dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gerberowa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł67 m² 11 998,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam Państwu do zaoferowanie na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze. Apartamentowiec oddany do użytku w 2017 roku. Mieszkanie jest przytulne, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Republiki Korczakowskiej

Kraków,małopolskie

799 000 zł50 m² 15 919,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na sprzedaż w Krakowie, ul. Republiki Korczakowskiej 19, osiedle Prokocim. Główne atuty nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

366 189 zł37 m² 9 799 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin biuro sprzedaży dewelopera! Najlepsza Lokalizacja w lublinie pod wynajem! bez prowizji - bez podatku pcc! Bezpośrednio zakup od Dewelopera z gwarancją ceny oraz rękojmią 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

681 000 zł89 m² 7 640,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: mieszkanie 4-pokojowe o wielkości 89,13 m2 z balkonem i ogródkiem. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

622 104 zł63 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Wawel Service - Bytkowska 3.0 - Nowoczesne Mieszkania w Katowicach. Naprzeciwko wejścia do Parku Śląskiego aleją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł50 m² 14 606 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: otoczenie inwestycji: nieruchomość zlokalizowana na zachód od Starego Miasta w dzielnicy Szczepin. Dzielnica ta jest dobrze skomunikowana z resztą miasta, co ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Olszyna,dolnośląskie

105 000 zł29 m² 3 658,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Witam na sprzedaż posiadam mieszkanie znajdujące sie na parterze o powierzchni 28,7m2 z komórką i ogródkiem. -Mieszkanie wymaga wykończenia remontu. -Do budynku można wejść od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

735 842 zł38 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,93m2 na 1 piętrze sześciopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej. Wydanie mieszkania planowane na 4 kwartał 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

598 200 zł51 m² 11 685,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowej i funkcjonalnej inwestycji, z dogodnym dojazdem do centrum Poznania? Zlokalizowanej wśród nadwarciańskich terenów, ale doskonale skomunikowanej z resztą miasta? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł54 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Głównym wyróżnikiem tego mieszkania jest genialna antresola, która stanowi nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale również efektowny element designu. Pustka nad salonem wspaniale wprowadza do wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł48 m² 13 321 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Doradca klienta tel. ***rezerwacja*** 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem o powierzchni 47,97 m2 znajduje się na 3 piętrze w bloku na Klecinie. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł54 m² 11 541,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Wrocław, fabryczna, gądów Mały, bulwar Ikara. Funkcjonalne dwupokojowe mieszkania, położone na I piętrze, w zadbanym budynku z 1987 roku Słoneczna przestrzeń o powierzchni 54,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

665 500 zł68 m² 9 776,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim o wielkości 68,07 m2. Inwestycja składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Corazziego

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł34 m² 21 900,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,2 m2. Lokal znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego budynku z windą, posadowionego przy ul. Corazziego, pomiędzy Placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

575 000 zł57 m² 10 123,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 54,7 m2. Położone jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku na ul. Klonowej. Jest to przytulna nieruchomość położona blisko lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

660 000 zł74 m² 8 882,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością oferuję 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,3 m , które usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku, na osiedlu Stare Żegrze. Mieszkanie jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

741 000 zł39 m² 19 221,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Pana Tadeusza na krakowskim Zabłociu. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim i jest gotowe do odbioru! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

497 424 zł58 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

481 844 zł41 m² 11 836 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

671 149 zł60 m² 11 132 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

32001. Klimatyczne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanko blisko umk!od zaraz! mickiewicza 91! po remoncie! polecam przytulne i bardzo ciepłe mieszkanko w kamienicy na bydgoskim przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

444 224 zł28 m² 15 669,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

502 655 zł44 m² 11 484 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Łódź,łódzkie

539 000 zł74 m² 7 273,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-872 74,10 m.kw. / 3 pokoje / III piętro mieszkanie w pełni rozkładowe lokal zadbany / do odświeżenia / remontu Wolne od: od zaraz, klucze w biurze, zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

485 000 zł49 m² 9 827,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-903 Jeśli szukasz nowoczesnego, wyremontowanego materiałami o wysokiej jakości mieszkania, mieszkania które zostało umeblowane i wykończone na podstawie ciekawego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bełchatów,łódzkie

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Poszukujesz mieszkania do wprowadzenia? Dokonała okazja od Sami Swoi - trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w niskim bloku o powierzchni 54 m2 może być Twoje! Nieruchomość nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 270 zł29 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Drzwi otwarte w kolejny piątek i sobotę - zarezerwuj swój termin już dzisiaj - w dni otwarte przygotowane będą dodatkowe rabaty na wszystkie mieszkania oraz miejsca postojowe w Hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

515 402 zł39 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

800 000 zł98 m² 8 171,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Oferta Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie położone przy ul. Naramowickiej o powierzchni 97,90 m kw. na znajdujące się na drugim piętrze budynku. Atuty mieszkania: dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

525 211 zł36 m² 14 393,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makowskiego

Kraków,małopolskie

640 000 zł49 m² 13 673,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.] LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

562 775 zł41 m² 13 626,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

536 268 zł39 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

435 000 zł59 m² 7 405,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż świetne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 58.74m2. Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska o powierzchni 9m2. Na mieszkanie składa się: - 2 pokoje - Kuchnia - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

347 000 zł35 m² 9 830,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Oferta na wyłączność Idealne mieszkanie pod inwestycję na wynajem. Forma własności : Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Monte Cassino

Siedlce,mazowieckie

420 000 zł60 m² 7 051,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowa nieruchomość przy ul. Monte Cassino w Siedlcach. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania przy ul. Monte Cassino w Siedlcach o pow. 59,56 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

636 559 zł60 m² 10 604 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

619 707 zł53 m² 11 748 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł47 m² 28 723,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 47 M2, dwa pokoje, przy arkadii, burakowska 16 B, wysoki standard wykończenia. Budynek: apartament znajduje się w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rossiniego

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł47 m² 14 787,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Białołęka ul. Rossiniego | przystanek autobusowy 150 m od osiedla | nowa szkoła podstawowa przy osiedlu 47 m2 | 2 pokoje | oddzielna kuchnia | osiedle zamknięte z 2015r. | ogródek 31,3 m2 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

642 469 zł53 m² 12 076,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij