dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 278 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

279 000 zł61 m² 4 543,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w bliskim centrum w Trzebiatowie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 61,40 m2 znajduje się na parterze bloku wielorodzinnego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

899 000 zł66 m² 13 621,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w 7-piętrowym bloku - W otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe nowe 3pok 61m2 z ogródkiem 17m2 zachód mieszkanie wykończone pod klucz! Pokój dzienny z aneksem 22,44m2 Sypialnia 10.48m2 Sypialnia 10.65m2 Garderoba 2.8m2 Łazienka 4.5m2 Przedpokój 9,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

357 638 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemońska

Będzin,śląskie

329 500 zł64 m² 5 148,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker ***ogłoszenie sprzedaży mieszkania*** Przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2, M3, zlokalizowane przy ul. Siemońska 21 w Będzinie, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

686 808 zł39 m² 17 552 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Możliwość skorzystania Z programu " bezpieczny kredyt 2% " Nowoczesne osiedle w południowej części Krakowa, w wyjątkowej okolicy przy ul. Walerego Sławka, w sąsiedztwie Bonarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

635 000 zł42 m² 15 301,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Calineczki Całość mieści się na parterze w 3 piętrowym bloku z 2014 roku. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokra

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł47 m² 15 254,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zielony Targówek Mieszkaniowy zaprasza do zadbanego i gustownie urządzonego 2-pokojowego mieszkania. A to wszystko w okolicy parku wiecha i stacji metra! - - - - - - - - - - - - - - - -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł71 m² 11 712 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Bardzo jasne mieszkanie do własnej aranżacji znajdujące się na Starym Mieście. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy ofertę sprzedaży stylowego 2 pokojowego mieszkania W samym centrum czechowic W bezpośrednim sąsiedztwie targowiska, przystanków autobusowych oraz pkp. Jeśli szukasz mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kadetów

Gdańsk,pomorskie

770 000 zł78 m² 9 871,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż atrakcyjnie ulokowane mieszkanie przy ulicy Kadetów na Matarni. Dwupoziomowe mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, garderoby z pralnią, kuchni oraz łazienki. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Andrzeja

Katowice,śląskie

205 440 zł26 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż w ścisłym centrum Katowic ul. Andrzeja. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o numerze 10 mieszczącą się w kamienicy na III piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł36 m² 17 472,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 oddalone o 800m od stacji metra Wierzbno Podstawowe informacje: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

1 829 000 zł68 m² 27 044,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty tel. Ustawne 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 67,63m2 na Warszawskim Mokotowie. Podstawowe informacje: mieszkanie w kamienicy z 1937r, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł51 m² 21 936,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Opiekun oferty tel. Gustowne, świeżo po remoncie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2 z klimatyzacją na bliskiej Woli Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł50 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie na Targówku. Podstawowe informacje: nieruchomość składa się z mieszkania 47m2 jak i piwnicy 3m2. Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł24 m² 28 753,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 24,31 m2 w świetnej lokalizacji niedaleko Placu Trzech Krzyży. Do mieszkania przynależy piwnica dodatkowo ok. 3 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

389 000 zł28 m² 13 843,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż jasna garsoniera, przy ul kuźnicy kołłątajowskiej Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 28,1m2 położone w budynku przy Kuźnicy Kołłątajowskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lompy

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł32 m² 12 469 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się pomiędzy Parkiem Stanisława Tołpy, a terenami rekreacyjnymi nad Odrą. Usytuowanie budynku, zapewnia łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł42 m² 11 932 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Zeusa w Kowalach. Sprzedaż dotyczy lokalu wraz z pełnym umeblowaniem. Stan wnętrze można określić jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł40 m² 20 347 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

English version below Doradca Klienta Nr Licencji pfrn 29417 * oferta dostępna wyłącznie W biurze sdp nieruchomości * Luksusowo wykończony apartament z zielonym ogródkiem w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 18 Sierpnia

Katowice,śląskie

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie obecnie wynajmowane dla trzech niezależnych najemców zmieni właściciela. Możliwość kupna z cesjami najmu lub ich rozwiązaniem. Dostępne od zaraz. Obecna stopa zwrotu 12% w skali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

907 605 zł96 m² 9 469,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Inwestycja realizowana jest w dzielnicy Fabryczna na wrocławskich Maślicach. Termin realizacji - II kwartał 2024 rok. Oferuję do sprzedaży nowe 3 pokojowe mieszkanie+ antresola, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

499 655 zł56 m² 8 854,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wolne od zaraz - umów się na prezentację Sprzedam gotowe do odbioru, znajdujące się na II piętrze mieszkanie na Rudzie Pabianickiej. Kameralny, świeżo ukończony i wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

973 000 zł39 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament Z balkonem położony na przedmieściu oławskim - ścisłe centrum. Mieszkanie obecnie służy celom inwestycyjnym i jest wykorzystywane w najmie krótkoterminowym. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasyków

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł42 m² 16 702,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wykończone dwupokojowe mieszkanie z wygospodarowaną dodatkową drugą sypialnią bez okna na prestiżowym osiedlu Aroma Park z bezpośrednim wejściem z osiedla do parku Henrykowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

668 999 zł54 m² 12 347,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do prezentacji tego pięknego, urokliwego mieszkania przy ul. Jedności Narodowej. W okolicy znajdują się sklepy, różnorodne punkty usługowe oraz placówki edukacyjne. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

699 999 zł39 m² 17 948,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Westate Wola ma przyjemność zaprezentowania Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie przy ul. Malawskiego 5, blisko ul. Woronicza, o powierzchni 39 m2. Apartament jest:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Łódź,łódzkie

250 000 zł38 m² 6 648,94 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania (duża kawalerka) powierzchnia 37/6 m2. Duży pokój, oddzielna kuchnia, łazienka i wc. Mieszkanie piętro 1/9 jest winda. mieszkanie w pełni urządzone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup bez prowizji bezpośrednio od dewelopera! przedsprzedaż Opis szczegółowy: do sprzedania nowoczesne 4 pokojowe lokale dwupoziomowe w zabudowie dwulokalowej w stanie deweloperskim - II etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pużaka

Kraków,małopolskie

780 000 zł66 m² 11 872,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania w Doskonałej Lokalizacji Lokalizacja: niezwykle dogodna lokalizacja - zaledwie 20 minut do centrum miasta z doskonałym połączeniem komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 500 zł47 m² 7 414,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą To mieszkanie jest idealną Inwestycją w Twoją Przyszłość! Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spiska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł32 m² 21 634,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki, która zachwyca przestrzennością i elegancją wykończenia. Mieszkanie o powierzchni 32,31m z przestronnym pokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żurawinowa

Tarnów,małopolskie

625 000 zł63 m² 9 921 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tarnów ul. Żurawinowa osiedle zamknięte, ogródek, wysoki standard wykończenia Kupujący nie płaci podatku pcc Zapraszamy do odkrycia luksusowego kąta w sercu prestiżowej dzielnicy Tarnów-Krzyż!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

357 000 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w II etapie przy ul. Bałtyckiej na O siedlu Przyszłość w Budynku 3a. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł73 m² 16 438,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecamy doświetlone, wygodne, zadbane 3 pokojowe na Ursynowie Mieszkanie wykończone w oparciu o detale, bez dodatkowych nakładów finansowych 400 m pieszo do Metra Imielin Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letniskowa

Pułtusk,mazowieckie

455 772 zł80 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego apartamentu o powierzchni 79,96 m2 znajdującego się w cichej i spokojnej miejscowości Pułtusk przy ul. Letniskowej. Apartament znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 249 500 zł49 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:11/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie do sprzedania 2 pokoje - 49 m.kw. przy Hotelu Hilton Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,00 m.kw. położone jest na XI piętrze w XXII - piętrowym budynku z 2009 r w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł58 m² 9 707,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w super lokalizacji na Gądowie. Mieszkanie znajduje się na 1p w bloku 10p z windą z 1985r. Nieruchomość do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

549 000 zł47 m² 11 609,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gdynia chwarzno-wiczlino 47,29 m2 Z ogródkiem! Zapraszam na prezentację mieszkania, które znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Chwarzno - Wiczlino! 2 pokoje o powierzchni 47,29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

252 100 zł25 m² 10 084 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij