dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie zarezerwowane. Lokalizacja: praga Południe - Gocław - ul. Umińskiego 1. Budynek po wymianie instalacji, nowa elewacja, ładne klatki schodowe - po remoncie, nowe windy. Mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warneńska

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł42 m² 8 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Sprzedam | 2 pokoje | 42,5m2 | Mokotów | ul. Warneńska Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Stegnach. Mieszkanie składa się z salonu (15,7m2), sypialni (9m2), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

488 808 zł68 m² 7 188,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 68 m2 w inwestycji zlokalizowanej na krakowskich Mistrzejowicach. Os. Bohaterów Września. Cena: 488 808 pln Mieszkanie gotowe do odbioru. Mieszkanie o metrażu 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł77 m² 6 993,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Świetna lokalizacja! super cena nowe budownictwo rozkładowe! gotowe do wprowadzenia! Gorąco polecam mieszkanie położone przy w okolicach ul. Krzyckiej. Mieszkanie składa się z: - dużego salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rewolucji 1905 r.

Łódź,łódzkie

481 288 zł69 m² 6 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa kameralna inwestycja w centrum miasta. Przedsprzedaż apartament 69,25 m2 z tarasem 34 m2. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

319 000 zł50 m² 6 329,37 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie po remoncie W 2019 r. Mieszkanie W pełni umeblowane Pila os. Górne! Przy Intermarche! III piętro! balkon, blok Pow. 50,40 m 2! Polecamy uwadze nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pojezierze

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie Z garażem. Informacje pod numerem. Na sprzedaż rozkładowe, jednostronne mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się na ul. Jasnej Osiedle Pojezierze. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

447 439 zł61 m² 7 283,72 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe już w Listopadzie 2021! *mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim podwyższonym *okna z nawietrzakami *rolety zewnętrzne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Niechorze,zachodniopomorskie

458 175 zł30 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne apartamenty położone w nowej inwestycji przy ul. Modrzewiowej w Niechorzu. Budynek położony będzie około 1 minutę drogi od morza. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł60 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dwupokojowe słoneczne, widne, ciche i ustawne mieszkanie o pow. 60 m2 na Warszawskim Gocławiu. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gubińska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł52 m² 6 634,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 52 m2 na Nowym Dworze. Mieszkanie jest w bloku z lat 90-tych i posiada wszystkie media z miasta. Wszelkie instalacje zostały również wymienione przez spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boczna

Siedlce,mazowieckie

319 000 zł45 m² 7 090,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, 2 pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal ogródek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł54 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz ustawnego mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na miejscu świeżo wyremontowanym, gotowym do wprowadzenia miejscu? To trzypokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie będzie spełnieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

495 000 zł70 m² 7 122,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Sprzedam 3 - pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu, przy ul. Niemcewicza, okolice rynku Manhattan. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze niskiego bloku z 1997 roku. Budynek ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł35 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja Znakomite jako: *mieszkanie inwestycyjne *mieszkanie dla rodziny *mieszkanie na wynajem *mieszkanie dla studentów Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m2 wraz z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł66 m² 12 879 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni państwo zapraszam na tydzień inwestora Zakup Bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Posiadam w Ofercie *atrakcyjne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Białystok,podlaskie

329 000 zł42 m² 7 840,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Układ: mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki oraz korytarza. Do mieszkania przynależy piwnica. Stan: po generalnym remoncie, wszystko jest nowe. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

155 000 zł34 m² 4 559 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania/kawalerki o powierzchni 34m2 w Pszennie. Lokal mieszkalny znajduje się w spokojnej okolicy w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł67 m² 8 085,81 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Małopolskiej. na osiedlu " Nowoczesne Pobitno ". W doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syreny

Warszawa,mazowieckie

392 000 zł37 m² 10 481,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie zarezerwowane. Lokalizacja: wola / Młynów / ul. Syreny 35. Bardzo dobra komunikacja, do metro Młynów - 8 minut pieszo (600 metrów), kilka minut pieszo do przystanku tramwajowego (linie 20,23,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bienia

Częstochowa,śląskie

210 000 zł51 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51m2 w dzielnicy Wrzosowiak. W skład mieszkania wchodzi: duży pokój z wyjściem na balkon, drugi mniejszy pokój, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

422 784 zł66 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja "apartamenty Kościuszki" w podwrocławskich Zacharzycach (tuż przy Bieńkowicach, brochowie) jedyne 2 km do granic Wrocławia! bez pcc i prowizji Przedstawione w ogłoszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

359 100 zł35 m² 10 187,20 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży inwestycji. Więcej informacji pod nr tel. Mam Państwu do zaoferowania przytulne mieszkanie usytuowane na II-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Zielona Góra,lubuskie

247 000 zł38 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Piastowskim. Junkers W trakcie likwidacji! Mieszkanie o powierzchni 38m2 znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tramwajowa

Łódź,łódzkie

360 000 zł52 m² 6 987,58 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie - 51,50 m2. Wyposażone, gotowe do zamieszkania. Centrum przy Dworcu Fabrycznym Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Kępice,pomorskie

100 000 zł35 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokoje 35 m2 w bloku na 3 piętrze, ul. Kościelna w Kępicach. Cena 100 000 tys. Mieszkanie po remoncie. Pokoje słoneczne, ciepłe, na podłogach panele, okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Łódź,łódzkie

269 000 zł36 m² 7 422,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śliczne dwupokojowe mieszkanie przy grota roweckiego, nie czekaj jak będzie nieaktualne! Powierzchnia lokalu wynosi 36,24 m2 i jest w amfiladzie, lokal mieszkalny usytuowany jest środkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł48 m² 11 354,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Hampton Home ma przyjemność zaprezentować Mieszkanie na rogu ulicy Anielewicza i Al. Jana Pawła II, w stanie dobrym, do lekkiego remontu (łazienka) podłogi - klepka drewniana tv kablowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł63 m² 9 825,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Link do wirtualnego spaceru -> świetna inwestycja dla osób ceniących przede wszystkim prestiżową lokalizację! Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowy Apartament z balkonem, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

403 920 zł56 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% podatku pcc I zero prowizji dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości: opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 56.1 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

524 230 zł75 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0% podatku pcc I zero prowizji dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości: opiekun oferty tel. Pomieszczenia: - pokój (11.86 m2) - Pokój (9 m2) - Pokój (7.35 m2) - Łazienka (4.7 m2) - WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł65 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie M4 - 3 pokoje 65 m2 - Osowa Góra. Mieszkanie jest bardzo ustawne, jasne i ciche; okna wychodzące na tereny zielone. Wystawa okien - wschód. Składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł100 m² 6 626,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Inwestycyjne - mieszkanie 5-pokojowe idealne pod wynajem dla studentów lub dla dużej rodziny! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Sosnowiec,śląskie

319 900 zł53 m² 6 035,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 53 m 2 , na którą składają się salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, przedpokój, łazienki z wc. Łazienka w nowoczesnej glazurze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł82 m² 9 012 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 4- pokojowe Z tarasami W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Południe

Zduńska Wola,łódzkie

430 000 zł97 m² 4 432,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Powierzchnia 97m2 : 2 pokoje, sypialnia z łazienką, kuchnia, salon, jadalnia , 2 łazienki, garderoba, spiżarnia i dwa balkony ( wschodni i zachodni) Mieszkanie o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

325 000 zł38 m² 8 459,14 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Osiedle Rekreacyjne w Białymstoku Nowe 2020 *** Dotychczas niezamieszkałe** Urządzone*** Dwupokojowe*** Mieszkanie usytuowane przy ul Filipowicza- w południowej części osiedla Nowe Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł41 m² 8 466,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej okolicy. Świeżo po kapitalnym remoncie. Gratka dla osób chcących mieszkać na obrzeżach centrum miasta. Do sprzedaży ładne, ustawne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

190 000 zł34 m² 5 507 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 34,5 m2 ul Piłsudskiego os Świętokrzyskie w skład którego wchodzi -duży widny pokój z balkonem -otwarta kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

345 000 zł48 m² 7 217,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja przez sprzedającego Opis Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknego, przestronnego mieszkania w Poznaniu, na osiedlu Wichrowe Wzgórze. Mieszkanie znajduje na 4 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Malta

Poznań,wielkopolskie

535 224 zł77 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowy budynek! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - okolica Malty - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkania + miejsca.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij