dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Drezdenko,lubuskie

248 000 zł85 m² 2 917,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Sprzedam duże I przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze O pow. 85,60 m2 Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe własnościowe mieszkanie, położone w centrum Drezdenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

390 414 zł63 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną w zachodniej części miasta na Krakowskiej przy ulicy Dworskie Ogrody. Projekt zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

309 925 zł27 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe w nowej inwestycji w pobliżu Ronda Matecznego. Doskonałe do zamieszkania lub wynajmu. Planowany termin zakończenia inwestycji 06/2022 roku. Powierzchnia 26,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

290 000 zł66 m² 4 393,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 66 m 2 położone w Centrum Kielc. Mieszkanie składa się z: salonu z przejściem do kuchni, 2 oddzielnych pokoi - jeden z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł94 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje / 94 mkw Z tarasem, garażem I komórką, na Starym Wilanowie; przestronne, wykończone mieszkanie w niskiej zabudowie w budynku z windą. Ciche, rozkładowe, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Górali

Kraków,małopolskie

575 000 zł67 m² 8 582,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

| kraków Nowa Huta Stara Huta Aleja Róż Plac Centralny os. Górali Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 67m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł75 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*** hampton home poleca *** Na sprzedaż przepiękne 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie w pobliżu nowo powstającej stacji II linii metra. Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym, * 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

245 000 zł26 m² 9 423 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zarezerwowane do 30 kwietnia 2021 R. Kawalerka o pow. 25,83 m2 położona na czwartym piętrze w budynku na os. Bohaterów Września. FILM Z wnętrza mieszkania: mieszkanie bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

526 000 zł46 m² 11 311,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wola, ulica Platynowa to już praktycznie centrum Warszawy, w tym miejscu oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 46.5m2, z oddzielną kuchnią. Mieszkanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł30 m² 11 966,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji od dewelopera baz podatku pcc 2% etap III - cieszącej się dużą popularnością inwestycji na warszawskim Gocławiu. Gocław to obecnie jedna z przyjemniejszych dzielnic Warszawy. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polne

Lubin,dolnośląskie

277 560 zł51 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje Z balkonem W nowym bloku W lubinie Nieruchomość w stanie deweloperskim o pow. 51,4 m2 położona na I piętrze. Dostępny jest także taki sam układ na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

347 601 zł64 m² 5 449,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabiniaka - ul. Miła. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

890 164 zł106 m² 8 421,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Jasny apartament 2-poziomowy z antresolą 52 m2 do własnej aranżacji. Położenie narożne z oknami skierowanymi na południowy-zachód i północny-zachód. * bez prowizji * bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł31 m² 11 501,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokojowe mieszkanie nowe jagodno wyremontowane, w pełni wyposażone Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum położenie z dala od głównej jezdni Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Rozkładowe dwa pokoje/ komfortowa lokalizacja - grabiszyn przy fat I uniwersytecie swps Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotników

Knurów,śląskie

310 000 zł53 m² 5,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej przestrzeni dla siebie, lub dobrą inwestycję? Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie, wykończone z wysokiej jakości materiałów , oryginalnie zaprojektowany układ 48 m2, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł75 m² 5 233,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 75m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Kołłątaja. Pokoje rozkładowe, kuchnia z oknem z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnowiecka

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł52 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nieruchomość znajduję się na Pradze Południe, ulica Tarnowiecka 11, mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dużego pokoju dziennego ( z którego mamy wyjście na balkon),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zadumana

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł122 m² 8 570,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 122,4 m2, na kameralnym osiedlu, w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Osiedle zamknięte, z dużą ilością zieleni, bardzo zadbane i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śliska

Warszawa,mazowieckie

624 000 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

****firma Hampton Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na Woli**** Przed Państwem mieszkanie w doskonałej lokalizacji - ścisłe centrum Warszawy Rondo onz. Blok sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

390 000 zł33 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 270.00 zł; Budynek: blok, 2015 w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; W pobliżu: park, przedszkole, sklepy, tereny rekreacyjne; Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

930 095 zł63 m² 14 843,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji, bez pcc Witaj, widzę, że zaciekawiła Cię moja oferta - mieszkanie w jednej z ponad stu inwestycji, jakie mam w Warszawie do zaprezentowania. Przedstawiona propozycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

465 000 zł42 m² 11 071 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Krakowska Agencja Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Aleksandry w dzielnicy Bieżanów. Spokojna okolica, jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

339 000 zł63 m² 5 355 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Korona Elbląga Nowoczesne budownictwo w Elblągu na wysokości ponad 42 metrów n.p.m. Nowa nieruchomość oddana w 2020 roku w stanie deweloperskim Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

349 790 zł42 m² 8 277 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

tel. Super oferta! tylko W sdp nieruchomości! Gorąco polecam super mieszkanie przy ul. Mikołaja Reja Mieszkanie w świetnej lokalizacji kilka minut od centrum! Mikołaja Reja jest to okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 877 000 zł118 m² 15 906,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartamenty premium W willowej, zielonej części mokotowa - elewacja: piaskowiec, szkło, fornir drewniany - części wspólne wewnętrzne: kamień, drewno, lustra, szkło, spieki kwarcowe, tapety -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sawy

Lublin,lubelskie

295 000 zł39 m² 7 622,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie położone tuż nad zielonym wąwozem. Idealne miejsce dla pary, rodziny czy jako inwestycja pod wynajem (cisza do nauki i pracy). Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 358 500 zł114 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkania w Browarach Wrocławskich! Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 114.40m2 znajduje się na czwartym piętrze. Budynek wyposażony jest w windę, garaże podziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Zabrze,śląskie

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Sprzedam mieszkanie wraz z piwnicą w Zabrzu przy ulicy Tuwima. Mieszkanie jest 3 pokojowe, jasne oraz ustawne, o powierzchni 74 m2. Mieszkanie sklada się z Kuchni, spiżarki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

275 000 zł31 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w os. Na Wzgórzach w Krakowie. Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 31 m plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

535 000 zł77 m² 6 991,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje unikatowe dwupokojowe mieszkanie w centrum Kielc przy samym Rynku, w Kamienicy z 2007 r. Mieszkanie dwupokojowe, na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

288 000 zł33 m² 8 727 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy oryginalne 2 pokojowe mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Zwierzyniec przy ulicy Księcia Józefa. Mieszkanie składa się z: - przedpokój [4,43 m2] - pokój z aneksem kuchennym [12,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orłów Piastowskich

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł56 m² 9 821 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 56M2, 3 pokoje , ursus, ul. Orłów piastowskich (warszawa, ursus, orłów Piastowskich) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konduktorska

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł24 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Twój pierwszy własny kąt w rewelacyjnej lokalizacji! Oto kilka powodów dla których warto: - mieszkanie jest po generalnym odświeżeniu: dosłownie parę przeróbek i można wnosić walizki; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lotnisko

Stargard,zachodniopomorskie

205 000 zł47 m² 4 362 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż mieszkanie na parterze w bloku na osiedlu Lotnisko. Blok zadbany, ocieplony, klatka po remoncie. W skład nieruchomości wchodzą 2 ustawne pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

488 040 zł66 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0% podatku pcc I zero prowizji dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości: opiekun oferty tel. 4-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 66.4 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Łódź,łódzkie

206 600 zł28 m² 7 302,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie wykończone pod klucz. Centrum miasta - 28,29 m2 Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubomirskiego

Kraków,małopolskie

289 000 zł39 m² 7 485,11 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Do sprzedania mieszkanie położone w Krakowie przy ul. Aleksandra Lubomirskiego (vis a vis uek) - blisko Dworca Głównego oraz Galerii Krakowskiej. Mieszkanie jest usytuowane w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartuska

Częstochowa,śląskie

495 000 zł99 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ostatni, luksusowy apartament z tarasem w świetnej lokalizacji - cichy Lisiniec. Mieszkanie z widokiem na trzy strony świata. Na ścianach tynk maszynowy gładzony typu Knauf, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

237 248 zł37 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Specjalna promocja dla klientów meerhouse nieruchomości - bezpłatne roczne ubezpieczenie mieszkania od wszystkich ryzyk oraz - bezpłatna pomoc W uzyskaniu najlepszego, dostępnego na rynku kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

290 000 zł28 m² 10 394,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 27,9 m2, całkowitej 32,1 m2 po podłodze (skosy są bardzo wysokie). Nieruchomość znajduje się na szóstym.