dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

79 992 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

79 992 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

720 000 zł74 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73,60 m , zlokalizowanego na poznańskim osiedlu Bolesława Chrobrego - w cenionej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

433 000 zł48 m² 8 983,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, znajdujące się na 6 piętrze w bloku z windą zlokalizowanym na Czechowie Południowym. Nowa instalacja elektryczna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, ul. Gdańska Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na 7. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Augusta

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł58 m² 12 316,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty tel. Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Stanisława Augusta. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żegańska

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł52 m² 14 596,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz bardzo jasnego, 2 pokojowego mieszkania (52 m2) z balkonem, gdzie panuje cisza, zieleń i światło przez cały dzień - to jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrów

Oława,dolnośląskie

493 020 zł50 m² 9 772,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Chabrów w Oławie. Inwestycja znajduje się w kameralnym budynku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

679 696 zł38 m² 17 886,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Piaseczno,mazowieckie

1 029 000 zł74 m² 13 990,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie w Piasecznie na ul. Jasińskiego z pozwoleniem na montaż klimatyzacji wi-fi kupione jako 4 pokojowe. W chwili obecnej 3 pokoje ze względu na zwiększenie powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Świdnik,lubelskie

379 000 zł48 m² 7 962,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,6 m2 w Świdniku. Mieszkanie znajduję się na 3 pietrze w niskim bloku trzypiętrowym. Nieruchomość w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

184 999 zł28 m² 6 727,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia ok 28M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Okna zostały wymienione w 2023 roku Do mieszkania przynależy piwnica Możliwość przebudowy na 2 pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

679 000 zł73 m² 9 339,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży ładne 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku z cegły na osiedlu Arkońskim. Mieszkanie ma powierzchnię 72,70 m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

569 000 zł98 m² 5 803,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 220m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

885 370 zł62 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie z balkonem o wielkości 62,35 m2 (3 pokoje) znajdujące się na piętrze 3. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod klucz. W skład mieszkania C30 wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł53 m² 11 575 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Zielone i spokojne otoczenie. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w spokojnej części miasta, wśród dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńskich

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł33 m² 17 424,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odkryj swoje nowe mieszkanie na gdańskiej Zaspie! Szukasz idealnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Poznaj kompleksowo wyremontowane i gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

890 000 zł72 m² 12 361 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 72 mkw z dwoma balkonami na 2 piętrze przy ulicy Nad Strumykiem w Józefosławiu. Zalety: - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

440 000 zł52 m² 8 380,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,50 m2 usytuowane na 3 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 440.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł68 m² 3 682,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedaży mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2022 roku z nowym wyposażeniem, z dwoma balkonami, dzielnica Podgórze w Wałbrzychu w kierunku Andrzejówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

795 024 zł66 m² 12 009,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, w bardzo promocyjnej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Poszukiwana lokalizacja! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera! 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

599 000 zł66 m² 9 117,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 8 piętrze w 8 piętrowym bloku, o powierzchni 65,70 m2, w dzielnicy Czechów, przy ul. Paderewskiego. Nieruchomość w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Białystok,podlaskie

469 000 zł48 m² 9 750,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję bezpośrednio na sprzedaż mieszkanie przy ul. Zagórnej w Białymstoku miejsce, w którym od razu poczujesz się u siebie. To 48,10 m zaprojektowane z myślą o Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł56 m² 27 027 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam Wyjątkowe Mieszkanie na Starym Żoliborzu, przy ul. Czarnieckiego 55 (tzw. Żoliborz Oficerski). Wysoki parter w 3 piętrowym, ceglanym, kameralnym budynku z 1960 r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

390 000 zł33 m² 11 711,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuje funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na parterze w bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal doskonale sprawdzi się dla osób młodych jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

785 576 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NR 12 top oferta: komfortowe 2 pokoje na ostatnim piętrze Metraż: 49,72 m | Piętro: 3 (ostatnie) | Balkon: 9,86 m | Cena: 785 576 zł Szukasz ciszy, spokoju i braku sąsiadów nad głową?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Oleśnica,dolnośląskie

497 900 zł60 m² 8 239,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową w urokliwej lokalizacji Oleśnica Rataje, ul. Agatowa Kupujący nie płaci pcc oraz prowizji! Oferujemy mieszkania o powierzchni od 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mokra

Mosina,wielkopolskie

699 000 zł62 m² 11 364 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Szukasz mieszkania w kameralnej, zacisznej okolicy blisko lasu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Poznania? Spełnij swoje marzenie kupując nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Poznań,wielkopolskie

577 500 zł52 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim bloku z cegły przy ul. Grochowskiej (tuż przy ul. Grunwaldzkiej) na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przemyśl,podkarpackie

567 788 zł100 m² 5 696 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w prestiżowej inwestycji Nove Monte Cassino, zlokalizowanej w malowniczej dzielnicy Winna Góra w Przemyślu. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 46 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł56 m² 10 654,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze utrzymane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,22 m , zlokalizowane na drugim piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

899 583 zł53 m² 16 973,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komornicka

Dąbrówka,wielkopolskie

799 000 zł78 m² 10 309,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł28 m² 20 968,90 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

- nieruchomość dostępna tylko W estate - Nowoczesna kawalerka z widokiem na panoramę Warszawy | Gocław | Idealna pod inwestycję Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosowska

Radom,mazowieckie

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dwupokojowe w atrakcyjnym rozkładzie pomieszczeń. Pierwsze piętro w bloku przy ulicy Kosowskiej, na osiedlu Borki. Nieopodal zalew i tereny rekreacyjne, w sąsiedztwie także szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

766 458 zł65 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oszczędzasz na starcie - brak pcc i prowizji! | 3 pokoje z ogrodem | Wrocław Krzyki Tarnogaj Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,68 m z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

708 000 zł40 m² 17 833,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,70 m2, zaprojektowane z myślą o osobach ceniących wygodę, estetykę oraz doskonałą lokalizację blisko centrum Krakowa. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł49 m² 15 020,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż urokliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z ogródkiem usytuowane na parterze w bloku z 2012 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. ul. Jana Kazimierza. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kozienice,mazowieckie

305 000 zł46 m² 6 587 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania w dobrej lokalizacji, które można urządzić według własnego pomysłu Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł51 m² 19 396,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na granicy Mokotowa i Wilanowa, w nowoczesnym budynku z 2021 roku, przy Alei Wilanowskiej 170. To idealna propozycja dla pary,.