dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł35 m² 9 887 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: kawalerka o powierzchni 37m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku z 2000 r. Nieruchomość składa się z: - salonu ok. 22m2 - Kuchni ok. 5m2 - Łazienki z wc ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dereniowa

Warszawa,mazowieckie

1 040 000 zł78 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w nowym budynku przy ul. Dereniowej. Lokal bardzo starannie wykończony. W pełni wyposażona kuchnia wraz ze sprzętem agd. Dwie łazienki jedna z wanną, druga z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gaik

Kraków,małopolskie

937 506 zł127 m² 7 382 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

260 000 zł40 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy Państwa do prezentacji oferty cesji mieszkania w inwestycji realizowanej na pograniczu Krakowa i Wieliczki. Czteropiętrowy blok mieszkalny z windą, oddany do użytku w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

321 598 zł39 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon Nr licencji pfrn 23784 Do sprzedaży mieszkanie 39,1 m2 składające się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

560 250 zł42 m² 13 339 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Poznań,wielkopolskie

419 000 zł53 m² 7 905,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

! rezerwacja oferty!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 300 000 zł99 m² 43 434,30 zł/m²

 

Piętro:38

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowy apartament położony na 38 piętrze najwyższego w Unii Europejskiej apartamentowca, mogącego poszczycić się unikalną na skalę Europejską 1400m kondygnacją rekreacyjno-biznesową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

598 638 zł64 m² 9 340,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Witaj, w tym ogłoszeniu zaprezentuję Ci mieszkanie, jego walory, oraz zapoznam Cię z najbliższą okolicą inwestycji przy ulicy Batalionów Chłopskich na Bemowie. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł80 m² 6 838,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

***2 poziomowe*** *** osobne 2 pokoje *** *** super komunikacja *** *** ogrzewanie miejskie *** *** blisko ostrowa tumskiego *** Miłośnicy kamienic to mieszkanie jest dla Was , urządzone z gustem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielskiego

Warszawa,mazowieckie

605 000 zł54 m² 11 100,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne trzy pokoje tuż przy Parku Moczydło. Zapraszamy do zamieszkania na Woli. Mieszkanie na 7 piętrze w budynku dziewięciopiętrowym. W tym funkcjonalnie zaaranżowanym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

185 000 zł51 m² 3 659,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! C iche i przytulne mieszkanie do sprzedania w Tomaszowie Maz. Przestronne, jasne, słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,55m 2 , usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł87 m² 4 942,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości - zapraszamy Cię serdecznie na wirtualny spacer - mieszkanie jest niezwykle klimatyczne - życzę miłego przemieszczania się po nim: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

309 000 zł55 m² 5 588 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 55,3 m2 ul Grunwaldzka oś Jagiellońskie rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu, kuchni, łazienki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, na pierwszym piętrze. W ścisłym centrum. W pobliżu sklepy, autobusy, tramwaje, szkoła, przedszkole, itd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrenki

Łódź,łódzkie

265 000 zł44 m² 5 955,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szanowni Państwo, oferuję bardzo ładne, zadbane mieszkanie wielkości 44,5 m2, idealne dla rodziny zlokalizowane na jednym z najpiękniejszych łódzkich osiedli - Radogoszczu Wschodzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł54 m² 8 701,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Marzysz o pięknie wykończonym mieszkaniu w dobrej lokalizacji? Chcesz być częścią nowego i zadbanego osiedla? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! mieszkanie: dwupokojowe, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyrobka

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł63 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 63 m2 znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi (22 m2,11 m2, 9 m2), - oddzielnej kuchni (7 m2 ), - łazienka (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Selmanowicza Zagończyka

Starogard Gdański,pomorskie

192 920 zł37 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rozpoczęliśmy sprzedaż budynku oznaczonego literą A zapraszamy do zapoznania się z kartami mieszkań i do kontaktu z naszym biurem w celu dokonania optymalnego wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

1 295 800 zł113 m² 11 424 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp-nieruchomości Opiekun oferty: .@sdp-nieruchomości.pl APARTAMENT W CENTRUM MIASTA, WIDOK NA ODRĘ,OSTRÓW TUMSKI I RYNEK Dwupoziomowy apartament o powierzchni 113,43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zapolskiej

Kraków,małopolskie

575 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działkowa

Kraków,małopolskie

450 000 zł54 m² 8 305,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W z naszą firmą uzyskasz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami koszt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł61 m² 6 352,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

619 900 zł78 m² 7 937,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W naszej ofercie do sprzedaży nowocześnie urządzone mieszkanie w segmencie w nowym budynku z 2020r. Inwestycja obejmuje kameralne lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

687 258 zł77 m² 8 925 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

430 136 zł62 m² 6 938 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

609 000 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

280 000 zł59 m² 4 746 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona umowa przedwstępna Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o pow. 59 m2 na wysokim parterze, w bloku wielopiętrowym, na osiedlu Malinka w Opolu. Budynek ocieplony, z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

385 000 zł72 m² 5 354,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie klasy premium W krapkowicach! ogródek I taras przynalezny do mieszkania W cenie! garaż W cenie mieszkania! jedyna taka oferta W mieście! Inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

299 000 zł34 m² 8 794 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

300 181 zł49 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Proponujemy 3 - pokojowy lokal mieszkalny nr M13 o powierzchni 49,21 m2 znajdujący się na I piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego z funkcją usługową zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł78 m² 11 732,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze trzypiętrowego bloku z 2014 r na ogrodzonym osiedlu .Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

269 000 zł75 m² 3 586,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 75 m2 zlokalizowanego blisko centrum Jeleniej Góry. Dwa duże pokoje, przedpokój, kuchnia z oknem oraz łazienka. II piętro w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

355 000 zł31 m² 11 451,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż Kawalerka żabianka - okazja! Gotowa pod klucz! Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, czeka na swojego nowego właściciela! W świetnej lokalizacji Gdańsk Żabianka! Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dębniki

Kraków,małopolskie

412 685 zł45 m² 9 171 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Foksal

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł54 m² 13 870 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Uwaga! Czas promocji ograniczony - nowa obniżona cena! Zapraszam Państwa w super miejsce - pogranicze Śródmieścia Południowego i Powiśla - w rejon ulic #foksal, #ordynackiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

350 000 zł108 m² 3 248,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż duże mieszkanie O pow. 107,73 M2 W zadbanej kamienicy 3-pokojowe , I piętro piła - śródmieście ( 11 Listopada) Tytułem oferty jest przestronne, mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Aleja Tadeusza Kościuszki

Częstochowa,śląskie

580 000 zł134 m² 4 328 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do prezentacji mieszkania w zamkniętym osiedlu typu m-6 na sprzedaż mieszczącego się w Centrum Miasta Częstochowa. Kamienica mieści się przy ulicy Tadeusza Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

534 000 zł54 m² 9 947,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku i bez prowizji Do zakupu 3 pokojowe mieszkanie na Zabłociu z dwoma balkonami - 2 przystanki od Ronda Grzegórzeckiego! promocja z 559 000 zł na 534 000 W okolicy m.in: Muzeum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 104 000 zł94 m² 11 744,70 zł/m²

 

Piętro:17/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament W sercu woli - 94m2 - widok na panoramę miasta Mieszkanie 94m2 położone na warszawskiej Woli w pobliżu planowej stacji metra. Mieszkanie składa się z 33m2 salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radosna

Gliwice,śląskie

275 000 zł67 m² 4 122,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w Gliwicach Łabędach, okolice ul. Radosnej. Okolica bardzo spokojna. Budynek ocieplony, nowa elewacja, po remoncie dachu. Mieszkanie na parterze.