dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstań Chłopskich

Gdynia,pomorskie

1 612 985 zł130 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - mieszkanie na skraju morza - świetna lokalizacja - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

398 800 zł25 m² 15 894,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji: cavallia powstaje na terenie dawnych koszara kawaleryjskich, obejmuje oszar 5,5 hektara. W skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 229 000 zł92 m² 13 414,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Duże, przestronne i wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w Gdańsku - Oliwie. Oliwa to jedna z najpiękniejszych dzielnic Gdańska, zachwyca swoją przepiękną architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

366 984 zł43 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Klucze w IV kwartale 2025 Idealne na start mieszkanie, tuż przy granicy Wrocławia. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

620 000 zł72 m² 8 607,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oleśnica/4pok./PIWNICAx2/BALKON/OKAZJA/AUTOBUS/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 4-pokojowe mieszkanie w Oleśnica na ul. Sikorskiego. Mieszkanie ma 72m2, mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

373 000 zł42 m² 8 817,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro makler poleca! Nowoczesna inwestycja, spokojne i bezpieczne osiedle. Mieszkanie usytuowane w kompleksie nowoczesnych budynków na terenie zamkniętym. Oferowane mieszkanie jest usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł50 m² 7 932,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyremontowane, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m 2 , na osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bratnia

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł57 m² 18 711,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty tel. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,65 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

759 000 zł82 m² 9 279,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i jasnego apartamentu, zlokalizowanego w dzielnicy kamienica. Lokal o pow. 81,79 m2 , składa się z dwóch pokoi, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wapienna

Łódź,łódzkie

270 000 zł36 m² 7 458,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku z cegły zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł36 m² 8 885,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w sercu Szczecina. W pobliżu centrum handlowego Galaxy, zaledwie kilka kroków od głównych atrakcji miasta, sklepów, restauracji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie przy ul. Słowackiego. Lokal położony na pierwszym piętrze, zadbanej kamienicy. Składa się z jasnej kuchni, trzech pokoi, łazienki, wc oraz przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Focha

Gdańsk,pomorskie

1 790 000 zł132 m² 13 527,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Proponujemy do sprzedaży przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, o powierzchni 132,32 m kw. bez skosów (ze skosami 150 m kw.), położone w Gdańsku Aniołkach, przy ul. F. Focha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

518 777 zł49 m² 10 608,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego 3-pokojowego mieszkania o pow. 48,9m2 w Białymstoku, na oś. Sienkiewcza, przy ul. Fabrycznej - w okolicy ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

669 999 zł74 m² 9 095,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 822 zł30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Koniczyny

Warszawa,mazowieckie

2 191 000 zł121 m² 18 092,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Stylowa elewacja to efekt zastosowania jasnych kolorów, ozdobnych lameli oraz szklanych balustrad. Gustowne wnętrza zaprojektowano z użyciem materiałów wysokiej jakości. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

1 564 000 zł98 m² 15 892,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju, tak jak Gdańsk. Zlokalizowane na wzgórzu ponad miastem, pośród bujnej zieleni, z dala od zgiełku. Dla mieszkańców osiedla jedynym sąsiadem jest tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

554 749 zł80 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

595 543 zł48 m² 12 330,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

468 000 zł49 m² 9 492,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w dzielnicy Nadodrze w Opolu. Nieruchomość położona z dogodnym dostępem do miejsc rekreacyjnych, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowa

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł29 m² 9 863 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Cena 289 000 tys. do negocjacji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe 29,3m2 zlokalizowane przy ul. Grochowa w ścisłym Centrum Kielc. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

688 000 zł74 m² 9 247,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament zlokalizowany jest w ścisłym centrum Bielska-Białej Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży pięknego 3 pokojowego apartamentu o powierzchni 74,4m2 wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 334 000 zł101 m² 13 228 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. 4 pokojowy apartament W centrum miasta, przy rzece Z 2 balkonami Nieruchomość o projektowanej powierzchni 100,85m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł44 m² 13 409,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 przy samym dworcu, przy ulicy Dworcowej. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - dwóch oddzielnych sypialni - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejherowska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł62 m² 11 382,10 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie jasne, bardzo dobrze doświetlone, z widokiem na panoramę Warszawy. Na powierzchnie mieszkania 61,5m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczyńska

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł36 m² 12 050,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dwa pokoje o powierzchni 35,6 m2 zlokalizowane przy ulicy Korczyńska w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zaporowska/skytower blisko/tramwaj 15 minut Rynek Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się niedaleko ul. Zaporowskiej/grabiszyńskiej na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stelmachów

Kraków,małopolskie

685 000 zł40 m² 17 090,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Stelmachów w Krakowie, na parterze w trzypiętrowym budynku z 2021 roku w bardzo dobrze skomunikowanej, cichej i bliskiej centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 900 zł60 m² 7 331,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł61 m² 12 528,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61.38m. Nieruchomość składa się z: - salonu połączonego z kuchnią (możliwość rozdzielenia), - sypialni - pokoju - łazienki z wanną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

589 901 zł40 m² 14 710,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lux/lipa piotrowska/waniliowa/2 pok./TARAS/OGRÓD/GARAŻ! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 40,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

585 400 zł31 m² 18 860 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: telefon inwestycja W samym centrum wrocławia! Dwa pokoje w sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego. Pierwotny układ tego mieszkania to kawalerka, jak w załączonym rzucie. Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

782 500 zł72 m² 10 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Podwawelskie

Kraków,małopolskie

819 000 zł48 m² 17 242 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

655 000 zł96 m² 6 822,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Komfortowy, w pełni umeblowany apartament z kominkiem dostępny od zaraz. Oferujemy do sprzedaży komfortowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 96m 2 , usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł60 m² 12 441,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konarskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

300 000 zł62 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60 m2 za kwotę 300.000 zł, w Zgorzelcu przy ul. Konarskiego Lokal mieszkalny składający się z 4 pokoi, kuchni , łazienki, przedpokoju i osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalska

Wrocław,dolnośląskie

742 469 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które znajduje się na kameralnym nowoczesnym osiedlu 2 piętrowych willi miejskich. Mieszkanie składa się z: - salonu 22,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł35 m² 10 245,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje w Śródmieściu o powierzchni około 35 m2 - w tym; pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. W mieszkaniu zostaną ułożone panele w pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł57 m² 6 954,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Agencja Nieruchomości Prestige Osiedle Górzyskowo to jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji do życia, kojarzące się z prestiżem i komfortem, wokół świetnie rozwinięta.