dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

545 500 zł79 m² 6 896,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 79,1 m2 zlokalizowane przy ul. Imbirowej w Gdyni Dąbrowie. Miejsce idealne dla rodzin ceniących sobie spokój i bliskość natury. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł107 m² 10 280,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

************* Biuro nieruchomości hampton home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 107m2. W skład mieszkania wchodzą: 3 duże sypialnie, kuchnia, salon, wc, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

289 000 zł29 m² 8 630,14 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka - ul. Kwiatkowskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łanowa

Łódź,łódzkie

292 460 zł45 m² 6 499,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego rozkładowego mieszkania w bloku na Teofilowie! Nieruchomość po generalnym remoncie, zlokalizowana na 2 piętrze, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

750 000 zł84 m² 8 929 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

495 000 zł63 m² 7 822,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Inwestycja w trakcie budowy. Zakończenie planowane jest na 3 kwartał 2021 roku. Grafiki w ogłoszeniu to wizualizacje. Etap I: 6-kondygnacyjny budynek 56 mieszkań (2-4 pokojowych) garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brożka

Kraków,małopolskie

320 000 zł30 m² 10 667 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poszukiwana i ceniona lokalizacja! 2 pokojowe mieszkanie o pow.30m2 z aneksem kuchnnym na 3 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal po generalnym remoncie , kompletnie wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barkowska

Bielsko-Biała,śląskie

515 000 zł65 m² 7 945,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ulicy Barkowskiej- powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Witam Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Warszawskim Bemowie Lokal znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku z windą Mieszkanie ma powierzchnie 50m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł56 m² 9 803,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogródkiem i tarasem w skrajnym szeregu na nowym, kameralnym osiedlu na Stabłowicach.Mieszkanie bezczynszowe,gotowe,wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł82 m² 14 573,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Hampton Home poleca! Mieszkanie ciche w śródmieściu, na granicy Woli ul. Łucka , 4 pokoje z dużym 22-metrowym tarasem. Mieszkanie jest jasne i przestrzenne, na 8-ym piętrze 10-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębskiego

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł35 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na start! Przytulne mieszkanie w dobrze skomunikowanej okolicy idealne również pod inwestycje! konkrety : - 35 M2 ( 2 pokoje, ciemna kuchnia, przedpokój, łazienka) - parter - stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opacka

Gdańsk,pomorskie

1 090 000 zł61 m² 17 986,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania położonego w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Oliwie na prestiżowym osiedlu Harmonia Oliwska. Apartament ma powierzchnię 61 m2, na które składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

408 312 zł51 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z balkonem. Kameralne osiedle na Muchoborze Wielkim. Gotowe do odbioru. Pez podatku pcc, bez prowizji dla biura, zakup bezpośrednio od dewelopera Powierzchnia 51.40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

275 515 zł47 m² 5 826,06 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Wilkowyja Ul. Bałtycka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bełzy

Białystok,podlaskie

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu 2 mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 33 mkw. położone w nowym apartamentowcu na osiedlu Białostoczek. Osiedle z dobrze rozbudowaną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

489 000 zł70 m² 6 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wykończone pod klucz! zdjęcia ze środka wkrótce! śwetna cena! W promocji za 10 tyś zł komórka lokatorska + miejsce postojowe! klucze od zaraz! Mieszkanie składa się z: - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł36 m² 8 273,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w otoczeniu malowniczej przyrody. Mieszkanie w stanie deweloperskim znajduje się na I piętrz w budynku, który lada chwila zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie z 2019 roku zlokalizowane na Prądniku Czerwonym. Nieruchomość mieści się na 4 z 6 pięter, w bloku z cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

469 900 zł57 m² 8 243,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokojowy lokal 57 m2 doskonała lokalizacja: powstańców Śląskich Rondo. Idealny pod inwestycję. Zwrot na poziomie do 7% rocznie! Lokal świetnie sprawdza się pod wynajem osobom pracującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Kraków,małopolskie

443 000 zł32 m² 13 843,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kazimierz świetna lokalizacja po generalnym remoncie! idealne pod inwestycję blisko tereny rekreacyjne miejsca do parkowania Na sprzedaż całkowicie wyremontowane w standardzie "pod klucz" 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmowskiej

Zabrze,śląskie

160 000 zł39 m² 4 071,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie położone na 3 pietrze w niskim bloku w Zabrzu Rokitnica przy ul. Kosmowskiej. Powierzchnia mieszkania wraz z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

204 000 zł30 m² 6 869 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka o powierzchni blisko 30 m2, zlokalizowana na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Mieszkanie po generalnym remoncie, wraz z wymianą instalacji. W cenie zabudowa kuchenna widoczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

564 102 zł73 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na strzeżonym osiedlu na Muchoborze Wielkim.Gotowe do odbioru. Pez podatku pcc, bez prowizji dla biura, zakup bezpośrednio od dewelopera Powierzchnia 73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

265 000 zł28 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wykończona pod klucz, stylowa kawalerka położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy Łostowice. Nie wymaga dodatkowego nakładu finansowego! Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

458 000 zł100 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: krzyki/ołtaszyn Ilość pokoi:3 Metraż: nie użytkowa 100 m2/ użytkowa 58m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3 (winda) Informacje dodatkowe: dostępny garaż oraz komórka lokatorska Bezpośredni link.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Radzymin

Radzymin,mazowieckie

399 000 zł57 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Radzymin. Osiedle viktoria. 3 pokoje. Osobna kuchnia. Do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie w Radzyminie na osiedlu Viktoria. 2 piętro - budynek bez windy z 2007 roku. Osiedle strzeżone. Na 57,16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy 2 - pokojowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 2012r. Świetna lokalizacja w Gdańskiej dzielnicy Jasień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł36 m² 12 472 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dostępna tylko u nas! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow 35,60 m2 na Kabatach, przy ul. Wąwozowej, 5 min spacerem do stacji metra Kabaty. Idealne na inwestycję. W chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł63 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 63M2, 3 pokoje, włochy, ul.SZCZĘSNA (Warszawa, Włochy, Szczęsna) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kłośna

Wrocław,dolnośląskie

243 000 zł27 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane blisko centrum Wrocławia na granicy dzielnic Fabrycznej i Krzyki na osiedlu Gajowicach przy ul. Kłośnej. Blok stoi przy cichej uliczce, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Akademii Umiejętności

Bielsko-Biała,śląskie

289 000 zł56 m² 5 160,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Złote Łany. W okolicy znajdują się przedszkole, szkoła, sklepy, punkty usługowe, centrum handlowe Gemini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł38 m² 7 503,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem w super okolicy na os. Arkońskim przy ul. Zdrojowej. Na powierzchnię mieszkania wynoszącą 37,98m2 składa się: słoneczny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

254 240 zł36 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja "apartamenty Kościuszki" w podwrocławskich Zacharzycach (tuż przy Bieńkowicach) jedyne 2 km do granic Wrocławia! bez pcc i prowizji Przedstawione w ogłoszeniu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Zielona Góra,lubuskie

235 000 zł51 m² 4 616,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pok, 50,9m 2 do własnej aranżacji - dolina zielona Na sprzedaż 2-pokojowy lokal mieszkalny, mieszczący się na dziesiątym piętrze, 10 piętrowego bloku, w bardzo dobrze zagospodarowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolina Zielona

Zielona Góra,lubuskie

285 000 zł51 m² 5 599,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2pokoje na dolinie zielonej Do sprzedania mieszkanie położone na 4 piętrze wieżowca na osiedlu Dolina Zielona. W lokalu o powierzchni 50,9m2 zostały rozmieszczone: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Częstochowska

Ozimek,opolskie

89 000 zł36 m² 2 472,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Ozimka położone na parterze, składające się z dwóch pokoi, łazienki o łącznej powierzchni ok 35,90m2. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi z Łobzowa

Kraków,małopolskie

458 000 zł40 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam niezwykłą ofertę 2 mieszkań: 40-metrowego mieszkania 1-pokojowego na wyższym parterze oraz 16-metrowej kawalerki w przyjemnym przyziemiu, położonych w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

466 000 zł35 m² 13 280,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 35m2 na pierwszym piętrze od strony patio (ekspozycja południowa). Mieszkanie znajduje w II etapie inwestycji Bohema Praga w budynku C, który jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nadrzeczna

Częstochowa,śląskie

155 000 zł27 m² 5 829,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Idealne mieszkanie dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Biuro nieruchomości Newbox oferuje do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnią o powierzchni.