dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

261 833 zł34 m² 7 624,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja mieszkaniowa kraków - bieżanów/prokocim kraków "nowe miasto" Nowa inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera to 4-piętrowy budynek zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Łódź,łódzkie

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na Dąbrowie. Nieruchomość położona na 4 piętrze w niskim bloku z lat 80. Mieszkanie składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

275 169 zł36 m² 7 616,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł70 m² 8 125,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta bezpośrednio z biura dewelopera! Bez prowizji! gwarancja najniższych cen! Mam dla Ciebie mieszkanie 4 pokojowe z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Znajduje się Ono z kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

457 000 zł43 m² 10 588,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oraz podatku pcc! Do zaoferowania dla Państwa mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 43.16m2, w skład którego wchodzą: * pokój dzienny * pokój sypialny * oddzielna kuchnia * łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Rzeszów,podkarpackie

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymane! Do sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji w pobliżu Galerii Rzeszów. Rozkład mieszkania -2 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój. Kuchnia w płytkach z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

427 050 zł59 m² 7 238 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

230 000 zł58 m² 3 989,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Cena promocyjna na budynek nr I od 3.900 ZŁ m/2 OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy Budynek nr. I oddanie pierwszy kwartał 2021r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

360 000 zł46 m² 7 753,61 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeżeli szukasz przytulnego mieszkania położonego w świetnie zlokalizowanym miejscu w Piasecznie, to idealnie trafiłeś. Lokalizacja: piaseczno, ul.Kazimierza Jarząbka 26 Metraż: 46m2 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł27 m² 9 544,79 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - stylowy apartamentowiec - centrum miasta - ok. Borowskiej. Nowa inwestycja w centrum Wrocławia, w pobliżu terenów zielonych. Do Uniwersytetu Ekonomicznego i Aquaparku ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. użytkowej 42mkw. na II piętrze w 4 piętrowym bloku z 1970 r. w Centrum. Lokal składa się z pokoi 18/14 mkw., holu 3 mkw., w tym kuchna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

215 000 zł73 m² 2 945,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie z widną kuchnią i dużą łazienką z oknem i toaletą (po remoncie) w samym sercu Szczawna Zdroju. Wyjątkowa lokalizacja!mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Brzeg,opolskie

165 000 zł54 m² 3 078 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania w okolicach parku. Mieszkanie o powierzchni ok. 54 m2, usytuowane jest na parterze czteropiętrowej kamienicy. Składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

530 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Proponujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w nowo-powstającym budynku nieopodal ul Kalwaryjskiej, oraz niedaleko Parku Bednarskiego. Pod budynkiem garaż, w mieszkaniach balkony. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie usytuowane na Osiedlu Młodych około 1 km do Starówki. Lokal o powierzchni 47 m2, 3 pokoje na IV piętrze: - salon otwarty na na kuchnie z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

314 000 zł39 m² 8 051,28 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Blok położony ok. 10 minut od pkp/skm, autobus linii L1 3 min. Blok wygląda znakomicie, po termomodernizacji, zrobiona całkowicie elewacja. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Inwestycja *** *** Świetna lokalizacja *** *** Wyposażone *** Nieruchomość o powierzchni 47 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Piła,wielkopolskie

306 205 zł65 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty sprzedaży jest nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 65,15 m 2 w Pile na os. Górnym. Antresola. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa biura. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaszowiecka

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł31 m² 11 942 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przytulna kawalerka położona jest przy ulicy Jaszowieckiej. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo Parku Dygata. Okna wychodzą na park co gwarantuje ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Augustowska

Wrocław,dolnośląskie

454 000 zł69 m² 6 541,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz mieszkania idealnego dla Twojej rodziny? Cenisz sobie spokój, komfort, jednocześnie będąc w miejscu doskonale skomunikowanym z centrum miasta? Właśnie przeglądasz najlepsze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł49 m² 7 205,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam 2 pokojowe mieszkanie z loggią w bloku z 2011roku. Mieszkanie jest jednostronne, rozkładowe z wystawą na południe. Lokal znajduje się na II piętrze w budynku IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

299 000 zł34 m² 8 817,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja mieszkaniowa kraków - łagiewniki/ruczaj ok. UL. Kobierzyńskiej Nowa inwestycja sprawdzonego na rynku małopolskim dewelopera to 3-piętrowy budynek zlokalizowany w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

309 000 zł36 m² 8 648,19 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez podatku i bez prowizji Do zakupu mieszkanie 1 pokojowe z loggią na parterze w lokalizacji Wola Duchacka. 10 minut od Centrum Handlowego Bonarka, zaraz obok inwestycji znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Poznań,wielkopolskie

355 000 zł35 m² 10 233,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie, znajdujące się na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Raszyńskiej. Stan idealny! Mieszkanie ma 34,69m2 i składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

420 000 zł82 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne i komfortowe mieszkanie o pow. 82m2 położone w poszukiwanej i zielonej części miasta Jeleniej Góry - okolica Małej Poczty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

329 886 zł36 m² 9 164 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł49 m² 6 326,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam Państwu interesującą ofertę 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Fordonie. Nieruchomość jest usytuowana na 2 piętrze w bloku z cegły. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Szafrana

Kraków,małopolskie

339 000 zł29 m² 11 811,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjną pod względem lokalizacji kawalerkę z balkonem niedaleko Ronda Matecznego. Świetnie się nadaje pod wynajem - w okolicy duża liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł64 m² 6 743,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue-Home, ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji - na Chełmińskim Przedmieściu Salon, kuchnia, łazienka, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

268 000 zł33 m² 8 121 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Bardzo ustawne jednopokojowe mieszkanie, osobna jasna kuchnia, łazienka z wc. Mieszkanie nadaje się do remontu. Dobra lokalizacja, blisko komunikacja. W bezpośrednim sąsiedztwie Zalew Nowohucki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

653 000 zł76 m² 8 592,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecamy wysokie i dobrze doświetlone 4 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, z dostępem do rozwiniętej infrastruktury i terenów zielonych w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowy Targ

Wrocław,dolnośląskie

927 300 zł84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji: plac nowy targ. Budynek z lat 90 z windą! 5 min do Rynku piechotą! 84,3 m2 +pokoje 4 ( duży salon + 3 sypialnie) + osobna kuchnia + łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł48 m² 10 604,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

: biuro nieruchomości finest estate ma przyjemność zaprezentować nieruchomość na Żoliborzu: mieszkanie o powierzchni 48m składające się z: 1. Sypialni o powierzchni 12 mkw 2. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szczęśliwice

Warszawa,mazowieckie

562 999 zł42 m² 13 247 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przestronne mieszkanie przy parku Szczęśliwice. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Oddzielna sypialnia i salon z aneksem kuchennym. Wysoka jakość budownictwa. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

477 000 zł76 m² 6 276,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler Nieruchomości poleca! Mieszkanie o powierzchni 76m2, plus 8m2 piwnica, słoneczne. Składa się z 2 pokoi ok. 18m2 każdy (oba mają garderobę i balkon), otwartego salonu, otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł66 m² 11 818 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do kupna mieszkania 3- pokojowego o metrażu 66 m2 na bliskiej Woli, przy Ul. Żytniej. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z kuchnią - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wojska Polskiego

Bielsko-Biała,śląskie

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

OS. Wojska polskiego, bielsko-biała 2-pokojowe mieszkanie na parterze na znanym osiedlu! do zamieszkania od zaraz! Proponuje Państwu do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Lublin,lubelskie

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie w dzielnicy lsm, które znajduje się na 4 pietrze w niskim bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie , w wysokim standardzie , kuchnia na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

994 000 zł98 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Link wideo Gocław! Jedna z najpiękniejszych nadwiślańskich dzielnic Warszawy! Przy Al. Nowaka Jeziorańskiego tuż przy Jeziorku Balaton prezentujemy trzypokojowy Apartament 98.4m2. z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł79 m² 4 037,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie bez balkonu na bydgoskich Kapuściskach w bloku. Trzecie ostatnie piętro, w klatce 8 mieszkań po 2 na piętrze. Blok po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszalińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

445 733 zł81 m² 5 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Kameralne osiedle w zielonej części Kołobrzegu - atrakcyjne ceny budynek A oddany już do użytkowania! Odbiór kluczy do mieszkań już w kwietniu 2020! promocyjne ceny na zamknięcie.