dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 346 ogłoszeń

629 777 zł53 m² 11 882,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Witam, polecam na sprzedaż wyjątkowo przestronne i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni (ok 53 m2). Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska/piwnica oraz spory.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł31 m² 31 935,48 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Mamy przyjemność zaoferować Państwu niepowtarzalny apartament w inwestycji Piotra 4, która powstaje tuż przy gdyńskim nabrzeżu, przy ul. Św. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł45,10 m² 4 412,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,1 m , położone przy ul. Ratuszowej 25 w Głubczycach. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne, dwupoziomowe, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 46 m w apartamentowcu z 2019 roku z windą na Przedmieściu Oławskim.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł53 m² 16 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie 53 m na Stegnach, ul. Egejska. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone: remont obejmował.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie | Saska Kępa | W pełni wyposażone | Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 32,26 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł42 m² 18 690,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do zakupu piękne i funkcjonalne mieszkanie w Śródmieściu Gdańska, położone na wyciągnięcie ręki od sztandarowych atrakcji Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł53 m² 10 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie przy lesie - osiedle Na Stoku , Kartuzy Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na cenionym osiedlu Na Stoku przy ul. Prokowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37,23 m² 9 642,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,23 m , położone przy ul. Wincentego Witosa 29 w Ciechanowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie do sprzedania w bardzo dobrej lokalizacji w Piasecznie - obok dużego Auchan (ślepa ulica ). W zabudowie same domy jednorodzinne ,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Pilna sprzedaż! Mieszkanie do własnej aranżacji w centrum Żyrardowa! Lokalizacja: centrum Żyrardowa Powierzchnia: 47 m2 Piętro: 3 Układ mieszkania: - dwa przestronne i jasne pokoje - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł53 m² 2 639,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1. W ogłoszeniu są załączone.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł31 m² 10 612,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 6. piętrze w wieżowcu na Retkini. Mieszkanie Lokal został zaprojektowany z dużą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł53 m² 2 639,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł53 m² 2 639,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł125 m² 1 920 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: jawor, ul. P. Wolności Liczba pokoi: 4 Powierzchnia: 125.05 m2 Piętro II NAJWIĘKSZE ZALETY! Dogodna lokalizacja; Duża powierzchnia Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52,80 m² 13 617,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szukasz mieszkania w samym sercu Gdańska takiego, które zapewni komfort, świetny standard, bliskość Starego Miasta i gotowość do zamieszkania bez żadnych nakładów? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł35 m² 7 914,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone na 2 piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku przy ul. Kochanowskiego w Oświęcimiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka o powierzchni 28,8 m2 na III piętrze na osiedlu Pułaskiego. Składa się z pokoju, kuchni, łazienki oraz hallu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47,30 m² 7 399,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, cały sprzęt na gwarancji, nie używane! Katowice, centrum - ul. Żwirki i Wigury Szukasz gotowego mieszkania w samym sercu Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu. Wyjątkowy apartament 3 pokoje | Słoneczne Tarasy | widok na Starówkę | garaż | gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł71 m² 17 605,63 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz apartamentu w idealnej lokalizacji? Na start, dla rodziny czy inwestycyjnie? Mieszkania wykończonego z dbałością o każdy szczegół? Zależy Ci na nowoczesnym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32,30 m² 18 544,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32,30 mkw., położone w kamienicy w sercu warszawskiej Woli, to idealna propozycja zarówno dla singla lub pary, jak i pod inwestycję, na wynajem. 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 85,4m2 usytuowane na II parterze w kamienicy w Centrum Gorzowa Wlkp., przy ul. Armii Polskiej. Mieszkanie wymaga remontu, jednocześnie przez świetną.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł72,17 m² 23 416,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania unikatowe mieszkanie apartament o powierzchni użytkowej 72,17 m w kamienicy zlokalizowanej przy Rynku Głównym w Krakowie. Atuty: - niezwykła lokalizacja przy u. Brackiej,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł46,10 m² 7 809,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie, w którym dobrze się mieszka: 2 pokoje, balkon, 1 piętro Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie spokoju. To właśnie jedno z nich. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł178 m² 19 943,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Oferujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Sopot Karlikowo - w odległości krótkiego spaceru od sopockiej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,65 m , położone przy ul. Nowowiejskiej 4 w Białogardzie. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł68 m² 11 014,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68 m , położone przy ul. Dunikowskiego 6 w Warszawie. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 940 zł90,28 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Słuchaj, jeśli szukasz mieszkania, które ma to coś , to właśnie je znalazłeś. Zapomnij o ciasnych blokach. To jest ponad 90 metrów kwadratowych czystej wolności na siódmym, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41 m² 16 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji przy ul. Rybaki Dolne - w samym sercu Gdańska! nieruchomość: dwupokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł55,70 m² 6 086,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja tylko U nas! Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 55,70 m2 przy ulicy Turystycznej po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł86,70 m² 13 264,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Ogłoszenie prywatne - bez pośrednikow- bez prowizji! Pracujesz w tętniącym życiem mieście, ale tęsknisz za bliskością natury? Marzysz o azylu, gdzie mógłbyś odetchnąć, odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,50 m² 7 973,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Bałutach o powierzchni 37,50 m . Świeżo po remoncie do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku przy ul.Mackiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł67,50 m² 11 377,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,27 m , położone na I piętrze w nowoczesnej inwestycji Zenit przy ul. Widzewskiej. Układ: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł41 m² 17 683 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie, po generalnym remoncie, w idealnej lokalizacji, przy ul. Wejhera, na granicy gdańskiej Żabianki i Jelitkowa. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim, 4.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł115 m² 5 730,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Uwaga! możliwe wykończenie pod klucz, możesz też kupić wynajęte, jako produkt inwestycyjny! 3800/ mieś bez pcc 2 %, apartamenty 4 lub 5 pok, widokiem na jezioro, blisko terenów leśnych, owińska.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł226,37 m² 16 742,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, starannie zaprojektowane mieszkanie z bezpośrednim wjazdem windą do lokalu, położone na drugim ostatnim piętrze kameralnego osiedla na Ursynowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

754 000 zł41 m² 18 390,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie 2-pokojowe, w standardzie pod klucz w doskonałej lokalizacji, spacerem do plaży w Jelitkowie. Mieszkanie: oferowane mieszkanie ma powierzchnię 41.

Szczegóły ogłoszenia

478 500 zł29 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o pow. 29m2 usytuowaną na 3 piętrze w 5 kondygnacyjnej kamienicy z lat 70. Kamienica przeszła gruntowną rewitalizację w 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł62 m² 13 983,87 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie. Trzy niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią oraz łazienką z prysznicem oraz wc. Dwustronne i doświetlone. Lokalizacja:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij