dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 162 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 162 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł29 m² 11 241 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Siedlce,mazowieckie

323 000 zł57 m² 5 639,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 57,27 mkw Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

360 000 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 270.00 zł; Budynek: blok, z 2018 roku nowy; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: loggia, miejsce postojowe pod budynkiem; W pobliżu: przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

294 000 zł32 m² 9 188 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

469 900 zł59 m² 8 018,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Komfortowe mieszkanie na Pogodnie o powierzchni 58,6 m2, położone przy bocznej, cichej i spokojnej uliczce, na parterze dwukondygnacyjnego budynku w okolicy ul. Konopnickiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

916 000 zł72 m² 12 722 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

241 000 zł18 m² 13 389 zł/m²

 

Piętro:4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

264 368 zł32 m² 8 387,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na gotowej w IV kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

845 000 zł72 m² 11 801,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego Mieszkanie o powierzchni 71,60 m2 położone jest parterze w budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł51 m² 8 498,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Centrum *** *** Antresola *** *** Blisko komunikacja miejska *** - kuchnia - przedpokój - dwa pokoje - łazienka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

388 000 zł58 m² 6 678,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bezpośrednio/ bez pośredników. Mieszkanie 3 pokoje w tym salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, przedpokój, łazienka oraz duży taras na osiedlu Reda Park (semeko).Piękne duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Admiralska

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł41 m² 8 415 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Do sprzedania dwupokojowe, kameralne mieszkanie o powierzchni 41m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy, zlokalizowanym na cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 000 zł53 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji! Sprzedam przytulne, jasne i ustawne mieszkania o powierzchni 53,12m2, znajdującego się na 8 piętrze. W skład tej nieruchomosci wchodzą: - salon, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł47 m² 11 606,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m2 znajdujące się na 4 piętrze 4 piętrowego budynku w zielonej okolicy w pobliżu ch Sadyba Best Mall. Lokal jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł32 m² 10 781 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 - 185m2 Blisko Centrum nowoczesne osiedle o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zlokalizowane kultowym w najdłuższym budynku w Europie w kształcie fali. Mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią, położone na 11 piętrze, z osobnym wejściem, jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

244 000 zł30 m² 8 133 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

DO wejścia, kawalerka Z oknami na podwórze Kawalerka na parterze w kamienicy, serce Śródmieścia - dobra komunikacja. Opiekun oferty: telefon Kawalerka o powierzchni ok. 30m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 000 zł51 m² 5 254,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajdujące się na 4 piętrze (niskie stopnie), czteropiętrowego budynku w spokojnej dzielnicy Fordon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł44 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam bezpośrednio do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł92 m² 9 674 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji Nowe osiedle tuż obok centrum doskonała lokalizacja najwyzszy standard Nowoczesność i wygoda: - wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Świerzawska

Poznań,wielkopolskie

561 500 zł76 m² 7 402,77 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, oferuję Państwu na sprzedaż mieszkania 4 pokojowe "dostępne od ręki" w Poznaniu na Grunwaldzie. Osiedle jest monitorowane, o podwyższonym standardzie, posiada recepcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

556 453 zł64 m² 8 742,39 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament będący częścią prestiżowego osiedla zamkniętego. Topowa lokalizacja- 4 min od Starego rynku. Osiedle o podwyższonym standardzie deweloperskim. Paczkomaty dla mieszkańców. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł22 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja bez prowizji! nowa inwestycja - mini apartamenty - od 220 000 zł netto Zamieszkaj lub zainwestuj w Mini Apartament w prężnie rozwijającej się biznesowej dzielnicy Woli - Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

480 000 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 420.00 zł; Budynek: z 2005 roku, blok w dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: ogródek; W pobliżu: biurowce; Rozkład: jednostronny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Piaseczno,mazowieckie

285 000 zł35 m² 8 237 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 34,60M2, 2 pokoje, piaseczno, ul.WOJSKA POLSKIEGO (Piaseczno, mazowieckie, Wojska Polskiego) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł33 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe we Wrocławiu w atrakcyjnej dzielnicy Muchobór Mały. Pokoje po 13.5 m2 oraz 9 m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kolorowe

Opole,opolskie

265 000 zł32 m² 8 206,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zakupu mieszkania zlokalizowanego w Opolu na osiedlu Kolorowym. Mieszkanie posiada duży salon z kuchnią, sypialnie, łazienkę z wc, przedpokój oraz duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

366 876 zł46 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo Oferujemy niezwykle funkcjonalne mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz korytarza, położone w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Zielona Góra,lubuskie

311 710 zł51 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Gotowe do zamieszkania 2pokojowe na os leśnym Na sprzedaż 2pokojowy lokal mieszkalny położony na parterze budynku z 1997roku na cichym i spokojnym osiedlu Leśnym. Mieszkanie o pow. 51,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

245 000 zł53 m² 4 654,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w samym centrum miasta! Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie położone w samym centrum Zielonej Góry. Lokal o powierzchni 53m2 składa się z pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

408 000 zł32 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka na parterze na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie obok Parku Promenada, kilka minut spacerem do Łazienek Królewskich. Bezpośredniej okolicy cała niezbędna infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

664 842 zł84 m² 7 914,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie czteropokojowe w inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł42 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 na warszawskim Mokotowie. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - kuchnia otwarta na salon z oknem, - łazienka z prysznicem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proletariacka

Białystok,podlaskie

295 000 zł39 m² 7 487,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe i nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 39,4m2 , położonego na parterze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bohaterów II Wojny Światowej

Poznań,wielkopolskie

375 000 zł48 m² 7 813 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się w Poznaniu na osiedlu Bohaterów II wojny światowej. Całość o powierzchni ponad 48 m2 składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Dąbrówka,wielkopolskie

372 300 zł73 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentuję Państwu, budynek jednopiętrowy dwu lokalowy. Każdy budynek stanowią dwa lokale mieszkalne parter lub I piętro, 4 lub 3 pokojowe o różnej powierzchni z własnym ogrodem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybickiego

Gdynia,pomorskie

609 338 zł31 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1-pokojowy apartament w apartamentowcu Yacht Park w Śródmieściu Gdyni przy samej Marinie tuż obok Sea Towers! Apartament znajduję się w najbardziej luksusowej inwestycji o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczyńska

Rzeszów,podkarpackie

414 000 zł49 m² 8 492,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2 pokoje * 48,75 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Park Sudecki

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł60 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sprawka oferuje do sprzedaży komfortowy apartament dwupokojowy na parterze, w zadbanym budynku z windą na terenie Parku Sudeckiego. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Hoffmanowej

Kraków,małopolskie

305 000 zł25 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Łagiewniki - okolice Wadowickiej. Do sprzedania funkcjonalnie, świeżo urządzone, bardzo jasne położone przy linii tramwajowej mieszkanie - kawalerka [łazienka, pokój z aneksem kuchennym] -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

360 000 zł43 m² 8 300,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie, 43,37 m2, w centrum Piaseczna z dużym tarasem. Zlokalizowane przy ul. Młynarskiej. Lokal świetny zarówno na inwestycję jak i do zamieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij