dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

469 800 zł80 m² 5 872,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,47m 2 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Łańcut,podkarpackie

319 420 zł66 m² 4 840 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

"Osiedle Szpalery" 16 mieszkań w zabudowie szeregowej - Łańcut ul. M.Kopernika OSTANIE MIESZKANIE Z OGRODEM Biuro nieruchomości DK BROKERS przedstawia nową inwestycję w centrum Łańcuta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

239 000 zł46 m² 5 139,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Łańcucie Centrum. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,50 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

363 000 zł41 m² 8 789,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała lokalizacja Blisko centrum! Przestronne mieszkanie (idealne na wynajem 3 niezależne -nieprzechodnie pokoje + widna oddzielna kuchnia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Radzymin,mazowieckie

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przytulne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Radzyminie. - na zamknietym kameralnym osiedlu. Lokal w pełni umeblowany.Budynek na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

496 007 zł50 m² 9 920 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śródziemnomorska

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł31 m² 11 903 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na Stegny Południowe - mieszkanie idealne dla singla lub pary, usytuowane w budynku z 1978r., po wszelkich remontach i termoizolacji, na ostatnim piętrze, zapewniając tym brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

393 717 zł55 m² 7 182 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta, obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot, czyli 56 gmin, miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Bielsko-Biała,śląskie

273 819 zł46 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja kameralnych budynków w niskiej zabudowie Centrum Bielska. Dwa budynki jedno klatkowe na planie zbliżonym do prostokąta mieszczące po 15 mieszkań zlokalizowanych na trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

339 115 zł48 m² 7 088,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na gotowej w IV kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

252 000 zł83 m² 3 036,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na 1 pietrze w domu wielorodzinnym. Nieruchomość położona w centrum Gryfic - wszędzie blisko. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł31 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż bardzo ładna kawalerka o powierzchni 31 metrów w spokojnej części Nowego Dworu w budynku czteropiętrowym. Kamienica wybudowana została częściowe w latach 60-tych,a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

320 425 zł37 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja na Książu Małym, przy ul.Rybnickiej. Inwestycja jest otoczona licznymi drzewami przez co nabierze charakteru prywatnego osiedla, lokalizację cechuje niska zabudowa i bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krysta

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł24 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Urocza kawalerka z widną kuchnią i dużym balkonem, na Woli , blisko metra! Mieszkanie o powierzchni 24 m2 składa się z: - widnej kuchni - łazienki z prysznicem - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 955 000 zł120 m² 16 291,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji i podatku pcc. Budynek oddany do użytku w listopadzie 2020r. Unikalna lokalizacja pod Skarpą Warszawską w sąsiedztwie Warszawskiego Obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

333 000 zł35 m² 9 514,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

-zapraszam na bezpłatną prezentację- kawalerka - ładna - zadbana - po wymianie instalacji elektrycznej - ogród dla mieszkańców - blisko placu bema / tramwaj I autobus. Kawalerka w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brzeźno

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł45 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy Gdańsk Brzeźno, znajdujące się na pierwszym piętrze bloku 4-piętrowego, jedyne 700m od plaży w Brzeźnie! Jest to idealne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu gustownie wykończone mieszkanie znajdujące się w oddanym do użytkowania w 2017 roku apartamentowcu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

176 000 zł41 m² 4 292,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po gruntownym remoncie w 2014 roku. Na żywo prezentuje się znacznie lepiej. Świetna, gotowa inwestycja na wynajem. Zapraszam na prezentację. Lokal położony na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

437 000 zł66 m² 6 611,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Komfortowe i rozkładowe mieszkanie o nowoczesnym i ciekawym designie. Do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych nakładów. Idealne dla wymagających osób. Układ mieszkania to: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

516 000 zł59 m² 8 746 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł35 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świeżo po remoncie pod koniec 2017 roku i odmalowaniu w 2019 roku, w bardzo fajnej cichej okolicy, na Woli; 2 minuty do ulicy Górczewskiej do stacji metra Młynów (przejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawarcie

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

350 000 zł68 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferta wstrzymana Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne, jasne, zadbane mieszkanie na parterze w niskim bloku na Zawarciu. Na powierzchni 68 m2 znajdują się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

304 736 zł53 m² 5 769,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. bł. Karoliny. Opis mieszkania: - powierzchnia użytkowa: 52,82 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł49 m² 13 469,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach blisko metra. Salon z aneksem kuchennym, ustawną sypialnia, łazienka z wanną oraz mały przedpokój. Lokal w stanie bardzo dobrym niewymagający wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

300 987 zł22 m² 13 407 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka na 4 piętrze w ścisłym centrum Wrocławia. Dodatkowe atuty: - doskonała komunikacja - szybki dojazd w każde miejsce Wrocławia - bliskość dużego Parku Grabiszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł55 m² 6 454,55 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z trzech pokoi (16,12,9,m2) przedpokoju,wiatrołapu, łazienki, osobnego wc, kuchni, loggi W mieszkaniu wyremontowana została kuchnia oraz łazienka wraz z wc reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Licealna

Opole,opolskie

275 000 zł47 m² 5 879,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży ładne i dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 46.77m2, położone w niskim bloku przy ul. Licealnej w Opolu. Składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

275 000 zł63 m² 4 365,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja i wstrzymana możliwość oględzin do 31.05.2021r. Sosnowiec Zagórze 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Cena 275 000 zł Powierzchnia 63 m Piętro 3 w niskim bloku Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przestronna kawalerka z tarasem 22m2 przy Fortach Bema. W skład nieruchomości wchodzi: - salon połączony z aneksem kuchennym - łazienka z prysznicem - przedpokój z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł32 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie o powierzchni 32m2 w skład którego, wchodzi pokój z wnęką (możliwość aranżacji jako drugi pokój),osobna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Blok wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gryczana

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł86 m² 6 411,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperka 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 86mkw, z ogrodem 30mkw oraz podjazdem 38mkw. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztuk Pięknych

Warszawa,mazowieckie

758 000 zł60 m² 12 633,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** Hampton Home ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie w Najlepszej lokalizacji na Woli - Odolany przy Jana Kazimierza. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60,64 m2. W jego skład wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł52 m² 10 192,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2- pokojowe z tarasem. Wrocław. Fabryczna. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica po remoncie instalacji bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarnochowska

Wieliczka,małopolskie

389 000 zł47 m² 8 259,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na granicy Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze z tarasem. Bardzo korzystny system płatności do końca maja! Znajduje się.