dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

248 000 zł47 m² 5 277 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47 m2 ul Jagiellońska Czarnów w skład którego wchodzą -2 pokoje -widna kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku, zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł48 m² 18 350,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przestronne i widne mieszkanie w modnej okolicy na Śródmieściu Południowym. Wyjątkowo dobra inwestycja w gentryfikującej się okolicy. Dwupokojowe mieszkanie do dowolnej przebudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł37 m² 16 486,50 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 11. piętrze budynku z 2008 roku zlokalizowanego tuż obok stacji metra Dworzec Gdański. Mieszkanie ma powierzchnię 37 m2 i składa się z : *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

677 000 zł127 m² 5 318,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: w dobrym stanie; standard mieszkania: stan deweloperski; nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 127m2: salon z aneksem, 3 oddzielne pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł45 m² 11 978 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kromera

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł65 m² 5 061,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się na parterze budynku 4-piętrowego. W budynku przeprowadzono dodatkowo termoizolację ścian zewnętrznych. Dostęp do zadbanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł54 m² 8 175,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko u nas, tylko dla klientów Gwarant Nieruchomości! Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w niskim budynku z cegły na osiedlu Majowym. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny-Dąbrowa

Łódź,łódzkie

205 000 zł37 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,9 m2 Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku położonym bezpośrednio przy parku świętego Maksymiliana Kolbe na Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

294 000 zł32 m² 9 188 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

443 000 zł43 m² 10 399 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji lokal -2 pokoje : - Salon z wyjściem na taras - aneks kuchenny - Sypialnia z wyjsciem na taras - Hol - Łazienka - taras Nowoczesność i wygoda: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

294 159 zł53 m² 5 873,19 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Wilkowyja Ul. Bałtycka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł87 m² 5 057,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Jeśli szukają Państwo dużego mieszkania w Fordonie (nad Wisłą) to jest oferta dla Państwa! Mieszkanie o powierzchni 86,80m 2 , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł62 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

460 000 zł57 m² 8 056,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Leszczynki na ul. Morskiej. Atutem położenia jest jego niewielka odległość do centrum Gdyni ok.10min autem. Budynek mieści się niedaleko Estakady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł75 m² 12 520 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niepodległości

Lublin,lubelskie

335 000 zł59 m² 5 677,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Rozkładowe i jasne 4 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kalinowszczyzna na zielonym osiedlu Niepodległości w okazyjnej cenie 5600zł/m2. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł66 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokojowe słoneczne mieszkanie z widną kuchnią, oddzielną łazienką i toaletą, balkonem i miejscem parkingowym na osiedlu Miasteczko Regaty przy ul. Żeglugi Wiślanej 16a. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł82 m² 14 512,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Prezentuję mieszkanie w bardzo prestiżowej okolicy Hotelu Hilton i Browarów Warszawskich z licznymi restauracjami. Świetna komunikacja (planowana stacja metra w pobliżu) do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zdrojowe

Zielona Góra,lubuskie

439 000 zł65 m² 6 744,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3pok 65,09m2 osiedle parkowe Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku położone na osiedlu parkowym. Mieszkanie o powierzchni 65,09m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

890 000 zł114 m² 7 779,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Oferta bez prowizji! Przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 114,4 m2 z dużym tarasem i balkonem zlokalizowane przy ul. Lipskiej w dzielnicy Podgórze. Rozkład W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Chodzież,wielkopolskie

290 000 zł62 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,20 m, położone w Chodzieży przy ulicy Reymonta, mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, w.c., przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł61 m² 8 939,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży ciche, zadbane, funkcjonalne, z dwoma balkonami, mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,3 m2 + piwnica na ul. Hawajskiej w sąsiedztwie Ratusza i Multikina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł44 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam bezpośrednio do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł29 m² 11 241 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł102 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m2 zlokalizowane na III piętrze w kompleksie apartamentowców osiedla lastadia wybudowanym nad samą Motławą przez cenionego dewelopera invest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

529 776 zł68 m² 7 791 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żerań

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł32 m² 9 968,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 31,6 m2, idealne dla singla, pary lub na inwestycję pod wynajem, zlokalizowane na Warszawskiej, bliskiej Białołęce. W skład lokalu wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Antoniuk

Białystok,podlaskie

299 000 zł44 m² 6 766,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Przytulne mieszkanie z klimatyzacją położone na 3 piętrze. Dobrze skomunikowane, w pobliżu park szkoła oraz sklepy. Na powierzchnię 44,19 m2 składają się: - 3 oddzielne pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

384 504 zł49 m² 7 792,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na oddanej do użytku inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

916 000 zł72 m² 12 722 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 065 000 zł94 m² 11 330 zł/m²

 

Piętro:19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł115 m² 3 457,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

***mieszkanie w kamienicy z przyległym lokalem usługowym***centrum Bielska-Białej*** Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

450 540 zł50 m² 9 011 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł91 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

350 000 zł24 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu Gdańska (przedłużenie ul. Długie Ogrody ) do Gdańskiej Starówki 5 min spacerem , dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem ( tramwaj , autobus ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł36 m² 15 845 zł/m²

 

Piętro:17

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zabrze

Zabrze,śląskie

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Osiedle Grafitowe Zabrze to idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi, można śmiało powiedzieć, że w zasięgu spaceru jest wszytko, co jest nam potrzebne do przyjemnego życia. Szkoła dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świadka

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł54 m² 6 710,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 zlokalizowane przy ul. Witolda Świadka na 6 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa sie z: -dwóch sypialni, -salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łochów

Łochów,mazowieckie

185 000 zł57 m² 3 262,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mam do sprzedania mieszkanie w Łochowie Fabrycznym. Cicha okolica, blisko do sklepu i przystanku pks. Dużo autobusów do Warszawy (ok. 40 min trasą/ lub 10 min na pkp Łochów). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Okulickiego

Rzeszów,podkarpackie

289 000 zł44 m² 6 568,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna, nie płacisz za pośrednika przy zakupie. Nowa niższa cena - szybka sprzedaż Mam do sprzedania mieszkanie na ulicy Boruty-Spiechowicza (okolice Broniewskiego, okulickiego). Jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

553 680 zł73 m² 7 585 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij