dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł119 m² 7 563,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Górny mokotów al. Niepodległości/ligocka Nieruchomość w kamienicy z 1937 r (119m2) 5/6 piętro w budynku z windą. Dwupoziomowe mieszkanie z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzelecka

Warszawa,mazowieckie

269 155 zł33 m² 8 090,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rewitalizowana kamienica bez pcc bez prowizji Przedwojenna kamienica z początku XX w. usytuowana jest w sercu zabytkowej Pragi w okolicy ulic: strzeleckiej/stalowej/11 Listopada. Kamienica pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

235 000 zł60 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzy pokojowe z dużym balkonem o powierzchni użytkowej ok.60 m2, Opole, ZWM. Lokal pierwotnie trzy pokojowy, w wyniku modernizacji uzyskano kuchnię połączoną z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Starego Miasta

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł70 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Bardzo atrakcyjny apartament w kamienicy na Rynku Starego Miasta. Przedpokój w kształcie litery L z miejscem na szafę wnękową,duża łazienka oraz kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

199 000 zł66 m² 3 015,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle piastowskie, 3 pokoje, rozkład, wysoki parter Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł95 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m. kw. znajdujące się w budynku położonym u zbiegu ulicy Marszałkowskiej i Trasy Łazienkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

339 500 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego budynku. Bardzo cicha i zielona okolica. W pobliżu wiele sklepów, supermarket, poczta, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawady

Warszawa,mazowieckie

307 740 zł43 m² 7 185,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, na obszarze Zawady.~~Lokalizacja~- Zaledwie 12 km od centrum Warszawy ~- Położenie przy prestiżowym Placu Miejskim~-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł38 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe na Ochocie. Mołdawska/baleya/jankowska. Mieszkanie o powierzchni 38,8 mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70. Budynek niedawno odnowiony, docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Noakowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 536 000 zł158 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartament 5 pokojowy, 158,5 m2, 4 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, śródmieście , ul.Noakowskiego. Gotowy do odbioru.~Inwestycja usytuowana jest na warszawskim Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

325 447 zł67 m² 4 880 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo, osiedle botanik! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Poznań,wielkopolskie

224 000 zł38 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Okazja, cena promocyjna. Prosto od developera. Dobra cena. Prezentowana oferta to mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 38,40 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w 5-o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł46 m² 9 239,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjny Apartament na sprzedaż o po.46m2 położony na warszawskim Żoliborzu.W mieszkanie usytuowane na piątym ostatnim piętrze w budynku z 2016r.W skład mieszkania wchodzi:salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

159 000 zł48 m² 3 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż nietuzinkowe, przestronne, słoneczne i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe położone na I piętrze kamienicy w Śródmieściu Szczecina, w pobliżu Parku Żeromskiego, wałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

265 000 zł51 m² 5 196,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na 8 piętrze w bloku z windą przy ul. Sportowej os. Kmity. Blok znajduję się w centrum miasta okolicy idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

176 800 zł34 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

222 000 zł35 m² 6 288,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w dzielnicy Stare Miasto okolice ul. Plac Legionów. Zadbane jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35,3 m2, zlokalizowane przy Placu Legionów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dźwirzyńska

Wrocław,dolnośląskie

203 000 zł36 m² 5 638,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- osoba prowadząca: magda janik, tel. Polecam ładne i przytulne mieszkanie okolicy ul. Dźwirzyńskiej o powierzchni ok. 36m2. Rozkładowe, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Warszawa,mazowieckie

889 100 zł52 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2 pokojowy, 52,30 m2, 5 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, śródmieście , ul.Noakowskiego. Gotowy do odbioru.~Inwestycja usytuowana jest na warszawskim Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 522 500 zł105 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Wykorzystując architekturę historycznych dzielnic Warszawy, stworzono unikalną i wyjątkowo estetyczną inwestycję - odrestaurowaną kamienicę. Do dzisiaj doskonale zachowały się w niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

253 169 zł35 m² 7 249,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Brzozowy Zakątek to nowa oferta 124 przestronnych, w większości kilkupokojowych mieszkań powstających w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska. Osiedle powstaje w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki , okolice ul. Wandy. Zadbane,trzypokojowe, mieszkanie o powierzchni 51m2. Nieruchomość , znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie 73 mkw, iiip, + balkon w Kamienicy. Warszawa - Żoliborz Wys. standard 2 min piechotą od placu Wilsona Winda w sąsiedniej klatce Jasne, przestronne, bardzo ciche i wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

310 447 zł59 m² 5 242,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji za zakup nowego mieszkania z m2-Broker! mieszkanie gotowe do odbioru Mieszkanie na IV piętrze (ekspozycja północno - zachodnia) o powierzchni 59,22 m2 składające się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grabówka

Częstochowa,śląskie

379 000 zł79 m² 4 797,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na parterze z ogródkiem, trzy pokojowe w super lokalizacji na Grabówce. Blok z 2000 roku, w nowoczesnej technologi. Czynsz 220 zł, piwnica i parking przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłębiowska

Wrocław,dolnośląskie

242 000 zł48 m² 5 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki , okolice ul. Zagłębiowskiej. Zadbane, dwu pokojowe, mieszkanie o powierzchni 48 m2 , zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magnacka

Poznań,wielkopolskie

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe 44 m2 dzielnica Piątkowo, poznań Atrakcyjne mieszkanie (bezpośrednio od właściciela) w niskim 3 piętrowym bloku z 2000 roku. Cichy zakątek miasta przy ulicy Magnacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Druckiego-Lubeckiego

Szczecin,zachodniopomorskie

212 000 zł68 m² 3 131,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Drzetowo. Przestronne, rozkładowe mieszkanie ulokowane jest na piątym piętrze w niskim ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł40 m² 10 466 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bardzo ładne, wykończone nowocześnie, materiałami wysokiej jakości, dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu. Mieszkanie bardzo ciche i jasne. Spokojna okolica, bardzo dobry punkt komunikacyjny. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, al. Śmigłego-Rydza

Łódź,łódzkie

117 000 zł27 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyremontowana kawalerka Dąbrowa! Numer oferty w biurze: ms-422 Oferujemy do sprzedania częściowo-przejściowa kawalerka o powierzchni 27 m2, mieszkanie usytuowane na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

239 000 zł60 m² 3 983,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- magda janik, tel. Polecam bardzo ładne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 59,9 mkw. W pełni rozkładowe - składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł61 m² 4 508,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje W pełnym rozkładzie gądów mały! super inwestycja! mieszkanie: -3 pokoje w pełnym rozkładzie, do każdego z pomieszczeń wchodzi się z przedpokoju. -Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

250 000 zł41 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne, 2 - pokojowe mieszkanie Z zewnętrznym miejscem postojowym W cenie W gdyni - wielki kack! tylko U nas! Przytulne, 2 - pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do prezentacji mieszkania na ul. Dymińskiej w fantastycznej lokalizacji tuz przy Metrze Dw. Gdański. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m2 składa się z 2 oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szaniec

Kraków,małopolskie

299 000 zł42 m² 7 194,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dąbie 2 pokoje po remoncie! Piękne 2-pokojowe ok 42m2, - na szaniec Dąbie - grzegórzki/środmieście Kraków, małopolskie, grzegórzki. Mieszkanie zlokalizowanie blisko centrum Krakowa, os. Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łomnicka

Wrocław,dolnośląskie

222 500 zł47 m² 4 734,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

AK 106 ostatnie mieszkanie 2 pokojowe gotowe do odbioru na Stabłowicach w inwestycji nowy horyzont 2 pokoje w cenie 222 500 zł opis inwestycji: w kameralnym otoczeniu zabudowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

328 119 zł54 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Super okazja! tanie mieszkanie W centrum białołęki!~~tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji!~~inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

170 000 zł35 m² 4 829,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w niskim bloku z cegły, wolne od zaraz. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. W pokojach na podłodze parkiety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

441 667 zł58 m² 7 666,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana!~~4 trzykondygnacyjne budynki mieszkalne z garażem podziemnym. Nowoczesna bryła architektoniczna budynków komponuje się z miejscowym krajobrazem. Praktyczna struktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pagórkowa

Kraków,małopolskie

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości Barbakan oferuje do sprzedaży ładne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 przy ulicy Pagórkowej. Mieści się na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Racławicka

Kraków,małopolskie

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Łobzów 1 pokojowe mieszkanie przy ul. Racławickiej położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku zbudowanym w latach 60-tych z cegły. Mieszkanie składa się z pokoju z wnęką.