dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 274 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Łokietka

Lębork,pomorskie

92 000 zł39 m² 2 363,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Mieszkanie w wspólnocie mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandurskiego

Kraków,małopolskie

255 600 zł36 m² 7 045,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z kw o powierzchni 36,28 m2 znajdujące się na drugim piętrze zadbanej kamienicy w dzielnicy Grzegórzki, na ul. Bandurskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Struga

Zakopane,małopolskie

510 000 zł52 m² 9 788,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu piękne 3-pokojowe mieszkanie o pow 52,1m2 położone, na wys.parterze w niskiej zabudowie 2 piętrowej. Malownicza okolica z pięknymi widokami na Tatry,dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

373 250 zł54 m² 6 848,62 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**trzypokojowe mieszkanie 55 m2 z dużym ogródkiem ok 75 m2 składające się z dwóch sypialni, pokoju dziennego z aneksem, przedpokoju i łazienki** Rynek pierwotny - 0 % prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

2 213 000 zł160 m² 13 814 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1926

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce Z możliwością stworzenia tarasu na dachu W samym sercu warszawskiego powiśla- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Zabierzów,małopolskie

329 000 zł122 m² 2 696,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Primo House gwarantuje pełną obsługę kredytową wraz z wyceną i ubezpieczeniem nieruchomości gratis! primo house oferuje do sprzedaży mieszkanie - piętro domu położonego w Zabierzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

293 498 zł57 m² 5 149,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle Neptun to budowany w kilku etapach na 3-hektarowej działce w Ząbkach przy ul. Powstańców kompleks budynków, w których docelowo znajdzie ok. 600 mieszkań o powierzchni od 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bytom

Bytom,śląskie

320 000 zł135 m² 2 370,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży duże mieszkanie zajmujące pół parteru domu wielorodzinnego. Mieszkania składa się z dużego salonu oraz 4 mniejszych pokoi. Salon posiada duże okna skierowane na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

355 000 zł47 m² 7 527,57 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przy zakupie mieszkania, weekend W zakopanym dla 4 osób gratis! Mam do zaoferowania Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę zakupu mieszkania o powierzchni całkowitej 47,16 m2. położonego na 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Zabrze,śląskie

170 000 zł49 m² 3 436,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie składające się z trzech pokoi, garderoby, kuchni, łazienki, oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon, oraz piwnica. Nieruchomość, którą chcę zaproponować jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarżyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

220 000 zł75 m² 2 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (własność odrębna z kw), o powierzchni 75m2 zlokalizowane na parterze 2 kondygnacyjnego budynku przy ul. Skarżyńskiego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Doskonała, cicha lokalizacja mieszkania na Mokotowie. Mieszkanie położone w kamienicy na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym ( brak windy). Powierzchnia mieszkania to 60 m2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł37 m² 6 935,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Możliwość zwrotu podatku vat Apartamenty już od 156 600 netto 21m2 Cena za apartament 37,46m 258 000zł netto Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

499 000 zł77 m² 6 480,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przy zakupie tej nieruchomości weekend W zakopanym dla 4 osób gratis Primo House gwarantuje pełną obsługę kredytową wraz z wyceną i ubezpieczeniem nieruchomości gratis! primo house.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

740 000 zł143 m² 5 186,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowy niesamowicie klimatyczny czteropokojowy apartament o łącznej pow ok 143m2 w Józefosławiu. Mieszkanie wielopoziomowe w segmencie podzielonym na dwa odrębne mieszkania, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Września

Września,wielkopolskie

147 000 zł69 m² 2 118,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie w bloku o pow. użytkowej 69,40 m2. Nieruchomość położona jest we Wrześni. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Góralska

Gdańsk,pomorskie

295 000 zł62 m² 4 758,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pięknie położone mieszkanie- gdańsk Niedźwiednik. Dzielnica otoczona zielenią, nieopodal Lasy Oliwskie, jest jednocześnie świetnie skomunikowana z innymi częściami Gdańska( pkm, autobus).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

278 421 zł47 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecamy nową inwestycję na poznańskich Naramowicach. Inwestycja przewiduje postawienie 5 budynków wolnostojących 2 i 3 piętrowych, wyposażonych w windy oraz miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabia

Białystok,podlaskie

215 000 zł45 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do zaoferowania mieszkanie umiejscowione na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy, przy ulicy Żabiej. Mieszkanie posiada: 2 pokoje Pełne umeblowanie W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

327 326 zł77 m² 4 250,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- -magda janik, tel. Oleśnica / nowe / balkon / piwnica Polecam mieszkanie deweloperskie w atrakcyjnej części Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Za Skłonem

Kraków,małopolskie

569 000 zł70 m² 8 128,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Primo house prezentuje śliczny apartament na woli justowskiej do sprzedania! przy zakupie tej nieruchomości, weekend W zakopanym dla 4 osób gratis! Mieszkanie o powierzchni 70m2 + ogródek ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Czechów Północny

Lublin,lubelskie

335 000 zł84 m² 3 983,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow. 84,1 m2 położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku na os. Czechów. Lokal mieszkalny składa się z 5 ustawnych, przestronnych pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

348 000 zł64 m² 5 424,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, w pełni rozkładowego, z jasną oddzielną kuchnią. Mieszkanie zlokalizowane na parterze bloku czteropiętrowego z windą ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł35 m² 7 774,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio Atrakcyjne Mieszkanie - Kawalerka 34 m2 z dużym tarasem z ogródkiem! Idealne dla Młodych lub na Wynajem Opis: - salon o pow. 19,70 m2 z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Teofilów

Łódź,łódzkie

99 000 zł26 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

M2 Teofilów 27m2, 4p/4 do remontu bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe, częściowo rozkładowe, usytuowane na czwartym pietrze bloku czteropiętrowego, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

165 000 zł62 m² 2 661,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Rezerwacja oferty! niższa cena! Oferuję do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze o powierzchni użytkowej 62 mkw w Knurowie na os. WP II. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

240 000 zł53 m² 4 511,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż zadbane, ustawne i gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,20 m2 z widną kuchnią. Mieszkanie położone na III piętrze trzypiętrowego bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przędzalniana

Łódź,łódzkie

40 000 zł70 m² 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie w prywatnej kamienicy z umową najmu na czas nieokreślony i meldunkiem na pobyt stały. Mieszkanie położone na trzecim piętrze o łącznej powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł58 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc I bez prowizji Ładne i słoneczne mieszkanie 3 pokoje z dwoma dużymi balkonami 7,2 m2 każdy. Możliwość zamknięcia kuchni jest okno Proszę zerknąć na plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świdnicka

Świebodzice,dolnośląskie

138 000 zł53 m² 2 603,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedamy mieszkanie 3 pokojowe 53m2 usytuowane na wysokim parterze w 2 piętroej kamienicy w Centrum Świebodzic przy ul.Świdnickiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: sypialnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Łódź,łódzkie

144 000 zł45 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie na Teofilowie w bloku czteropiętrowym na czwartym piętrze. Mieszkanie wymaga odświeżenia oraz kilku poprawek, nadaje się jednak również do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sielec

Sosnowiec,śląskie

140 000 zł44 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sosnowiec - 2 pokoje - niski czynsz os. Sielec Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,45 m 2 mieści się w Sosnowcu na Osiedlu Sielec. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

867 000 zł110 m² 7 881,82 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Przestronny apartament z prywatnym tarasem i ogrodem 7 pietrze. Plan oraz opis powierzchni w galeri zdjęć, (posiadamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

370 000 zł64 m² 5 736,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przy zakupie tej nieruchomości weekend dla 4 osób W zakopanym gratis! primo house prezentuje bardzo ładne mieszkanie do sprzedania na osiedlu oświecenia! Mieszkanie o powierzchni 64,50 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Jasne i rozkładowe mieszkanie na 5 piętrze, w dobrej lokalizacji. Mieszkanie jest do całkowitego remontu. Mieszkanie: 2 oddzielne pokoje, oraz 3 pokój połączony z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

174 000 zł55 m² 3 140,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Duże w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni ponad 55 mkw znajdujące się bardzo blisko centrum miasta. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły na drugim piętrze dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł62 m² 7 297,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ostatnie mieszkania! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Data zakończenia budowy: 31.03. 2017 Inwestycja to 90 przytulnych mieszkań, ulokowanych w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

200 000 zł36 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy do sprzedaży jasne, słoneczne mieszkanie mieszczące się na 1 piętrze 4piętrowego bloku na os. Jagiellońskim. Układ pomieszczeń: dzienny pokój, sypialnia, jasna kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa