dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

406 000 zł24 m² 16 846 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie o pow. 24 m2 wraz z komórką lokatorską i miejscem postojowym w Garażu ( cena garażu to 30.000zl zakup nie jest obligatoryjny) Mieszkanie świeże, jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Warszawa,mazowieckie

444 000 zł37 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż od już przytulne, świeżo odnowione i umeblowane mieszkanie 37m2 na Ochocie, na 2 piętrze budynku przy ul Gorlickiej. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 006 965 zł75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,59m2 znajdujące się na 8 piętrze 10 piętrowego budynku w najbardziej prestiżowej inwestycji w Krakowie. - mieszkanie w stanie deweloperskim. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sonaty

Warszawa,mazowieckie

787 000 zł57 m² 13 807 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż na zasadzie cesji (przeniesienie praw i obowiązków wobec dewelopera na inną osobę) bez podatku do sprzedania nowe 3 pokojowe mieszkanie 56,92 m2 Z dwoma balkonami tuż przy metrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

398 776 zł45 m² 8 881,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,9m2 znajdujące się na 1 piętrze 5 piętrowego bloku na Prądniku Białym. Mieszkanie w stanie deweloperskim. W okolicy budowana linia tramwajowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł50 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podgórze w niedalekiej odległości od Parku Rusinowa o powierzchni 50 m . Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wolności

Dziwnówek,zachodniopomorskie

429 000 zł36 m² 11 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament urządzony w stylu prowansalskim znajdujący się niecałe 200 metrów od morza w miejscowości Dziwnówek. Lokal położony na I piętrze o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wierzbowa

Łódź,łódzkie

220 000 zł35 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania duże, jednopokojowe mieszkanie w bloku na pierwszym piętrze w okolicy Ronda Solidarności. Mieszkanie w pełni rozkładowe, duży salon o pow. ok. 18m2, ustawna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Gołąbkowice

Nowy Sącz,małopolskie

298 000 zł48 m² 6 169,77 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne widokowe mieszkanie. Sprzedaż lub zamiana na większe mieszkanie lub dom (nowy sącz , chełmiec). Sprzedam atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,3 m2 zlokalizowanego na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł57 m² 7 543,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Balkon *** *** Garaż *** *** Nowe budownictwo *** Nieruchomość o powierzchni 57 m2 składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 200 000 zł93 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne i słoneczne mieszkanie 4 pokojowe (93m2), pod lasem, w spokojnej willowej dzielnicy, blisko plaży najpiękniejszej na polskim wybrzeżu. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zdrojowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 030 000 zł70 m² 14 777,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świnoujście dzielnica nadmorska ul. Zdrojowa komfortowy dwupoziomowy apartament o pow. 69 mkw wykończony "pod klucz". Zacisze Parku Zdrojowego, sąsiedztwo Medical Spa Świnoujście, niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przy Lesie

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

29812. Sprzedam piękne mieszkanie 2 - pokojowe - ul. Polna! Sprzedam bardzo funkcjonalne, ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 49 m2. W skład mieszkania wchodzą: kuchnia i pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

668 000 zł52 m² 12 846,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w wysokim standardzie | 2 pokoje | 52m2 | ul. Wynalazek I Sprzedaż Ciche/słoneczne/przestronne mieszkanie na 1 piętrze w apartamentowcu w Warszawie w dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł53 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

: biuro nieruchomości finest estate ma przyjemność zaprezentować nieruchomość na Mokotowie : Mieszkanie o powierzchni 53 m2 na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku na ładnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stróżyńskiego

Poznań,wielkopolskie

290 000 zł36 m² 7 988,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Poznań, piątkowo, ul. Stróżyńskiego, 1 pok. 36,3 m2 parter / iiip. 290tyś Zapraszamy na prezentację mieszkania na nowoczesnym osiedlu w bloku z cegły. Budynek wybudowany przez Agencję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł38 m² 7 847,77 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Winogrady - os. Przyjaźni, 2 pok. 38,1 m2. Iiip./XIIp. 299 tyś. Polecamy do zakupu mieszkanie po generalnym remoncie. Wspaniała lokalizacja w pobliżu pst (szybki tramwaj), przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

355 661 zł48 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Cenisz sobie przestrzeń? Chcesz puścić wodze fantazji przy wykańczaniu własnego wnętrza? Szukasz mieszkania gotowego do odbioru natychmiast? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! złap okazję!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

333 355 zł33 m² 10 178,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: kupujący nie płaci podatku pcc oferta prosto od dewelopera mieszkanie w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach wizualizacje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

300 000 zł62 m² 4 878,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. 28 czerwca 1956r na poznańskiej Wildzie. Powierzchnia mieszkania to 60.48 m2 (po podłodze 74m2) na którą składa się duży pokój (ok. 18m2), pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Kraków,małopolskie

329 000 zł46 m² 7 101 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 8.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

309 690 zł34 m² 9 200,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja kompleksu apartamentów położona 750 metrów od morza, w spokojnej części Kołobrzegu, pomiędzy dobrze znaną uzdrowiskową dzielnicą miasta, a podlegającym ochronie Eko-parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

534 990 zł67 m² 7 996,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim 68.75 m2, 3 pokoje, na nowoczesnym, spokojnym osiedlu z dala od ruchliwej ulicy. 549 990 zł, ul. Nyska Inwestycję można już obejrzeć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł87 m² 11 483 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

350 625 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera Niekonwencjonalna architektura budynków umożliwiła stworzenie kaskadowego dziedzińca z zielenią oraz nowoczesnym placem zabaw dla dzieci, co tworzy idealne miejsce do relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogórze,pomorskie

535 000 zł69 m² 8 381,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,2 m2, które znajduje się w budynku położonym na nowoczesnym osiedlu - Osiedle Morskie w Pogórzu! W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

366 100 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe, mieszkanie znajdujące się na oddanej do użytku inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

179 000 zł26 m² 6 884,62 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pragniemy Państwu przedstawić mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 26 m2 znajdująca się w Bielsku-Białej. Mieszkanie przytulne, ciepłe położone w spokojnej dzielnicy miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

376 000 zł63 m² 5 984,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne, przestronne mieszkanie w okolicach Ronda Solidarności! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie po remoncie o pow. 62,83 m 2 , położone na 2 piętrze w odnowionym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecia

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł80 m² 6 421 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie w Poznaniu na os. Tysiąclecia (rataje) o łącznej powierzchni 80,2 m2. Salon z dużym balkonem - 24,2 m2 + balkon 5m2 Kuchnia - 7,5 m2 Pokój 1 - 8.4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

142 000 zł38 m² 3 688,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w kamienicy w dzielnicy Raków. Układ mieszkania: pokój z aneksem kuchennym, łazienka, pokój. Mieszkanie położone na niskim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogoczowiec

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

118 000 zł31 m² 3 774,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Przedstawiamy Państwu kawalerkę o bardzo funkcyjnym układzie pomieszczeń. Mieszkanie posiada powierzchnię 31,26 m2 i położone jest na pożądanym 1 piętrze niskiego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tenisowa

Szczecin,zachodniopomorskie

620 000 zł62 m² 9 971,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w budynku z 2018 r. W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym. W części dziennej na podłodze deska, ściany gładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł37 m² 10 756,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zadbane, rozkładowe narożne, posiada wygodny balkon. Kuchnia osobna z oknem, wyposażona, umeblowana. Łazienka z wanną. Okna pcv. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

361 600 zł59 m² 6 102,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Langiewicza

Rzeszów,podkarpackie

285 000 zł45 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 45m składające się z dwóch oddzielnych pokoi, jasnej kuchni łazienki z wc i przedpokoju. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zefirowa

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel. *** umeblowane *** *** jasna kuchnia *** *** rewelacyjna lokalizacja *** Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z: - pokoju dziennego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

371 643 zł51 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% Prowizji! Duży Balkon! Opis lokalizacji: cicha, zielona okolica. Inwestycja zlokalizowana w otoczeniu zieleni, min. park, otoczenie niezbędnych punktów handlowo-usługowych min.: żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł89 m² 3 908,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam ofertę sprzedaży nieszablonowego mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na 2 piętrze kamienicy na Bielananach. Mieszkanie 89,3 m2 jest w pełni rozkładowe i składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

393 000 zł68 m² 5 801 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Jagiellońskiej na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku z 2011 roku. Powierzchnia wynosi 67,75 m2 w skład którego wchodzą 3 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł119 m² 12 208,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronny, jasny, gotowy do zamieszkania apartament dla rodziny o metrażu 118, 77 m2 zlokalizowany na prestiżowym osiedlu, blisko Pałacu w Wilanowie. Przytulne a zarazem duże mieszkanie.