dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł76 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Premium, hampton home ma przyjemność zaprezentować: 3 pokojowy apartament. Całość ma 76.25 m2. Blok jest z 2001 roku, nowoczesny, przy skwerze, na skrzyżowaniu Bema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

790 000 zł64 m² 12 440,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na gdańskiej Żabiance, czyli na jednej z najlepiej zlokalizowanych i najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

391 000 zł61 m² 6 409,84 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Toruń, na Skarpie, 61m2, 3 pokoje, i piętro, wieżowiec, winda Zobacz film: szukasz przestronnego mieszkania Na Skarpie ? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Mieszkanie ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czeremchowa

Gdynia,pomorskie

315 000 zł46 m² 6 797,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Gdyni dzielnica Pustki Cisowskie. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym. Powierzchnia użytkowa to 46,34m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł32 m² 10 972 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 - 185m2 Blisko Centrum nowoczesne osiedle z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

672 210 zł53 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyobraź sobie poranną kawę, którą pijesz, mając widok na otwartą przestrzeń, a w pobliżu cisza i spokój rekreacyjnych terenów zielonych. Oferuję do sprzedania kompletnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł76 m² 7 124,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji- gotowe do zamieszkania. 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 75,65m2, zlokalizowany na Śródmieściu, okolice ul. Jedności Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

441 410 zł50 m² 8 744 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp-nieruchomości Opiekun oferty: dominika Nowak tel. 3 pokojowe mieszkanie z balkonem przy Parku Klecińskim - 10 minut od centrum miasta! Mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

309 000 zł65 m² 4 748 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie 3 pokojowe w Trzebiatowie. Mieszkanie o powierzchni 65,08 m2 znajdujące się na parterze domu wielorodzinnego - osobne wejście do mieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Politechnika

Gliwice,śląskie

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w oficynie. Mieszkanie jest w trakcie generalnego remontu. Kuchnia zostanie zabudowana meblami bez sprzętu agd. W łazience zainstalowana zostanie kabina prysznicowa, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł46 m² 10 434,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rozkładowe mieszkania 2 pokojowe o powierzchni 46m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku na Bemowie przy ul. Wrocławskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: salon 19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Teofilów

Łódź,łódzkie

495 000 zł82 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4 pokojowe mieszkanie 82,50 m2 - stan deweloperski. Nowy kameralny budynek wielorodzinny - Teofilów Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń położenie z dala od głównej jezdni bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gawota

Warszawa,mazowieckie

586 000 zł52 m² 11 269,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Jeżeli szukasz dwóch przytulnych i ustawnych pokoi, w dobrym standardzie wykończenia budynku i mieszkania, ta oferta może Cię zainteresować. Świetne, rozkładowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Podgórze

Kraków,małopolskie

715 000 zł74 m² 9 662,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Stare Podgórze, ok. Rynku Podgórskiego - do sprzedaży lokal mieszkalny położony na wysokim parterze w kamienicy, przy cichej, jednokierunkowej ulicy w podległości ok. 100m od Bulwaru Wisły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Rybnik,śląskie

231 900 zł37 m² 6 284,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe kameralne osiedle w Rybniku w dzielnicy Paruszowiec. W pierwszej fazie osiedle będzie składało się z trzech czterokondygnacyjnych budynków. Ten kameralny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Łąkowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł62 m² 6 894,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Łąkowej 10 w Toruniu. Lokal o powierzchni 62.22 m usytuowany na parterze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 1974 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagrodnicza

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł46 m² 9 589 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjne mieszkanie na Strachocinie strachocin- 2 pokoje - zamknięte osiedle Gorąco Polecam! Opiekun Oferty Rafał Pich telefon Budynek - otoczenie Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

314 000 zł54 m² 5 858,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecamy jasne, ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze na ulicy Waszczyka w apartamentowcu z windą w okolicy ogrodu Botanicznego. Posiadamy klucze do lokalu, można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

321 000 zł59 m² 5 422,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nieruchomość zlokalizowaną na parterze w wieżowcu. Mieszkanie w maju 2019 roku zostało w całości wyremontowane. Wymieniono całą instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

310 000 zł53 m² 5 812,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie 53,33 m2 Łódź, widzew. Prezentowana nieruchomość położona jest na 4 piętrze bloku. Mieszkanie rozkładowe o pow. 53,33 m2 , składa się z: -dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Poznań,wielkopolskie

400 226 zł48 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w pięknej, spokojnej i zielonej dzielnicy z szybkim dojazdem do centrum. Zapraszam do zakupu mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Poznaniu na ul. Rejtana. Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

375 410 zł65 m² 5 766,67 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Pobitno - ul. Małopolska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Łódź,łódzkie

466 000 zł67 m² 6 956,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Łodzi, 67 m2, i piętro Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł43 m² 10 349 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Wyjątkowy lokal 43m2 + 24m2 taras przeszkolny okalający całe mieszkanie Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernik

Gliwice,śląskie

290 000 zł52 m² 5 523,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Kopernik. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem. Usytuowane w niskim budynku, posadowionym na zielonym i spokojnym osiedlu. Składające się z 2-ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł74 m² 11 891,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament! Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, tworzących wspólnie przestronną część dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisława ze Skalbmierza

Kraków,małopolskie

629 000 zł70 m² 8 985,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

| kraków Grzegórzki Olsza, brogi, ul. Stanisława ze Skalbmierza Oferujemy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 69,85m2, usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku z lat 60-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

590 000 zł72 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

| kraków Nowa Huta Stara Huta Al. Jana Pawła 2 Oferujemy do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 72m2, usytuowane na parterze w bloku 4 piętrowym z lat 90-tych. Stan mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

559 000 zł70 m² 7 986 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, położone na ósmym piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Aleksandry (bieżanów, przy Parku Aleksandry). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

325 000 zł34 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na parterze w bloku 3-piętrowym na Osiedlu Na Wzgórzach w Krakowie (wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

384 589 zł67 m² 5 723,05 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

429 900 zł58 m² 7 412,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Jeżeli szukasz dwóch ustawnych pokoi, w cichej, spokojnej okolicy w Piasecznie ta oferta jest dla Ciebie. Świetne, rozkładowe mieszkanie, z dużym potencjałem i ciekawym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł102 m² 15 665 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji i podatku pcc. Budynek oddany do użytku w listopadzie 2020r. Unikalna lokalizacja pod Skarpą Warszawską w sąsiedztwie Warszawskiego Obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

330 000 zł70 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu nowoczesne mieszkanie w Centrum Włocławka. Lokal po generalnym remoncie w 2016r., komfortowy. Nieruchomość usytuowana jest na 2-piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

560 000 zł68 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie, położone w budynku z 2013 roku znajdującym się na ul. Jaracza, tuż obok Sądu Okręgowego. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

456 000 zł61 m² 7 475,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

-Rezerwacja- na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 znajdujące się na 3 piętrze bloku na os. Książąt Pomorskich. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

294 099 zł50 m² 5 876,11 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Wilkowyja Ul. Bałtycka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł35 m² 18 730,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Witam serdecznie, polecam serdecznie na sprzedaż apartament usytuowany bezpośrednio przy Placu Grunwaldzkim w niedalekiej odległości od wrocławskiego rynku ( spacerem 10 minut). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

649 900 zł85 m² 7 645,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowy apartament 85 m2 - centrum Tymienieckiego. Wysoki standard. Gotowy do zamieszkania. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sądów

Sądów,zachodniopomorskie

130 000 zł54 m² 2 407,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedano w kwietniu 2021 Sądów okolice Dolic Stargardu Dwupokojowe, ładne, dwa lata po generalnym remoncie, o pow. 54m , na drugim piętrze w niskim bloku z balkonem, piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

345 000 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

| kraków Mistrzejowice Bieńczyce ul. Okulickiego Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią o metrażu 30m2, usytuowaną na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym z windą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij