dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 197 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

195 000 zł23 m² 8 312,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Polecam na sprzedaż kawalerkę znajdującą się na parterze w 4 piętrowym budynku na Pomorzanach. Na powierzchnię 23,46 m2 składają się: duży pokój, widna kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

189 474 zł27 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy niezwykle funkcjonalne mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, korytarza oraz dużego tarasu, położone w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Leszno,wielkopolskie

246 180 zł45 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie na I piętrze w nowo budowanym budynku z windą i garażami w centrum Leszna przy ul. Sienkiewicza. Oferujemy bezczynszowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

417 938 zł63 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne trzypokojowe, mieszkanie znajdujące się na oddanej do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojrowicka

Wrocław,dolnośląskie

420 250 zł63 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Dwustronne, nasłonecznione i bardzo zadbane mieszkanie mieszczące się w budynku z 1970 r. na osiedlu Nowy Dwór. Mieszkanie dostępne od ręki od pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł60 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż lokal mieszkanie w wałbrzyskim Rynku. Położony na pierwszym piętrz lokal składa się z dwóch pokoi, z czego jeden z nich nie ma okna, kuchni, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Kalisz,wielkopolskie

285 000 zł63 m² 4 554,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 62,58 m2, usytuowane na 3 pietrze w bloku przy ul Poznańskiej w Kaliszu. Mieszkanie klimatyczne, słoneczne nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

140 000 zł43 m² 3 271,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu mieszkania o pow. 42,80 m2, na III piętrze w centrum Brzegu. Składa się ono z dwóch pokoi, sporej gaderoby, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

250 000 zł33 m² 7 668,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pkojowe mieszkanie w Sopocie Nieruchomość położona jest w 1 kondygnacyjnym, cztero-rodzinnym budynku przy Al. Niepodległości róg Malczewskiego. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Sosnowiec,śląskie

225 000 zł64 m² 3 527 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Centrum ul. Kościelna/wspólna Oferujemy do sprzedania przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Centrum przy ul. Kościelnej (osiedle przy ul. Wspólnej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Katowice,śląskie

344 000 zł53 m² 6 491 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice, os. Paderewskiego, ul. Sikorskiego. Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Sikorskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

259 000 zł33 m² 7 959,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w Wieliczce przy ul. Władysława Jagiełły. Świetna lokalizacja blisko centrum. Inwestycja zlokalizowana w pobliżu Solnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł65 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 65m2. Lokalizacja - Osiedle Tatrzańskie znajduje się w centrum Fordonu. Jest bardzo dobrze skomunikowane. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

538 000 zł70 m² 7 685,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania Mieszkanie 3 pokoje Parzniew ul.Działkowa Oferuję bardzo ładne, nowocześnie wykończone, komfortowe, przestronne mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią, garderobą oraz dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

246 000 zł35 m² 7 016,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum, adaptacja poddasza. Kupujący nie płaci 2% pcc! Mieszkanie idealne pod inwestycję. Powierzchnia całkowita 35,06 m2/ użytkowej 29,12m2. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł107 m² 4 626,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 107 m składające się z 5 pokoi,kuchni i dwóch łazienek. Mieszkanie na trzecim i czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł31 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca kawalerkę na Szwederowie w Bydgoszczy o powierzchni 31m2 Lokal mieszkalny składa sie z pokoju , kuchni ,łazienki z wc oraz przedpokoju .Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

563 200 zł68 m² 8 264,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa położona w zielonej i kameralnej części dzielnicy Ursus. Utrzymana w nowoczesnym stylu niska zabudowa osiedla oraz bliskość stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Gostyń,wielkopolskie

172 000 zł46 m² 3 747,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 45,9 m2 w bloku z cegły przy ul.Mieszka I. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze i składa się z kuchni,łazienki,korytarza z zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł76 m² 3 618,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie usytuowane na II piętrze kamienicy w okolicy Multikina, szkoły podstawowej oraz nowo budowanego basenu - Astoria (dzielnica Okole , Śródmieście ). W pobliżu Rondo Grunwaldzkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

367 414 zł55 m² 6 689,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W zielonym zakątku wrocławskich Sołtysowic powstaje drugi etap osiedla , zaprojektowanego w odpowiedzi na potrzeby młodych i aktywnych Wrocławian. Trzypiętrowy, kameralny budynek wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpakowa

Kraków,małopolskie

441 000 zł59 m² 7 427,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie jest w trakcie budowy. Zakończenie planowane jest na 4 kwartał 2021 roku (grudzień). Grafiki w ogłoszeniu to wizualizacje. Mieszkanie będzie sprzedawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

356 064 zł49 m² 7 272,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja mieszkaniowa kraków - bieżanów/prokocim kraków "nowe miasto" Nowa inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera to 4-piętrowy budynek zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł73 m² 10 822 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym, zielonym, strzeżonym osiedlu Tivoli. Bardzo ciche, z widokiem na drzewa. Mieści się na 2. piętrze w 3.piętrowym bloku z winda. Mili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jaskółcza

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł59 m² 8 966,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe w inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

222 857 zł45 m² 4 991,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne 2-pokojowe mieszkanie w Kleszczewie. szkoła, sklepy i usługi w pobliżu szybki dojazd do Poznania - autobusem lub samochodem cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

240 000 zł55 m² 4 364 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na Tysiącleciu. Mieszkanie jest widne i bardzo ustawne. Składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni w zabudowie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

330 000 zł83 m² 3 952,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piła - centrum, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,49 m 2 na sprzedaż. Oferta bezpośrednia. Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika. Lokalizacja w nowej części centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

423 000 zł64 m² 6 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim osiedlu Górzyskowie o powierzchni 64m2. Lokalizacja - Cicha i spokojna okolica cieszy się ogromną popularnością. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł42 m² 6 577,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Makler nieruchomości poleca Państwu przepiękne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na bydgoskich Wyżynach. Jest to dwupokojowe mieszkanie w standardowym układzie szczecińskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł56 m² 5 517,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56m2 + loggia 6m2, z garażem 10m2 (w cenie mieszkania) w bryle budynku w odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł20 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Przytulna kawalerka w bardzo dobrze skomunikowanej części Warszawy.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiejNieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowa

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł67 m² 5 840,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe W tym oddzielna kuchnia Z jadalnią! do wprowadzenia (66,6 m 2 ) ul. Bukowa 6C - dębiec Jeśli choć przez moment marzyłeś o ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

225 000 zł53 m² 4 221 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzą Państwo o pięknym, przestronnym i jasnym mieszkaniu z dużym balkonem w spokojnej dzielnicy? To mieszkanie może być spełnieniem Waszych marzeń. Oferuję Państwu trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł50 m² 6 336,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Tylko w Expander! (biuro ul. Rejtana 23- capital Park) W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie - ul. Krośnieńska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Opole,opolskie

365 000 zł66 m² 5 505,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,30 m2, położone na drugim piętrze, w czteropiętrowym budynku w Opolu, osiedle Bezpieczne. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczynki

Gdynia,pomorskie

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 47,5m2 usytuowana na 2 piętrze! Mieszkanie idealne pod inwestycje! Spokojna, zielona okolica! Idealna komunikacja! Przed blokiem wielki parking! Bardzo przestronne pokoje! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł58 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Piękne, pełne światła 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, w kamienicy Z 1927 roku, przy al. Wojska polskiego na warszawskim żoliborzu urzędniczym. 2 rooms | 1 bedroom, fully.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

369 063 zł28 m² 13 180,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka o pow. 28 m2 w nowej, prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Sadyba to zielona, spokojna i bezpieczna lokalizacja. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kisielewskiego

Sosnowiec,śląskie

268 000 zł69 m² 3 884 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Sosnowiec Zagórze ul. Kisielewskiego Oferujemy do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze przy ul. Kisielewskiego. Nieruchomość.