dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł157 m² 9 540,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Piętro w kamienicy. 157 mkw/ 4 pokoje/idealne pod działalność jak i mieszkanie do sprzedaży/ wynajmu w stylu Versace Przestronny, z duszą, klasyczny lokal 4 pokojowy z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

715 795 zł73 m² 9 792 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Przy rzece, z przystaniami, sklepami i licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

549 540 zł52 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkania od dewelopera 0% prowizji I bez podatku pcc Elegancja, przestrzeń oraz spokój to zalety historycznego osiedla położonego nad rzeką Odrą. Świetnie skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

433 302 zł54 m² 8 084 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkania bez prowizji I podatku pcc! Piękne rodzinne osiedle położone w zielonej części Krzyków przy ul. Racławickiej. W najbliższej okolicy nie brakuje ścieżek rowerowych, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł53 m² 7 164,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż bardzo komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w zielonej, malowniczej części warszawskiej Białołęki. Jednym z jego atutów jest duży taras. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

397 889 zł39 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja, sprzedaż bez podatku pcc. Odbiory od września tego roku. Lokalizacja: gazowa 1-2 to kameralny kompleks mieszkalny , na który składają się dwa 4-kondygnacyjne budynki z podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnochowska

Wieliczka,małopolskie

285 100 zł40 m² 7 099,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc - zakup od dewelopera Do sprzedania mieszkanie położone w Wieliczce w inwestycji położonej w parku z własnym oczkiem wodnym oraz boiskiem. Termin oddania to koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Techników

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł74 m² 5 256,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu trzypokojową nieruchomość (74 m2) położoną w świetnie skomunikowanej części Bydgoszczy - Kapuściska. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze niskiego bloku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

392 966 zł39 m² 10 128 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

524 690 zł74 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja na sprzedaż na Wrocławskim Jagodnie! Jagodno to peryferyjne osiedle w południowej części Wrocławia, graniczące na wschodzie z osiedlem Brochów i wsią Iwiny, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł47 m² 5 957 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 2 pokoje - powierzchni 47 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas. Kupujący nie płaci podatku pcc 2 % u notariusza Oferujemy do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o pow. całkowitej 45 m2. Mieszkanie składa się : poziom I : pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

478 990 zł25 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Bez Podatku pcc i prowizji. Prestiżowa lokalizacja, nowa inwestycja, apartamenty inwestycyjne. Przy spacerowej promenadzie, w ścisłym centrum Świnoujścia. Inwestycja na ukończeniu, odbiory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł52 m² 8 099 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł77 m² 9 757,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronny,czteropokojowy apartament znajdujący się na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

524 690 zł74 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

420 066 zł52 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miodowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

375 000 zł61 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Chcę przedstawić Państwu przestronne mieszkanie w polecanej lokalizacji przy ulicy Miodowej w Nowym Dworze Mazowieckim. Nieruchomość przystosowana dla każdej kategorii wiekowej. Usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

543 000 zł44 m² 12 312,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Ładne 2 pokojowe mieszkanie 44,1m2 w apartamentowcu z 2011 r. przy ul. Branickiego, miasteczko Wilanów. Osiedle cicho położone w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

306 857 zł39 m² 7 848 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z myślą o Tobie, potrzebach Twoich i Twoich bliskich, tworzymy przestrzeń, w której siłą kreacji swojej wyobraźni, możesz powołać do istnienia wymarzone od dawna, doskonałe bo takie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

395 726 zł38 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

571 050 zł63 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

379 500 zł51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł53 m² 6 408,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dzień dobry, sprzedam świetnie zlokalizowane mieszkanie na Osiedlu Stefana Batorego w Poznaniu. Zapraszam do zapoznania się z opisem mieszkania. Mieszkanie jest 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poplińskich

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość w pobliżu Starego Browaru,Avenidy ,pkp,pks,Targi Międzynarodowe, tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarni Stok

Bielsko-Biała,śląskie

395 000 zł58 m² 6 790,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Witam Posiadam do sprzedania nowe mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Green Park w dzielnicy Sarni Stok. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w pięciokondygnacyjnym budynku o pow.57,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szklary Górne

Szklary Górne,dolnośląskie

242 000 zł59 m² 4 076,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkania o pow. użytkowej 59,37 m2, na I piętrze dwukondygnacyjnego budynku, z dwoma tarasami, przynależnym ogródkiem oraz miejscem garażowym, zlokalizowane w zacisznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

749 269 zł67 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja Kępa Mieszczańska to najbardziej zielona wyspa w centrum Wrocławia, która w ostatnim czasie dynamicznie się zmienia. Wokół powstają nowe inwestycje, a wraz z nimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

496 920 zł61 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

421 030 zł59 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

564 960 zł26 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

166 000 zł38 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, własnościowe mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze kamienicy w centrum miasta z prywatnym parkingiem. Mieszkanie 2 lata temu przeszło kapitalny remont, wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pamiątkowa

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł48 m² 7 216,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam mieszkanie 2 pokojowe na Wildzie położone przy ul. Pamiątkowej. Kamienica wybudowana z cegły w latach 30-tych. Kapitalna lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

457 188 zł39 m² 11 592 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkania od dewelopera 0% prowizji I bez podatku pcc. Elegancja, przestrzeń oraz spokój to zalety historycznego osiedla położonego nad rzeką Odrą. Świetnie skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 000 zł47 m² 6 468,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Osiedlu Kapuściska o powierzchni 47m2. Lokalizacja - Osiedle położone jest w górnym tarasie miasta. Okolica jest bardzo cicha i spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

594 374 zł61 m² 9 792 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

374 374 zł40 m² 9 336 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 039 360 zł93 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

445 000 zł64 m² 6 957,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam na sprzedaż nowiutkie, słoneczne mieszkanie 10 minut od Szczecina. Zielona okolica, dookoła tylko niska zabudowa. W miejscowości sklepy, apteka, poczta, szkoła. W pobliżu komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podhalańska

Nowy Targ,małopolskie

500 000 zł73 m² 6 849 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni niespełna 73m2. Parter. Ul. Podhalańska. Lokalizacja: oferowana nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu ul. Podhalańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jurajska

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł37 m² 11 891,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz mieszkania w nowym budownictwie, z balkonem i cichej okolice to idealnie trafiłeś. Najlepsza oferta cenowa w tej okolicy. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37m2,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij