dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

288 876 zł51 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 1, 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 28 do 84 mkw dostępne na wszystkich kondygnacjach czteropiętrowego budynku. Wyróżnia się on nowoczesną architekturą, jasną elewacją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belgijska

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł42 m² 5 608,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Serdecznie polecamy dwupokojowe mieszkanie w nowej cegle o powierzchni 41,9 m2 na Warszawie, przy ulicy Belgijskiej. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze trzy piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gzichów

Będzin,śląskie

119 000 zł50 m² 2 394,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Będzin - niski blok do remontu 2 pokoje Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Będzinie - Partyzantów. Mieszkanie o powierzchni 49,7m 2 , znajdujące się na parterze w niskim 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukietowa

Warszawa,mazowieckie

1 189 571 zł106 m² 11 264,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Villa Bukietowa - IX kondygnacyjny budynek apartamentowy o podwyższonym standardzie wykończenia części wspólnych. W budynku znajduje się 5 lokalu usługowych i 69 mieszkań łączących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lniana

Łódź,łódzkie

155 000 zł45 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grodzka

Kraków,małopolskie

585 000 zł44 m² 13 152 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 44,48m2 położone na Ip kamienicy przy ul. Grodzkiej. Mieszkanie z kw. Okna wychodzą na podwórko. Okna drewniane do odnowienia. Kamienica była remontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

157 664 zł30 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

233 532 zł47 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

202 844 zł41 m² 4 990,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

250 997 zł50 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

202 594 zł41 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

197 305 zł40 m² 4 990,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

193 862 zł39 m² 4 991,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

288 921 zł58 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czuby

Lublin,lubelskie

299 899 zł60 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

306 386 zł61 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

299 899 zł60 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

299 650 zł60 m² 4 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

290 917 zł58 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

281 935 zł56 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

270 957 zł54 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

243 762 zł49 m² 4 990,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

289 819 zł58 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

286 925 zł58 m² 4 989,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

388 752 zł75 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

374 250 zł75 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

385 320 zł74 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukietowa

Warszawa,mazowieckie

1 397 057 zł119 m² 11 714,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł46 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy pokojowe mieszkanie o pow. 46,40 m2 usytuowane na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku w super lokalizacji w pobliżu metra. Mieszkanie słoneczne. Lokal składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

366 600 zł46 m² 7 947,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na Pradze Południe w jednej z jej najpiękniejszych części. Tereny zielone, wodne i rekreacyjne, tak wyjątkowe połączenie w dużym mieście, zachęca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Jaworzno,śląskie

125 000 zł45 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jaworzno, matejki, 45m2,dobra lokalizacja! Chcielibyśmy przedstawić Państwu słoneczne, mieszkanie dwupokojowego, znajdującego się na ulicy Matejki, trzy minuty do centrum miasta. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł67 m² 5 656,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Nowa cena! W pełni rozkładowe, klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67m2 w ok pl. Grunwaldzkiego Nieruchomość zlokalizowana jest na wysokim parterze w kamienicy z 1950r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł94 m² 12 021,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie położone na 1 pietrze w 3 piętrowym budynku, na małym osiedlu z 2001r. Umiejscowionym na Sadach Żoliborskich. Składa się trzech pokoi (36,15 i 16 m), przestronnego holu ( 11m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mokotów - bytnara/marzanny/pułku Baszta. Mieszkanie dwu pokojowe w kameralny 3 piętrowym bloku z lat 60, w okolicy zaciszne i zielone podwórka, mieści się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paca

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł75 m² 7 456,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na Pradze-Południe, dla osób lubiących przestrzeń. Salon, stanowiący centralny punkt mieszkania, ma powierzchnię aż 26,5 m². Pozostałe pomieszczenia: sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Sosnowiec,śląskie

149 900 zł51 m² 2 939,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**bardzo dobra oferta! cena do negocjacji! 2 pokoje na środuli** Super oferta! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Sosnowcu- środula, przy ulicy Grottgera. W mieszkaniu dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warecka

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł61 m² 9 672,13 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, położone w budynku z cegły z 1960 r. na ul. Wareckiej, w sąsiedztwie Nowego Światu. Klatka po remoncie. Mieszkanie na IV piętrze, narożne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Chorzów,śląskie

123 000 zł40 m² 3 075 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Brzozowej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 40m2. Położenie: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Sosnowiec,śląskie

125 000 zł58 m² 2 155,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mamy do sprzedania mieszkanie w dobrej lokalizacji Sosnowiec - Zagórze Centrum przy ulicy Dmowskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

309 000 zł60 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam do sprzedaży ustawne, jasne mieszkanie po remoncie. Mieszkanie dwustronne, pokoje 18, 12 i 10 m2. Jasna kuchnia 7m2. Łazienka i osobna toaleta. W pokojach panele. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

568 896 zł69 m² 8 205,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedsprzedaż nowej inwestycji w prestiżowej części wilanowa!~~kameralna i elegancka inwestycja znajdująca się w otoczeniu willi i pięknej przyrody. To idealna kompozycja prestiżu,.