dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sądów

Sądów,zachodniopomorskie

130 000 zł54 m² 2 407,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedano w kwietniu 2021 Sądów okolice Dolic Stargardu Dwupokojowe, ładne, dwa lata po generalnym remoncie, o pow. 54m , na drugim piętrze w niskim bloku z balkonem, piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

345 000 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

| kraków Mistrzejowice Bieńczyce ul. Okulickiego Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią o metrażu 30m2, usytuowaną na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

279 000 zł49 m² 5 743,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na III piętrze w bloku na osiedlu Rąbin. Wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje w cenie! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige - klucze w biurze! Prestige.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zastalowskie

Zielona Góra,lubuskie

258 000 zł49 m² 5 308,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na III piętrze w niskim bloku, na dobrze skomunikowanym osiedlu zastalowskim. Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,60 m.kw. Kupujący ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł104 m² 18 269 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warszawski top w sercu miasta Projekt prestiżowego studia jems Architekci Gotowy Apartament w inwestycji Browary Warszawskie Najwyższy standard budynku Prezentowany lokal posiada doskonały układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

270 000 zł64 m² 4 231,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o pow. 63,8 m2 os. Ustronie III piętro po termomodernizacji Lokal w doskonałej lokalizacji w spokojnej części osiedla , blisko szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Łomża,podlaskie

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Łomży przy ul. Sadowej. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone jest na parterze i składa się z ustawnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowska

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł38 m² 11 973,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z cichym mieszkaniem z balkonem, świetnie skomunikowanego z centrum miasta oddalonego 15 minut spacerem od stacji pkp Rakowiec.Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila

Warszawa,mazowieckie

346 000 zł33 m² 10 359,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Poszukujesz mieszkania na start, bądź chcesz zainwestować pieniądze? Mamy ciekawą propozycje! Mieszkanie znajduje się na Gocławiu, przy ul. Salamandry 3 - obok planowanej stacji metra Gocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rumia

Rumia,pomorskie

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż kawalerka mieszcząca się w Rumi. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36 m2 składa się ze słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Agrestowa

Warszawa,mazowieckie

671 733 zł83 m² 8 093,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Od dewelopera Brak prowizji Bez podatku pcc Odbiór ivq 2022 nowa, wyjątkowa inwestycja W świetnej lokalizacji mieszkanie B.3.1 82,93 m2 - Kameralny budynek, tylko 38 mieszkań - Niska, 3 piętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Funkcjonalne, przytulne, jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2.Lokal położony jest w bloku z lat 90-tych, w świetnej lokalizacji,przy Centrum Handlowym Korona (ok. 300 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Osiedlu Nowym. Składa się z 2 dużych pokoi, dużej kuchni, przedpokoju, łazienki i balkonu typu loggia. Mieszkanie na 2 piętrze (blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

410 000 zł59 m² 6 984,67 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokoje po remoncie! Do sprzedania komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Tysiąclecia w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 10 piętrze wysokiego bloku z 2 windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Politechnika

Gliwice,śląskie

169 000 zł34 m² 4 964,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Polecam serdecznie dużą kawalerkę po kapitalnym remoncie Z co miejskim I ciepłą wodą Z sieci położoną na I piętrze budynku, dzielnica politechnika. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł47 m² 10 601,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedasz 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,07m2 usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z 1975 roku. zlokalizowane na Służewcu przy ulicy Puławskiej. W bloku nie ma windy.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

295 000 zł59 m² 4 966,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 3-pok. Super lokalizacja!oferta W rezerwacji! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe położone na os. Przyjaźni. Do lokalu przynależy piwnica. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

611 000 zł51 m² 11 940,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zespół prezentuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ul.Rzemieślniczej. Położone na 1 piętrze nowego budynku o nowoczesne architekturze, z windą, teren zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Antoniuk

Białystok,podlaskie

329 000 zł37 m² 8 796,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

*** 2 pokoje *** nowe budownictwo *** *** blok Z windą *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w bloku z 2021 roku z windą na os.Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

362 610 zł47 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na poznańskich Winogradach. Mieszkanie o metrażu 47,40 mkw., a w tym: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

160 178 zł18 m² 8 762 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na start lub dla inwestora Możliwość wykończenia pod klucz! Opiekun Oferty telefon Cena netto mieszkania: 130.226,00 zł Mieszkanie o projektowanej powierzchni 18,28 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

340 000 zł39 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 448.00 zł; Budynek: blok, blok z lat 60-tych bardzo wysoki; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: domofon, drzwi antywłamaniowe, drzwi ognioodporne, nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pograniczna

Łódź,łódzkie

750 000 zł79 m² 9 493,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament 79 m2 z tarasem 100 m2, komórką lokatorską i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł55 m² 2 983,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w dogodnej lokalizacji - przy ulicy Czesława Miłosza na wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

300 647 zł53 m² 5 623,78 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Wilkowyja Ul. Bałtycka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł46 m² 11 065 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez prowizji! Nowe mieszkanie wysoki standard - idealne na start lub na wynajem Rozkład oferowanego lokalu: pokój dzienny + aneks kuchenny 22 m2 Pokój 11,60 m2 Łazienka 4,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

523 760 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament W centrum szklarskiej poręby blisko wyciągu 0%od kupującego! Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe apartamenty położone w nowo powstającym budynku w samym centrum Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemodlińska

Opole,opolskie

370 000 zł72 m² 5 174,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przestronnego zadbanego mieszkania w zielonej okolicy to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: duże 3 Pokojowe mieszkanie znajduję się w niskim bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagodna

Czechowice-Dziedzice,śląskie

450 000 zł64 m² 7 000,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Tylko W best nest! Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe położone na 2 piętrze. Mieszkanie w budynku z 2015 roku, leży w Czechowicach Dziedzicach przy ul. Łagodnej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłostowska

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł90 m² 6 544,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 90 m2, usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku mieszkalnego z 2007 roku zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

385 000 zł35 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Bieżanowie -prokocimiu przy ul. Republiki Korczakowskiej 19. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze w nowym bloku start w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witkiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

186 340 zł34 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! ,apartamenty witkiewicza, ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Witkiewicza - Stargard. W ofercie dostępne mieszkania: oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł93 m² 10 753 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Metalchem

Opole,opolskie

236 000 zł46 m² 5 130,43 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnym miejscu z balkonem to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: jasne i przytulne mieszkanie znajduje się na osiedlu Metalchem, w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tetmajera

Piła,wielkopolskie

285 000 zł50 m² 5 654,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie powierzchni 50,4 m 2 w Pile. Os. Górne. 2 piętro. Logia. Piwnica o pow. 6,10 m 2. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

398 900 zł58 m² 6 901 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe! 57,80m2, bardzo dobra cena! Opiekun Oferty tel. Najtańsze mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Krzyki! Mieszkanie z bardzo dobry układem pomieszczeń, istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

330 510 zł48 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomość Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję przy ulicy Strażacka 40!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

283 000 zł56 m² 5 008,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań i domów developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika! Atuty nieruchomości: garaż w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

260 000 zł70 m² 3 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny znajdujący się w jednej z kamienic w centrum Dobrzenia Wielkiego. Mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 84 m2 (użytkowej 70,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł87 m² 8 609,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Sprzedam bezpośrednio, dwupoziomowe mieszkanie zaaranżowane na dwa niezależne mieszkania o powierzchni 43 m2 z osobnymi, niezależnymi wejściami z klatki schodowej! Mieszkanie nr. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuławska

Gdańsk,pomorskie

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji: - z szybkim wyjazdem na Obwodnicę Południową Gdańska, - w 9 minut można dojechać samochodem do Centrum Gdańska -w 14 minut rowerem do Centrum.