dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 150 ogłoszeń

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w biurze nieruchomości Select M, nie szukaj dalej. Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, w którym Twoje dzieci będą miały zaledwie krok do szkoły, a Ty zyskasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową w Głogowie Małopolskim w dynamicznie rozwijającej się miejscowości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,20 m² 9 302,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Obok tego mieszkania nie przejdziesz obojętnie to idealna przestrzeń na Wasz wspólny start! Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dziesieciny. Lokal mieści się w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 000 zł62,72 m² 24 473,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam przestronne mieszkanie na ostatnim piętrze eleganckiego apartamentowca na Kępie Mieszczańskiej. Wyjątkowa lokalizacja! Budynek usytuowany nad rzeką, z dala od ulicy, dzięki czemu do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 000 zł77,30 m² 13 699,87 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wrocław, stare Miasto 4 pokoje 77,30 m2 | balkon 4,17 m2 | garderoba | gotowe od ręki | Osiedle Porto Szukasz przestronnego mieszkania w sercu miasta, a jednocześnie blisko zieleni nad Odrą? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 184 zł46,32 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł47,06 m² 10 412,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż, wyjątkowe mieszkanie z dużym ogrodem, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł37 m² 22 162,16 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować komfortowe, funkcjonalne, starannie wykończone mieszkanie z balkonem o powierzchni 37 m2 położone w doskonale skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł84,31 m² 5 918,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna oferta! Nowy 2 poziomowy apartament w Michelinie! Na wstępie Zyskujesz już 2 % wartości - brak podatku pcc od zakupu mieszkania! Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 300 zł61,03 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 976 zł37,74 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji I podatku pcc- mieszkanie idealne na wynajem! Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37.74 m2 na obrzeżach Centrum Katowic. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł52 m² 5 480 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane w Rybniku w dzielnicy Chwałowice, przy ul. 1 maja. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i gotowa do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28 m² 21 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na parterze klimatycznej kamienicy z 1929 roku przy ul. Ludwiki w Warszawie. Budynek zachował charakter przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 286 zł52,56 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Nowe, bardzo komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł22,72 m² 21 963,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Mint Property prezentuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,72 m2 położoną w dzielnicy Stare Miasto, przy Alei Zygmunta Krasińskiego. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 260 zł72,44 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy, przestronny i jasny apartament, z 2 balkonami i pięknym widokiem na całą okolicę, w doskonałej lokalizacji, to spełnienie Państwa marzeń o komforcie życia,.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł69,10 m² 3 299,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

= idealne pod inwestycję = Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, położone w sercu Wałbrzycha, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł50,20 m² 12 529,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią Z balkonem! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Czyżyny na os.2 Pułku Lotniczego. Osiedle dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 708 zł48,99 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł40,01 m² 13 871,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Katowicach, zlokalizowane w dzielnicy Wełnowiec-Józefowiec. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku, który został.

Szczegóły ogłoszenia

676 000 zł131,20 m² 5 152,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży udział 3/4 części w nieruchomości gruntowej zabudowanej, która posiada tylko 2 współwłaścicieli. Nieruchomość znajduje się w centrum Żyrardowa. W skład udziału.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 677 zł71,41 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne 4 pokoje 71,82 m | balkon | blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 71,82 m , położone w nowoczesnym budynku z windą. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł75,21 m² 5 810,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie położone w bloku przy ul. 3-go Maja w Słupsku w zasobach administrowanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową "dom nad słupią". Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51,30 m² 5 828,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w spokojnym Gronowie - gotowe do zamieszkania! Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć po.

Szczegóły ogłoszenia

239 500 zł44,71 m² 5 356,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! Wyremontowane mieszkanie z pełnym wyposażeniem w Radzionkowie - Rojcy Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Radzionkowie - Rojcy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł117,65 m² 4 674,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe położone na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego w Rybnik , w spokojnej dzielnicy Kamień (dzielnica Rybnika) , przy ul. Gen.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł54,50 m² 4 128,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z garażem, działką i blisko jeziora - Sławianowo Na sprzedaż ustawne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie z osobną sypialnią na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł66,92 m² 12 387,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Serdecznie polecam przestronne mieszkanie z dużym ogrodem o powierzchni aż 93m2 zlokalizowane na spokojnym Osiedlu Leśnym położonym w Smolcu przy ulicy Wrzosowej! zachęcam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 600 zł50,01 m² 13 189,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny 3-pokojowy apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Apartament idealny do zamieszkania lub pod wynajem np. dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji. Nieruchomość zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim na ul. Tysiąclecia. Mieszkanie o powierzchni 45,59 m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

4 pokoje 1 piętro centrum Łomży balkon cegła duży potencjał Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie położone na 1. piętrze w czteropiętrowym, solidnym bloku z cegły. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46 m² 10 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 46 m , położone na parterze budynku z 1998 roku przy ul. Roboczej w Poznaniu. Lokal posiada dwa niezależne wejścia - jedno od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m , położone przy ul. Daszyńskiego we Wrocławiu. Lokal znajduje się na parterze budynku z 1999 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,01 m² 15 340,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Polecamy na sprzedaż mieszkanie po gruntownym remoncie - Poznań, łazarz/ Grunwald - Lokal po kapitalnym remoncie na poznańskim Grunwaldzie, na skraju dzielnic Łazarz/ Górczyn. - funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 600 zł39,96 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesną architekturę z doskonałą lokalizacją? Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w północno-zachodniej części Rzeszowa (os.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł50,85 m² 17 502,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze) o powierzchni użytkowej 50,85 m2. W jego skład wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł98 m² 14 275,51 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa inwestycja w sercu Wrocławia - lokum vena | 3 mieszkania na jednej kw | 98 mkw gotowe do najmu | Zamieszkaj lub wynajmuj W jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 842 zł36,45 m² 15 660,97 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania / lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł37,54 m² 26 638,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rogowo to jeden z najbardziej malowniczo położonych punktów na polskim wybrzeżu. Morze, jezioro, las i piaszczysta plaża wszystko w promieniu kilkuset metrów. To lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł37,31 m² 12 570,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokoje + taras 11,64 m | 2025 | Winda | Widzew Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,31 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 36,1 m . Lokal mieszkalny znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z: -dwóch pokoi.