dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie przy ul. Krowoderskich Zuchów 23! 0% prowizji od kupującego! Szukasz ustawnego mieszkania w idealnej lokalizacji, które będzie wyglądało tak jak sobie wymarzyłeś ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

599 885 zł84 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkań: oferta bezpośrednio od dewelopera, oraz podatku pcc - dostępne inne mieszkania na inwestycji, metraż między 36 m a 84 m W ofercie pięciopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na parterze budynku mieszkalnego z 1979 roku, zlokalizowanego w okolicach skrzyżowania ulic Inflanckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Poznań,wielkopolskie

414 000 zł53 m² 7 811,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53m2 położone na 4 piętrze w 8-piętrowym budynku mieszkalnym z windą przy ul. Powstańców Wielkopolskich, tuż obok Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

331 740 zł37 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty w Górnym Karpaczu w pobliżu Świątyni Wang i Hotelu Gołębiewski z przepięknym widokiem na Karkonosze. Lokalizacja ta gwarantuje zwrot zainwestowanego kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kalisz,wielkopolskie

210 000 zł70 m² 2 978,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy z ułamkową częścią gruntu, składające się z 2 pokoi ,kuchni ,łazienki, garderoby oraz korytarza o pow. 70,50 m2. Położone na II piętrze oficyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

317 000 zł53 m² 5 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Praktyczne M4 w niskim, czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty (rok budowy 1980) na zielonym osiedlu, gwarantującym odpowiednie odległości między budynkami. Piony hydraulicze i instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

490 000 zł59 m² 8 305,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Ruczaju przy ulicy Raciborskiej 17 ( Pasaż Ruczaj). Powierzchnia 59 mkw. Trzecia kondygnacja. Winda. Rok budowy 2007. Składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Medalionów

Lublin,lubelskie

395 000 zł62 m² 6 370,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w dzielnicy Wrotków o powierzchni 61,23 m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze niskiego budynku mieszkalnego. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

471 610 zł54 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Częstochowa,śląskie

212 000 zł54 m² 3 925,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

212000zl, 54m2, 3piętro Waszyngtona W ofercie na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54m2, III piętro w bloku w centrum Częstochowy (blok trzypiętrowy plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

488 040 zł66 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkań: oferta bezpośrednio od dewelopera, oraz podatku pcc - dostępne inne mieszkania na inwestycji, metraż między 36 m a 84 m W ofercie czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

536 325 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż bezpośrednia. Koszty wynagrodzenia biura pokrywa sprzedający! W ramach Inwestycji przy ul. Bażantów w Katowicach realizowana jest budowa pięciu budynków, w których powstają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Norymberska

Kraków,małopolskie

884 000 zł163 m² 5 423,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, duże, klimatyzowane mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem zimowym i dużym balkonem. W pobliżu (w linii prostej): - markety: tesco (600m), kaufland (270m), biedronka (240m), dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fulmana

Lublin,lubelskie

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie (salon z aneksem - 30m plus sypialnia) o powierzchni 50m z przynależnym tarasem (22m), zlokalizowane na wysokim parterze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Wajdeloty

Lublin,lubelskie

239 000 zł27 m² 8 984,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż niezwykle przestronna i funkcjonalna kawalerka na ul. Wajdeloty- dzielnica lsm. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

273 274 zł43 m² 6 355 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Lubin,dolnośląskie

210 000 zł38 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,50 m2 , usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku. Charakterystyka lokalu: dwa pokoje kuchnia łazienka przedpokój piwnica standard wykończenia: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł49 m² 6 716,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow.49,13m położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie składa się z: -salonu z wyjściem na mały balkon -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łabędy

Gliwice,śląskie

270 000 zł55 m² 4 906,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży prytulne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie połoożone na I piętrze w budynku z cegły. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

233 000 zł45 m² 5 177,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania położonego w dzielnicy Wrzosowiak. Powierzchnia nieruchomości to 45m2 składa się na nią ustawny salon, sypialnia, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

369 753 zł37 m² 10 075 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta od dewelopera - Termin realizacji: 2021-07 Mieszkanie rozkładowe, 2 - pokojowe o powierzchni 36,70 m2 na parterze w nowej III piętrowej inwestycji przy ul. Marco Polo w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Widzew

Łódź,łódzkie

338 715 zł50 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na pierwszym piętrze, zlokalizowane na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu w dzielnicy Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chabrów

Opole,opolskie

240 000 zł35 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy Przyjemność zaoferować Państwu do zakupu ustawne kameralne mieszkanie znajdujące się w jednym z niskich bloków w dzielnicy Chabry w Opolu. Lokal mieszkalny znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Zielona Góra,lubuskie

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. 3 pokojowe mieszkanie W niskim bloku W Z widokiem na park tysiąclecia W zielonej górze. Jasne mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane jest na II piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł71 m² 9 789 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż bardzo komfortowe mieszkanie mieszczące się na parterze bloku z 2004 roku przy ulicy Chełmońskiego w Warszawie dzielnicy Ursus Mieszkanie jest 3 pokojowe,istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł50 m² 12 544,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowe, ciche i dwustronne mieszkanie w klimatycznej Kamienicy w sercu miasta, to doskonały wybór dla najbardziej wymagających! budynek: kamienica z lat '50 (wysokie sufity!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 580 000 zł130 m² 12 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przestronny Nowoczesny Apartament wykończony i umeblowany w wysokim standardzie dostępny od zaraz blisko Centrum Biznesowego. Dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 130 m2 ( 115 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Subisława

Gdańsk,pomorskie

305 000 zł31 m² 9 870,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, w ofercie mamy dla was przestronną kawalerkę z możliwością przerobienia na dwa pokoje w jednej z bardziej pożądanych dzielnic - Gdańsk Żabianka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł28 m² 7 158,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Wyłączność! Kupujący nie płaci 2 % podatku pcc u notariusza. Oferujemy fajne 2 pokojowe mieszkanie o pow.27,80m2 bez skosów z dużymi oknami przez co mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tenisowa

Gdańsk,pomorskie

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Masz ochotę wrócić po ciężkim dniu z pracy, usiąść w fotelu i delektować się ciszą patrząc na piękne zachody słońca ? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Tutaj nie zabraknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

210 000 zł72 m² 2 935,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne mieszkanie usytuowane na II piętrze w kamienicy. Budynek z około 1935 roku w bardzo dobrym stanie- została wyremontowana klatka schodowa, nowa elewacja wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł59 m² 7 033,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie 59 m2. Mieszkanie składa się z 3 osobnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki z oknem oraz korytarza z szafami w zabudowie. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 227 500 zł73 m² 16 815,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w świetnej lokalizacji na warszawskiej Woli. Apartament 3-pokojowy o powierzchni 73 metrów, zlokalizowany jest na trzecim piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł60 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w centrum Warszawy w świetnej lokalizacji na Powiślu. Lokalizacja: * przystanek autobusowy pod samym blokiem 1 min pieszo * stacja metra " Centrum Nauki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

317 791 zł47 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe na Naramowicach. Metraż 47,22 mkw., a w tym salon z jasnym aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

414 876 zł62 m² 6 668,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne trzypokojowe, mieszkanie znajdujące się gotowej już w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

475 000 zł44 m² 10 795,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Witam, na sprzedaż oferujemy nasze piękne, spokojne gniazdko na ul. Przewóz w Krakowie :) Mieszkanie to sypialnia 9mkw i pokój dzienny z kuchnią 24mkw, przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łabędy

Gliwice,śląskie

195 000 zł39 m² 4 994,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w budynku z cegły w okolicy ul. Warszawskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. C.o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Szańcach

Wrocław,dolnośląskie

584 900 zł66 m² 8 815,37 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne trzy pokoje 10 minut od Rynku! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,35 m2, usytuowane na czwartym piętrze w sześciopiętrowym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

887 328 zł76 m² 11 675 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij