dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 197 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

187 902 zł28 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Specjalna promocja dla klientów meerhouse nieruchomości - bezpłatne roczne ubezpieczenie mieszkania od wszystkich ryzyk oraz - bezpłatna pomoc W uzyskaniu najlepszego, dostępnego na rynku kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żelazna

Lublin,lubelskie

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy mieszkanie w domu wielorodzinnym, na parterze, 3 pokoje. Zadbane i ładnie wyposażone, bardzo przestronne - wysokość kondygnacji - 3 m. Na powierzchnię 62,36 m2 składają się: *3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł44 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Przytulne mieszkanie z balkonem w samym centrum Wrocławia - 100 m od Wyspy Słodowej, 200 m od Uniwersytetu Wrocławskiego, 300 m od Wrocławskiego Rynku Gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wspólny Dom

Koszalin,zachodniopomorskie

239 000 zł38 m² 6 322,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spokojna okolica w pobliżu terenów zielonych, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja! Wszystko to w pobliżu centrum na osiedlu "wspólny Dom"! Polecamy ładne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Piaseczno,mazowieckie

373 000 zł47 m² 7 936,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3 pokoje 47m2 4piętro piaseczno centrum od już kontakt: nazarii , westa home metraż: 47 m2 cena: 373 000 pln Najlepsza oferta cenowa w tej okolicy. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Warszawa,mazowieckie

415 800 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. Obecnie 2 pokoje , wejście do sypialni z większego pokoju. Kuchnia oddzielna z oknem. W przedpokoju wnęka na szafę. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

457 000 zł50 m² 9 140 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku z końca lat 60-tych, o powierzchni 50 m2. Budynek położony na cichym i zielonym osiedlu w sąsiedztwie parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

250 000 zł38 m² 6 579 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W naszej ofercie pojawiło się przytulne, zadbane mieszkanie w pobliżu Trzech Koron o powierzchni 38m2 znajdujące się na III/IV piętrze w bloku z cegły. Składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł140 m² 12 857 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Apartament w nowoczesnym budynku Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Cegielniana

Kraków,małopolskie

329 000 zł26 m² 12 653,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Victoria Estate prezentuje kawalerkę na sprzedaż! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 24m2 zlokalizowane na I piętrze II poziomowego budynku z lat 50-tych, po generalnej modernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

741 538 zł72 m² 10 299,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli na pięknym, nowoczesnym osiedlu. Osiedle zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej części Woli. W pobliżu odnajdziemy tereny rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

459 000 zł70 m² 6 600,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem. Umeblowanie i wyposażenie mieszkanie widoczne na zdjęciach pozostaje w cenie. Funkcjonalny układ : 4 odrębne pokoje z przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marka

Gliwice,śląskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy Państwu do zaoferowania nieruchomość położoną w Gliwicach przy ul. św. Marka o metrażu około 50 m 2. Mieszkanie jest położone na 1. piętrze w trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

229 000 zł52 m² 4 406 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam Państwu przestronne, świeżo po remoncie 2-pokojowe mieszkanie w miejscowości Borne Sulinowo jako nieruchomość pod inwestycję lub do zamieszkania na stałe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

395 000 zł55 m² 7 225,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,67m2 mieszczące się w Gdyni - Chyloni. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł40 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam do sprzedaży luksusowy dwupokojowy lokal mieszkalny na 4 piętrze w nowym apartamentowcu z windą z 2017r. Apartament o powierzchni 40 m 2 z dużym balkonem składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hery

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł45 m² 12 995,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jeśli cenisz sobie spokój, zieleń i przyjaznych sąsiadów - to oferta dla Ciebie. Mieszkanie w stylu Urban Jungle, robi ostry zwrot w stronę naturalnych rozwiązań. Styl ten, podkreśla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korcza

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

229 000 zł41 m² 5 585,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 41m2. Składające się z dwóch pokoi ,łazienki ,przedpokoju i oddzielnej kuchni. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

365 000 zł115 m² 3 173,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie w zielonej i cichej okolicy w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną składają się duży salon z aneksem kuchennym, dwie duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

443 185 zł59 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: e-mail.: Tel.: Mieszkanie o projektowanej powierzchni 58,70 m2 znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z windą. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Częstochowa,śląskie

179 000 zł34 m² 5 249,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia kawalerkę w dzielnicy Północ. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niskiego bloku. Składa się z dużego pokoju z balkonem, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

348 000 zł48 m² 7 219,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Prezentujemy Państwu komfortowe, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze o powierzchni 48,2 m2 na osiedlu Piasta. Mieszkanie przestronne, bardzo funkcjonalnie, bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świrskiego

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł66 m² 8 129,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Cenisz sobie komfort i wygodę? A może chciałbyś doświadczyć podmiejskiego spokoju w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

472 524 zł59 m² 8 014,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na oddanej do użytku inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

270 000 zł60 m² 4 474,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rubinkowo - rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem! Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,34 m2 położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł93 m² 13 430,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

* apartament W perfekcyjnej lokalizacji - dla wymagających! nowoczesny, słoneczny, wysoki standard, gotowy do zamieszkania - 4 pokojowy apartament Z dwoma balkonami, klimatyzacja, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Maciejkowice

Chorzów,śląskie

280 000 zł57 m² 4 903,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękne i stylowe mieszkanie o powierzchni 57,10m2 w skład którego wchodzą: - salon - 2 sypialnie - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł51 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Ładne mieszkanie, z ogromnym tarasem na spokojnym Kozanowie. Blisko dwie linie tramwajowe, park, pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

494 000 zł33 m² 14 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Jeździsz metrem? A może chcesz mieć w sąsiedztwie park, aby móc chodzić na spacery? Dzięki prezentowanemu mieszkaniu możesz mieć to wszystko!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

296 000 zł53 m² 5 584,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 53m 2 mieszczące się na parterze w bloku na Bartodziejach. Mieszkanie składa się salonu z balkonem, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

394 384 zł67 m² 5 883,69 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

0% prowizji oraz brak pcc! W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. bł. Karoliny. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

235 996 zł58 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ponad 57m 2 na parterze wieżowca w Sosnowcu Zagórzu. Na powierzchnię mieszkania składają się dwie sypialnie, duży salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dojazd

Toruń,kujawsko-pomorskie

370 000 zł58 m² 6 338,87 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,37 m2, położone na 3 piętrze w niskim bloku z 2007 roku. Mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bartoka

Łódź,łódzkie

555 000 zł83 m² 6 686,75 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

4 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Panoramika ul. Bartoka. Salon z aneksem i trzy sypialnie. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze. Patio z placem zabaw. Monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

297 000 zł48 m² 6 252,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na Osiedlu Leśnym. Nieruchomość składa sie z : - 3 pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju - balkonu Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

332 915 zł58 m² 5 752,81 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant - ul. Żmigrodzka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sacharowa

Łódź,łódzkie

205 000 zł35 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest duża kawalerka położona na spokojnym osiedlu na Widzewie Wschodzie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do remontu. Wszystkie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

840 000 zł76 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Czteropokojowe w nowym budownictwie na Zaspie lokalizacja Jedna z najlepszych lokalizacji w Gdańsku, piękna zielona dzielnica. Z okna widać szkołę, jedno przedszkole 100 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bródno

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny w bezpiecznej, cichej i dobrze skomunikowanej okolicy? Właśnie je znalazłeś! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Miodowa

Lębork,pomorskie

356 000 zł125 m² 2 843,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne apartamenty w zabudowie szeregowej usytuowane przy ulicy Miodowej na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł100 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 4- pokojowe Z tarasami W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien Dwa.