dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł87 m² 12 298,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Ekskluzywny, przestronny apartament z dwoma balkonami i dwoma miejscami postojowymi w garażu w rozwijającej się lokalizacji! Jeżeli szukasz czterech ustawnych pokoi, w naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrościckiego

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł73 m² 9 069,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Jeżeli szukasz czterech ustawnych pokoi, w naprawdę dobrym standardzie w nowym budownictwie na Włochach, ta oferta jest dla Ciebie. Świetne, rozkładowe mieszkanie czteropokojowe, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łabędy

Gliwice,śląskie

259 000 zł60 m² 4 313,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w budynku z cegły. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i 2 balkonów. C.o gazowe. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

599 000 zł55 m² 10 849,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w prestiżowej inwestycji Kaskada przy ul. Dobrego Pasterza! Lokalizacja: ul. Dobrego Pasterza mieści się w dzielnicy Prądnik Czerwony. W najbliższej okolicy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Stalmacha

Knurów,śląskie

189 000 zł51 m² 3 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja. Sprzedam mieszkanie w Knurowie, ul. Stalmacha 7, składające się w dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc, o łącznej powierzchni 50,75 m2, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złocień

Kraków,małopolskie

435 858 zł62 m² 7 029,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Złocień? Dlaczego to dobre miejsce do zamieszkania? Prowizja 0% Kontakt: dorota Ogrodzińska tel. "Moja wizja Złocienia czyli Doceń Złocień :) A gdzie to jest? zapytałam mojego męża Tomka, kiedy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

245 000 zł59 m² 4 159,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, w kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Kielc. Lokal składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Reda,pomorskie

340 503 zł74 m² 4 611,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkania jedno i dwupoziomowe zlokalizowane w willowej dzielnicy Redy ostatnie 6 mieszkań z odbiorem w 2021 r. Inwestycja: osiedle to zespół 23 budynków o estetycznej formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

349 000 zł46 m² 7 587 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

689 100 zł93 m² 7 436 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Tarasy nad Zalewem - jedyna taka inwestycja w Rzeszowie. ul. Kwiatkowskiego 4 Mieszkania bez prowizji oraz bez podatku pcc. Prezentowane mieszkanie o metrażu 92,67 m2. Składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

377 560 zł47 m² 8 033 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

430 700 zł59 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkań: oferta bezpośrednio od dewelopera, oraz podatku pcc - dostępne inne mieszkania na inwestycji, metraż między 36 m a 84 m W ofercie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Marszałkowska Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze, bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

271 000 zł48 m² 5 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na 3 (szczytowym) piętrze. Budynek powstał w 1990 roku, materiałem budulcowym jest cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł57 m² 8 115 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje w bardzo dobrej lokalizacji blisko parku. Idealne pod wynajem lub dla rodziny. Opiekun Oferty telefon Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł37 m² 10 676 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 37M2,2 pokoje, ochota, ul.KOROTYŃSKIEGO (Warszawa, Ochota, Korotyńskiego) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

505 988 zł74 m² 6 837,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Około 8 km do Rynku, na północy Krakowa, blisko Parku. Ostatnie mieszkania - 6800 zł/m2 Kupujący nie płaci pcc i prowizji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

259 000 zł30 m² 8 633 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł82 m² 7 886,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży mam trzy "trójpaki"! Aktualna cena 649 000 pln jest ceną promocyjną tylko u nas przy wpłacie całkowitej do końca Września, później cena wróci do normalnego poziomu tj. 679 000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

324 000 zł63 m² 5 181,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina - ul. Św. Rocha. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Piecki-Migowo

Gdańsk,pomorskie

415 000 zł35 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Morena! Dostępne od zaraz! W skład mieszkania wchodzi: - sypialnia - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - łazienka Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

294 250 zł61 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Planujesz zakup nowego mieszkania? Teraz jest najlepszy czas by je nabyć. Przedstawiamy II etap inwestycji realizowanej w spokojnej dzielnicy Głogowa, z dala od miejskiego hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodna

Piła,wielkopolskie

279 000 zł55 m² 5 071,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3- pokojowe mieszkanie na sprzedaż Przedmiotem ofert jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,01 m 2 usytuowane na I piętrze w bloku w Pile. Opis: salon: - powierzchnia 22,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

229 000 zł48 m² 4 771 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Sprzedam mieszkanie w bloku przy ulicy Traugutta w Elblągu. Rozkładowe mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w niskim czteropiętrowym budynku. Wokół zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

146 000 zł91 m² 1 613,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Umowa przedwstępna! tylko U nas! wyłączność! Sprzedam atrakcyjne, duże, przestronne mieszkanie w ścisłym centrum miasta Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

350 000 zł44 m² 7 937 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 44,10M2, 2 pokoje, piaseczno, ul. Puławska (piaseczno, mazowieckie, puławska) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łubinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam do zakupu mieszkanie z potencjałem z widokiem na panoramę Szczecina. 2 rozkladowe pokoje. Powierzchnia 49m2. Funkcjonalny uklad pomieszczen: salon z wyjściem na balkon. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komitetu Obrony Robotników

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł50 m² 9 764,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 50 m2, przy ul. Kor, trzecie piętro, piwnica. 2 pokoje-20 i 13 m2, kuchnia widna 12,5 m2, łazienka. Blok z cegły, monitoring wewnątrz i na zewnątrz budynku. Nowa instalacja c.o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechosłowacka

Leszno,wielkopolskie

235 000 zł54 m² 4 343,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przyjemne, jasne 3 pokojowe mieszkanie na III piętrze. Słoneczne mieszkanie o powierzchni 54,10m2 dzieli się na salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienkę i wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cztery Pory Roku

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł75 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu dwupoziomowe - trzypokojowe, przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 75 m2. W księdze wieczystej powierzchnia użytkowa to 58,2 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł70 m² 14 269 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 2-3 - pokoje W świetnej lokalizacji W samym sercu warszawy Dla Koneserów Prawdziwa Perełka - kamienica z 1939 r . przy ul. Zgoda Klasyka: -wysokie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

189 000 zł28 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży ładne dochodowe mieszkanie 1-pokojowe. Pełna własność z gruntem i księgą wieczystą bez obciążeń. Niski czynsz 82 zł. Mieszkanie zaadoptowane w 2000 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Sopot,pomorskie

415 000 zł41 m² 10 122 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wymarzone miejsce dla osób pragnących jednoczesnej bliskości centrum miasta oraz sąsiedztwa licznych miejsc zielonych sprzyjających rekreacji i rodzinnemu wypoczynkowi. Osiedle w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orlicz-Dreszera

Gdynia,pomorskie

449 000 zł68 m² 6 602,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Nieruchomość przy ulicy gen. Orlicz-Dreszera. Mieszkanie jest kompleksowo wyposażone i przygotowane pod wynajem. Składa się z: 6 niezależnych pokoi, kuchnia, łazienka, balkon. Atrakcyjna.