Na powierzchnię mieszkania składają się salon (24 m2) z wyjściem na słoneczny balkon, 2 pokoje (12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Oława,dolnośląskie

300 475 zł71 m² 4 241,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Deweloper sprzeda mieszkanie W oławie agencja nieruchomości nie pobiera prowizji od kupującego istnieje możliwość negocjacji ceny mieszkania Oława deweloper sprzeda nowe mieszkanie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł57 m² 7 543,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57m2 zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie znajduje się na 4/10 piętrze w bloku z 1970 roku. Budynek znajduje się na osiedlu Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

125 000 zł37 m² 3 418,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Radockiego w Piotrowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Łódź,łódzkie

178 000 zł54 m² 3 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rozkładowe M4 na III parterze - Karolew Nr oferty w biurze: ms-713 Do sprzedaży M4 o pow. 54m2 wraz z przynależną komórką lokatorską(3m2) w położeniu środkowym, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

291 915 zł58 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł42 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Na nieruchomość o powierzchni 42 m2 składają się dwa duże widne pokoje, łazienka z wc , przedpokój oraz widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

366 392 zł70 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

302 000 zł39 m² 7 743,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania jasne, przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,0 m2 na cichym , zielonym Żoliborzu. Położone na 10 piętrze 10-piętrowego budynku z 1960r wzniesiony w technologii rama-h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł96 m² 8 153,03 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Noakowskiego Mieszkanie 95,67m2, wysokie 3,6h, niezależne pokoje 24/22 z oknami na ulicę. Widna, oddzielna 14,5m2 kuchnia, sypialnia 11m2 z oknami na dziedziniec. Łazienka, oddzielny wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie składa się z: pokój 20 m.kw pokój 11 m.kw łazienka 4,2 m.kw kuchnia zamykana z oknem 7,3 m.kw przedpokój 4,5 m.kw Budynek posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł75 m² 5 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik rynek pierwotny! krzyki. Nowe, wykończone pod klucz, 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie Z 2 balkonami I miejscem postojowym W garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

896 563 zł116 m² 7 726,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Inwestycję wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy (wilanów).~~Nowoczesny kompleks willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

510 085 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty na prestiżowym Mokotowie!~~lokalizacja:~-zaciszna okolica~-w sąsiedztwie Telewizji Polskiej~-niedaleko ul. Domaniewskiej, zagłębia biurowo-usługowego Warszawy~-kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

548 246 zł74 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gotowe mieszkania na Mokotowie Dolnym.~~Kameralna inwestycja składająca się z dziesięciu czteropiętrowych nowoczesnych, małych budynków mieszkalnych.~~Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Strzemięcin

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

152 000 zł57 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 57 m2 na osiedlu Strzemięcin. Wysoki standard wykonania i wyposażenia. Mieszkanie rozkładowe : - pokój z wyjściem na balkon - kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

240 000 zł33 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Sprzedam mieszkanie położone w Poznaniu, na Naramowicach, przy ul. Sielawy. Teren zamknięty. Osiedle pobudowane w 1999 roku przez firmę Ataner. Lokal mieszkalny stanowi odrębny lokal- pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie na sprzedaż o pow.70m2(salon z aneksem kuchennym,dwa pokoje,przedpokój,garderoba,łazienka oraz balkon)Mieszkanie częściowo umeblowane położone na kameralnym zamkniętym.