dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Konin,wielkopolskie

189 000 zł42 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Jeśli szukasz mieszkania, którego zakup da Ci możliwość własnej aranżacji i nie zrujnuje Twojego portfela to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gronowe Zacisze

Leszno,wielkopolskie

305 502 zł63 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowobudowane na gronowym zaciszu! Oferujemy atrakcyjne, bezczynszowe mieszkania w trzypiętrowym budynku z windą, garażami i komórkami lokatorskimi w dzielnicy Leszna -gronowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

487 000 zł68 m² 7 162 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 8.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł47 m² 12 831,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez prowizji bez podatku pcc wkrótce gotowe Załączone zdjęcia stanowią inspirację do aranżacji mieszkania. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim. powierzchnia podłogi - 63m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Kraków,małopolskie

349 000 zł33 m² 10 692,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, ul. Chmielna, rejon Podgórze Duchackie. Blok z 2019 roku, wybudowany w technologii tradycyjnej, zlokalizowany w pobliżu Galerii Handlowej Bonarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł65 m² 6 105,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem, z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz z dwiema piwnicami 3m2 i 15m2. Atutem jest bliskość Parku Kasprowicza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

899 900 zł87 m² 10 343,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atuty: * Apartament gotowy do wprowadzenia, urządzony w wysokim standardzie; * 800 m do morza; * 10 minut spacerem do Skweru Kościuszki; *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

388 395 zł48 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkania kraków-prądnik biały ok. AL. 29-tego listopada Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to 7-piętrowy budynek w atrakcyjnej, dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

249 000 zł48 m² 5 177 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrej lokalizacji z pełną infrastrukturą? Mam coś, co powinno Cię zainteresować! Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

489 000 zł55 m² 8 853,88 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w nowoczesnym bloku mieszkalnym w Krakowie, w dzielnicy Podgórze - Bonarka. Salon z aneksem kuchennym,dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaułek Rogoziński

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł63 m² 6 270 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z balkonem na Różance przy ul Zaułek Rogoziński , w bliskiej odległości do Centrum handlowego oraz komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy ,szkoły ,place zabaw idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Armii Krajowej

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł62 m² 6 112,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży , 4-pokojowego mieszkania w bloku na os. Armii Krajowej na poznańskich Ratajach Mieszkanie > powierzchnia całkowita - 62m2 > piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Projektant

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Projektant o powierzchni 61 m2 usytuowane na pierwszym piętrze, niskiego, dwupiętrowego bloku. Lokalizacja zapewnia dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł15 m² 16 414,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie pod najem krótkoterminowy wykończone w wysokim standardzie. Nieduże mieszkanie idealne pod najem krótkoterminowy. Ulokowane w bloku, gdzie mieszkania ogółem są przeznaczone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 019 900 zł79 m² 12 910,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Gdańska Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Składa się z 4 pokoi: - 3-szech sypialni - salonu z otwartą kuchnią oraz jadalnią - 2-ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

412 892 zł38 m² 10,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Luksusowy apartament w zrekonstruowanej i odbudowanej kamienicy czynszowej z 1861 roku. Wyjątkowe połączeniem oryginalnego zarysu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł63 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez prowizji bez podatku pcc wkrótce gotowe Załączone zdjęcia stanowią inspirację do aranżacji mieszkania. Lokal oddawany w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Zakup bezpośrednio do dewelopera, bez prowizji I pcc świetna I cicha lokalizacja. Kameralne osiedle, tylko 7 budynków w zabudowie bliźniaczej, każde z własnym ogródkiem. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

252 000 zł54 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 54m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi z czego jeden z aneksem kuchennym, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Kraków,małopolskie

550 000 zł43 m² 12 791 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

U podnóża Wawelu przestronne 2 pokojowe mieszkanie idealne na gabinet lub biuro. 2 pokoje, łazienka, przedpokój umeblowane. Wejście od strony dziedzińca pięknie odrestaurowanej kamienicy. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

389 000 zł49 m² 7 860,17 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W tym mieszkaniu pierwsze skrzypce gra taras! Z zachwytem prezentuję niebanalne mieszkanie przy Alei 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku. To skierowane na południowy-zachód, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł31 m² 11 258 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmoplitan * Doskonała oferta cenowa oraz pewny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

581 000 zł70 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji * od dewelopera * bez prowizji * bez pcc 5min od powstającej stacji metra chrzanów Potencjał wzrostu ceny odbiór II kw. 2020 69,40m2: * korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

348 999 zł37 m² 9 432,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Interesujący lokal mieszkalny wyremontowany wyposażony ustawny zadbany idealna oferta jako pierwsze lokum- wójcikserdecznie polecam atrakcyjna oferta W bardzo dobrej lokalizacji lubiane osiedle Huby /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

312 315 zł26 m² 11 830,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam do zaoferowania świetną propozycję inwestycyjną dla osób poszukujących spokojnej lokaty kapitału i wysokiego dochodu pasywnego. Prezentowana oferta to mieszkanie kondohotelowe wchodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

385 000 zł55 m² 7 021,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny położony W szklarskiej porębie Oferuję Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny położony na wysokim parterze w 10-letnim apartamentowcu w Szklarskiej Porębie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

321 157 zł59 m² 5 460 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Zalasewie. Mieszkanie o metrażu 58,82 mkw., w tym salon z jasnym aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł47 m² 12 831,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł63 m² 9 523,81 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garncarska

Kraków,małopolskie

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do zamieszkania przestronny apartament o wysokim standardzie wykończenia w centrum Krakowa ( Teatr Bagatela, uj). Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze składa się z : dużego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

384 318 zł49 m² 7 774,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, mieszkanie znajdujące się na oddanej do użytku inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

310 000 zł31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kawalerka na 6p. budynku z 2012/13r. Składa się z dużego pokoju z kuchnią (22,89), łazienki (4,52), przedpokoju (3,57) z pojemną szafą. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł55 m² 8 257,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku na Przedmieściu Oławskim. Blisko komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

130 900 zł41 m² 3 169,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż prezentujemy Państwu niezwykle ciekawe, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Wałbrzyskim Starym Mieście, w odległości około 100 metrów od Rynku Starego Miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

480 000 zł53 m² 9 056,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Ostatniej/ślicznej - Kraków Śródmieście. Mieszkanie umeblowane i wyposażone ( wszystko w cenie), a w jego skład wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

340 750 zł59 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie na jedenastym piętrze bloku zlokalizowanym w Rzeszowie przy ulicy Paderewskiego. Prezentowana nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

480 000 zł86 m² 5 581,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc I prowizji! Nowy kompleks bezczynszowych mieszkań, domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja składa się z dwóch zespołów 5 i 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł87 m² 5 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Agrestowa

Warszawa,mazowieckie

352 656 zł38 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Od dewelopera Brak prowizji Bez podatku pcc Odbiór ivq 2022 nowa, wyjątkowa inwestycja W świetnej lokalizacji mieszkanie B.2.2 352 656 zł 30,04 m2 - Kameralny budynek, tylko 38 mieszkań - Niska, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Jagiełły

Słubice,lubuskie

350 000 zł48 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Witam, do zaoferowania mamy dla Państwa Luksusowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,3 m2 zlokalizowane w Słubicach przy ul. Władysława Jagiełły Mieszkanie składa się z 3 pokoi (w.