dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

1 265 000 zł62,50 m² 20 240 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł52,80 m² 5 852,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Marzysz o własnym, przytulnym gniazdku w doskonałej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 52,8 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opis mieszkania Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w zielonej części Bemowa - na Jelonkach, przy ul. Sterniczej. Mieszkanie przeszło niedawno remont -.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na parterze w kamienicy w Świdnicy, opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 38 m2 składa się z: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł94,54 m² 12 682,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowy lokal mieszkalny zlokalizowany w Dolnym Sopocie, w jednej z najbardziej cenionych części Trójmiasta. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe - Kartuzy, osiedle Wybickiego Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 62,3 m , zlokalizowane na Osiedlu Wybickiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 1 piętro | Nowe budownictwo Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,9 m , zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł145,97 m² 2 603,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie znajdujące się w jednej z bocznych uliczek Wałbrzyskiego Rynku przy ulicy Gdańskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 103m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w kamienicy. W skład lokalu wchodzą 4 duże pokoje, kuchnia, łazienka, osobne wc i pomieszczenie gospodarcze/garderoba. Do dyspozycji jest także.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33,08 m² 8 313,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy przy ul. Dworcowej w samym centrum Kościerzyny - zaledwie 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł74,26 m² 26 932,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis mieszkania: trzypokojowe, zlokalizowane na osiedlu Garnizon przy ulicy Szymanowskiego 74.26 m2 powierzchni użytkowej, 77 metrów po podłodze Doskonale oświetlone - salon południowy-wschód Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł37,52 m² 7 995,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 37,52 m2 przy ul. Kromera 8 (osiedle Tatrzańskie). Atuty południowa ekspozycja zapewnia optymalne nasłonecznienie, zewnętrzne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwupoziomowy układ 86 m | Panoramiczny widok 360| lsm Sprzedam dwa niezależne mieszkania położone bezpośrednio nad sobą (10. i 11. piętro) przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł76 m² 15 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańskiej Oliwy Na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na 2- piętrze wyremontowanej, ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł80 m² 21 238 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Możliwa zamiana na dwupokojowe mieszkanie po uzgodnieniu warunków. Na sprzedaż niepowtarzalny apartament w inwestycji Spektrum na gdańskim Przymorzu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,65 m² 12 840,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,65 m , zlokalizowane na Osiedlu Morskim w Pogórzu. To doskonała propozycja dla singli, par oraz inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja - bezczynszowe apartamenty osiedle zacisze nagawczyna bez prowizji od kupującego! Biuro Nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu nową bezczynszową inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

833 030 zł66,91 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 66,91 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł48,50 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję bardzo czystą oraz zadbaną nieruchomość o powierzchni - 48,50m2 zlokalizowaną w Mieroszowie przy ulicy Mickiewicza Składającą się z: - salonu, - sypialni, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

898 628 zł72,47 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 72,47 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

873 000 zł38 m² 22 973,68 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Mamy przyjemność zaoferować Państwu niepowtarzalny apartament w inwestycji Piotra 4, która powstaje tuż przy gdyńskim nabrzeżu, przy ul. Św. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 240 zł59,20 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słuchaj, jeśli marzy Ci się kawa na trawie, ale wizja dojazdów z przedmieść Cię przeraża, to lokal A.03 jest rozwiązaniem wszystkich Twoich problemów. Siedlecka 49 to nie jest masowa produkcja.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 59,40 m | os. Dziekana - Czeladź Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 60.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł36 m² 18 305,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio mieszkanie premium - 2 pokoje 35,3 m , metro, loggia, parking, winda, kw, właścicielka To są realne zdjęcia, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Piękne mieszkanie o powierzchni 43,05 m na czwartym piętrze, w nowym pięciopiętrowym budynku z 2025 roku. Nowoczesna, cichobieżna winda dojeżdża bezpośrednio do poziomu chodnika,.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł149,80 m² 8 538,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Wysokometrażowe mieszkanie w świetnie położonej, centralnej lokalizacji Szczecina przy Jasnych Błoniach na ulicy Lutnianej. Miejsce postojowe w garażu podziemnym! Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

287 950 zł36,86 m² 7 811,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Stanisławie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, położone na II piętrze w nowym, kameralnym budynku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł25,49 m² 15 653,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,49 m , położone przy ul. Zachodniej 8 w Krakowie. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł70 m² 11 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w zielonej okolicy Zaproponuj swoją cenę! Katowice, panewniki - ul. Bałtycka (os. Zielone Panewniki) Szukasz mieszkania z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł134,10 m² 9 164,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z wyjątkowym, przestronnym 134m2 4/5cio-pokojowym mieszkaniu - jest to metraż powierzchni całkowitej po podłodze. Mieszkanie posiada dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

321 963 zł30,09 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Słuchaj, jeśli myślisz, że kawalerka to zawsze ciasna klitka, to Panorama Wiślana wyprowadzi Cię z błędu. To mieszkanie to 30 m czystej energii, zaprojektowane tak, żebyś nie czuł się.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł45,10 m² 12 638,58 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone przy ul. Granicznej w Rzeszowie. Mieszkanie jest sprzedawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

698 995 zł56 m² 12 482,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Dwustronne mieszkanie po remoncie zaledwie 1600m do plaży w Brzeźnie. Nieruchomość o powierzchni 55,67 m2 w kamienicy z 1920 roku. Adres Gdańsk Nowy Port, ulica Wolności 19,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 744 zł70,52 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest apartament o powierzchni 70,52 m2 m2 z balkonem 4,5 m2. Lokalizacja: kameralne Osiedle Sosnowa znajduje się w północno wschodniej części miasta Rybnika,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, zlokalizowane przy ulicy Topolowej w Kamieniu Pomorskim. Mieszkanie 54,25 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu przy ulicy Marcina z Wrocimowic 12. Budynek zadbany, posadowiony w bardzo dobrej lokalizacji. Powierzchnia mieszkania 42m2. Dodatkowo duży taras. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: 45m2, 2 pokoje z osobną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł20,57 m² 8 215,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Polecam serdecznie niedużą, przytulną kawalerkę (garsonierę) z balkonem położoną na II piętrze niskiego bloku na osiedlu Mickiewicza. Budynek zadbany, po termomodernizacji w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł45 m² 16 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż piękne 2 - pokojowe mieszkanie na wysokim parterze, w doskonałej lokalizacji niedaleko plaży w Jelitkowie, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: 45m2, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł61 m² 12 278,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję prywatnie na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60.36 m + 30m na antresoli, wybudowane w 2016 roku. Znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł34 m² 20 588,24 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 34m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji Mogilska Tower. Lokalizacja: lokal.