dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

440 000 zł74 m² 5 929,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Częstochowa ul. Lechonia, duże mieszkanie M4 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 74,20 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arctowskiego

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł63 m² 9 872,41 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3 pokojowego mieszkania Z oddzielną kuchnią oraz przystankiem tramwajowym, jak I autobusowym blisko budynku? ta oferta jest dla ciebie! atuty: - duży potencjał aranżacyjny - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

460 728 zł57 m² 8 120 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie oddalone 20 km od Poznania! Mieszkanie oddane do użytku Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 329 807 zł42 m² 31 981,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy apartament z prywatnym tarasem z widokiem na park. Wyjątkowy produkt na mapie Wrocławia. Apartamenty przy Parku Szczytnickim to doskonała propozycja dla osób szukających miejsca, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

754 000 zł30 m² 24 966,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka położona na 3 piętrze budynku w inwestycji Młyny Mogilska. To wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 30.20m2, składający się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł35 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonym Żoliborzu - idealne zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bajana

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł64 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,1 m , położone na parterze w zadbanym budynku na gdańskiej Zaspie. To idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z 1972 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Kopernika w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł67 m² 11 194 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe, słoneczne mieszkanie | 67 m | Wrocław, ul. Horbaczewskiego Cena: 750 000 zł Powierzchnia: 67 m Liczba pokoi: 3 Piętro 5: winda w budynku Na sprzedaż przestronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

578 997 zł55 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Bytom,śląskie

225 000 zł55 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, idealnego dla osób marzących o własnym miejscu w mieście, a jednocześnie ceniących sobie bliskość natury. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł54 m² 18 431,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w świetnym punkcie Śródmieścia! Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu w tętniącym życiem śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Złota

Katowice,śląskie

801 855 zł78 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim. To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

743 576 zł56 m² 13 373,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 teraz niższa cena! cena przed promocją 782 712 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

579 999 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Rzeszowie Powierzchnia: 46 m Piętro: 1. Lokalizacja: kameralna część osiedla Projektant w Rzeszowie Mieszkanie jest w pełni wyposażone, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

525 000 zł44 m² 11 931,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Sprzedam urokliwe, kompaktowe jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 ( po podłodze 44 m2) położone na ostatnim, trzecim piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku. Lokal jest jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł48 m² 17 053 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania ładne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.5m2 znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku FORT BEMA na Osiedlu z 2005 roku przy ulicy Obrońców Tobruku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

799 200 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

415 000 zł33 m² 12 564,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Słoneczna kawalerka 33.03m z balkonem i prywatnym dostępem do lasu - Osiedle Szumilas, Kowale. Na sprzedaż wyjątkowo przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Kielce,świętokrzyskie

865 000 zł80 m² 10 866,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Leśne Tarasy - nowoczesny apartament z tarasem 80 m Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Leśne Tarasy w Kielcach - miejscu, które łączy ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

683 795 zł56 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja w kameralnej części Pruszkowa, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Idealna dla osób szukających spokoju, komfortu i szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

1 890 000 zł68 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, w prestiżowej inwestycji Apartamenty go. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł53 m² 17 452,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,21 m2 znajdujące się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2008 roku położonym na Warszawskim Mokotowie przy ul. Bobrowieckiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w sercu Warszawy, przy ulicy Aleje Jerozolimskie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku liczącym 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

560 000 zł59 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Opiekun oferty -> tel. Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Joachima Lelewela

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł51 m² 19 588,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Stary Żoliborz - Plac Lelewela, przy Skwerze Igora Newerlego. Prestiżowa, poszukiwana lokalizacja. Przestrzenne (wysokie na 280 cm), słoneczne i ciche mieszkanie na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Króżańska

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł65 m² 23 065 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

English Version Below Avenue Estate przedstawia przedwojenną elegancję i współczesny komfort w sercu starego Mokotowa. 3 pokoje, 65 m światła i spokoju przy kameralnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

615 000 zł51 m² 11 976,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,35 mkw zlokalizowane w Piasecznie. Lokal znajduje się na trzecim (ostatnim) piętrze w zadbanym budynku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

579 000 zł89 m² 6 505,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Niezwykle urokliwe mieszkanie usytuowane w dwupiętrowym bloku z lat 50-tych przy ul. Wigury. Całość składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 11 Listopada

Dąbrowa Górnicza,śląskie

274 900 zł44 m² 6 202,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej - poczuj się jak w domu! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i wyjątkowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Reden, przy ul. 11-go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Siemiradzkiego

Kraków,małopolskie

520 000 zł17 m² 30 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, na pierwszym piętrze, w samym centrum Starego Miasta w Krakowie, zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł40 m² 7 493,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 39,90 m ul. Żeromskiego 44, centrum Kielc Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Kielc, przy ulicy Stefana Żeromskiego 44 prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

675 000 zł63 m² 10 748,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 62,8 m2 | ul. Iwonicka | Rzeszów | Przybyszówka / Franciszka Kotuli / Projektant Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 62,8 m2. Położone jest na parterze w niskim bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie 62,33 m | Balkon z widokiem na las | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 62,33 m , zlokalizowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 288 000 zł85 m² 26 895,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 3 pokojowy apartament w Gdyni. Mieszkanie zaprojektowano w nowoczesnym stylu z wielką dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł36 m² 9 504,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji osiedle Leśne (ul. Joachima Lelewela). Budynek Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

478 000 zł42 m² 11 278,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Miasteczko Nova Fala - Gdynia Cisowa mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,38 m znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł38 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

PL | eng version below Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Starym Mokotowie. Ze względu na bliskość uczelni oraz wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, w tym stacji metra Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowy Sącz,małopolskie

349 000 zł38 m² 9 242,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 37,76 m | ul. Jagiellońska| Nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 37,76 m - Mieszkanie bezczynszowe - Rodzaj: mieszkanie w kamienicy, - media: wodociąg miejski, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

717 351 zł75 m² 9 512,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 75.41 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chotomów

Chotomów,mazowieckie

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 75 000 zł (netto) Metraż: 85 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Ogródek.