dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 214 ogłoszeń

998 000 zł87 m² 11 471,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie | 87 m2 | Wrocław, krzyki, okolice ul.Krzyckiej Opiekun oferty Daniel Matoszyn   Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie położone jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł51 m² 11 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje z osobną kuchnią | balkon | spokojna okolica | Zakrzów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, położone w kameralnym, dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł54 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane na II. piętrze zadbanej kamienicy, położonej w Chojnowie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł38,56 m² 9 595,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie > dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,56 m2 zlokalizowane w nowym bloku na 3 piętrze (winda.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,14 m² 13 068,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z podziałem na 2 strefy. Idealne dla rodziny! lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 745 zł39,63 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż eleganckie apartamenty w prestiżowym apartamentowcu Perła Rozewia, położonym w malowniczej lokalizacji w Rozewiu, zaledwie kilka kroków od pięknej plaży - 950 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 201 zł80,83 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł65 m² 8 753,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65m , położone w świetnie skomunikowanej i atrakcyjnej części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 545 zł25,67 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł35,30 m² 13 711,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 1-pok. mieszkanie znajdujące się w południowej części Krakowa - Kurdwanów przy ulicy Witosa! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł45,70 m² 15 973,74 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

English version below. Super lokalizacja - park - metro - ładne przestronne mieszkanie po generalnym remoncie - loggia - możliwość założenia kw. Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł53,67 m² 7 080,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 53,67m2 położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wstrzymana! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze niskiego bloku przy Placu Słonecznym w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o pow. 46 m2 składa sięz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł55,32 m² 10 466,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jeśli szukasz mieszkania, w którym od pierwszego kroku czuć harmonię, jakość i dbałość o detale, ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł46,68 m² 13 260,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczny ogródek | Wysoki standard | zaprojektowane przez Architekta Osiedle Lazurowe | Moderna Na sprzedaż oferuję słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m z komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł43,20 m² 7 754,63 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe 43,20 m2. XI piętro w wieżowcu, standard średni, opole - Centrum, ul.Waryńskiego. Nowa, atrakcyjna cena! Proponujemy funkcjonalne mieszkanie o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj tam, gdzie codzienność staje się przyjemnością. Mam przyjemność zaprezentować Państwu kameralne osiedle, które łączy ciszę zielonej okolicy z wygodnym dostępem do miasta. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 235 zł50,13 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować gotową inwestycję zlokalizowaną w kameralnym otoczeniu w sąsiedztwie lasu, jednocześnie z widokiem na panoramę centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 574 zł54,91 m² 10 427,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone w ścisłym centrum Szczecina przy al. Papieża Jana Pawła II. Adaptacja poddasza. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zaaranżowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł42,60 m² 10 563,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum, ale jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na góry? Ta oferta łączy komfort życia miejskiego z wyjątkowym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł62,30 m² 13 146,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Okazja! tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, ul. Karola Szymanowskiego, aleja Parkowa, wieliczka w pobliżu Solnego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł72,80 m² 6 181,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w centrum Kępna usytuowane na parterze zadbanej , wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie jest bezczynszowe, ogrzewanie miejskie. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł42 m² 23 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Zygmunta Słomińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 17 piętrowym budynku Rok budowy: 2007 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Klucz do Twojego nowego M w centrum Rybnika. Szukasz mieszkania, w którym stworzysz wnętrze skrojone idealnie pod swój styl? Mamy coś wyjątkowego! Lokalizacja: początek ul. Zebrzydowickiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł96,38 m² 8 497,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł50 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy po rewitalizacji położonej przy ul. Ledóchowskiego (śródmieście). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł55,70 m² 13 725,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne, przestronne, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Platan w Świnoujściu, powierzchnia użytkowa 56,10m2 na którą składa się: - przedpokój - osobna kuchnia z oknem - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

407 136 zł42,41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe (42,41 m ) w stanie deweloperskim, położone w przepięknej, stylowej willi na osiedlu Zielona Dolina w Pile. Kameralny charakter inwestycji, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

559 999 zł32 m² 17 499,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Nowoczesne 2 pokoje z dodatkowym gabinetem/garderobą | po generalnym remoncie | Wrocław - ul. Niemcewicza Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55,34 m² 9 938,56 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,34 m2 w bardzo zadbanej i odświeżonej kamienicy przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze -poddaszu. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł59,62 m² 7 128,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,62 m , położone na 3 piętrze zadbanego budynku przy ul. Mochnackiego w Słupsku. Lokal stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł61,47 m² 16 105,42 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 62.47 m2 znajduje się na 6 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł45 m² 10 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania dwupokojowego, położonego na parterze nowoczesnego budynku z windą, na cichym i spokojnym osiedlu w Ustce. Osiedle na.

Szczegóły ogłoszenia

931 000 zł48,56 m² 19 172,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 48,56m2 | Balkon | ul. Popularna [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w kamienicy centrum, parter, bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na parterze w kamienicy w ścisłym centrum, w okolicach placu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł86,77 m² 6 569,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,77 m2. Położone na pierwszym piętrze w zadbanej, docieplonej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł51,51 m² 12 987,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Żywiecka, kraków Wysoki parter | 2 osobne pokoje | Idealne pod wynajem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 56 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł54,40 m² 16 985,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Agencja westate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowego, dotąd niezamieszkałego mieszkania położonego na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

453 600 zł45,36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami poniżej: mieszkanie mierzy 45,36m2 powierzchni użytkowej i znajduje się na 2 piętrze bloku (p. 2/3); na powierzchnię składają się: sypialnia-.