dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

423 400 zł36 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kupno bezpośrednio bez prowizji i podatku pcc. Dostępne metraże mieszkań 28 - 101 m2. Możliwość dogodnej aranżacji indywidualnych rozkładów powierzchni. Lokalizacja przy ul.Ordona, miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

797 000 zł117 m² 6 799,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji W ofercie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

308 085 zł66 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty sprzedaży jest nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,55 m 2 w Pile na os. Górnym. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa biura. Kupujący zwolniony z podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

2 184 109 zł165 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Opiekun Oferty: , telefon Dla osób lubiących piękne widoki. -Bez prowizji, bez podatku pcc, możliwość wykończenia pod klucz. Narożny, trójstronny apartament z widokiem na Odrę i Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

391 032 zł43 m² 9 161,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stara cena: 422 264 pln Nowa cena: 391 032 pln Oszczędzasz ponad 31 tysięcy plngłówne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł24 m² 11 625 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in. reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

269 618 zł47 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabiniaka - ul. Kwiatkowskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł49 m² 8 997,96 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania na Zaspie w dobrej cenie? Może planujesz zakup nieruchomości pod inwestycję? Jeżeli tak, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty! atuty nieruchomości: - przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 333 000 zł66 m² 20 351,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kompleks mieszkaniowy Granaria zlokalizowany jest na Wyspie Spichrzów - w samym sercu Gdańska. W ramach inwestycji powstało 136 apartamentów, punkty handlowo - usługowe, parking podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

383 625 zł70 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

M3 Z balkonem oraz ogródkiem O pow. 75,28 M2! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 69,75 m2 usytuowany na parterze w nowym bloku - stan deweloperski. 1. Komunikacja - 11,92 m2 2. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł107 m² 11 121,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Piękne, przestronne mieszkanie na V piętrze: rok Budowy 2000 Mieszkanie 106.83 m2 + Miejsce postojowe 13.28 m2 + Komórka lokatorska 2,02 m2 OPIS MIESZKANIA: - Duży salon + 3 niezależne pokoje. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

80 000 zł43 m² 1 853,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest w instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

444 500 zł35 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

743 380 zł62 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

261 610 zł36 m² 7 267 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Promocja do 01.10.2020R! Cena standardowa 293 914 zł Cena promocyjna 261 610 zł + w cenie miejsce postojowe naziemne SMART BASIC Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

997 100 zł85 m² 11 731 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

664 355 zł58 m² 11 454 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Rumia,pomorskie

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Bardzo słoneczne, z pięknym widokiem i balkonem. Nowe wyposażenie bardzo dobrej jakości, objęte gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

664 355 zł58 m² 11 454 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mochnackiego

Kraków,małopolskie

699 448 zł83 m² 8 427 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

570 000 zł110 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży wyjątkowego apartamentu w poniemieckiej, wyremontowanej kamienicy w Centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, powierzchnia lokalu to 110 metrów na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Baranki

Ełk,warmińsko-mazurskie

288 000 zł60 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie na 2 piętrze, 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Czynsz 500zl plus prąd 90zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

272 939 zł44 m² 6 273 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wykończone mieszkanie 43,51m2 , salon z aneksem i sypialnia w okazyjnej cenie. Brak podatku pcc. Nowy Dwór rozwija się pod każdym względem. Rozpoczęta budowa linii tramwajowej zachęca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

415 808 zł57 m² 7 295 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

283 094 zł28 m² 10 175,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: kupujący nie płaci podatku pcc oferta prosto od dewelopera mieszkanie w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach wizualizacje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Winnicka

Wieliczka,małopolskie

450 000 zł83 m² 5 422 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Zielona Góra,lubuskie

269 000 zł49 m² 5 501,02 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 2pokojowe na os. Łużyckim Do sprzedania 2pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze wieżowca wyposażonego w nowoczesną windę. Budynek usytuowany na osiedlu Łużyckim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

725 625 zł58 m² 12 511 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

566 370 zł65 m² 8 713 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

332 000 zł63 m² 5 244,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w fordońskiej dzielnicy Przylesie, blisko campusu utp. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, znajdują się dwie sypialnie, pokój dzienny z wyjściem na przestronny balkon (wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

630 000 zł140 m² 4 483,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne jako inwestycja, znajdujące się w poniemieckiej, odrestaurowanej kamienicy, na 3 piętrze. Na jego powierzchnię 140,5 m2 składają się: 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

665 210 zł51 m² 13 043 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

606 128 zł73 m² 8 303 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

517 535 zł58 m² 8 923 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sportowa

Brwinów,mazowieckie

325 000 zł41 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeśli poszukujesz mieszkania trzypokojowego w doskonałej lokalizacji, dobrze skomunikowane z Warszawą, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą. W skrócie: przedstawiam ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

385 000 zł33 m² 11 544,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Krowodrza, z dala od gwaru ul. Wrocławskiej mieszkanie I budynek - mieszkanie jednopokojowe 33,35 m2, piętro 7 z 8 - przepiękny, niczym nie zasłonięty widok na niebo i zieleń, 180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł38 m² 13 132 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji: róg al. Solidarności z ul. Żelazną. 2 przystanki do metra Ratusz Arsenał. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 7 piętrze. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

782 619 zł70 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

553 690 zł73 m² 7 585 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł32 m² 10 972 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 - 185m2 Blisko Centrum nowoczesne osiedle z wysokim.