dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 327 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 327 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł109 m² 4 577,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie, położone na IV piętrze budynku z 1990 roku w centrum Szczecina. Powierzchnia mieszkalna 109 m2. Mieszkanie bez skosów. Składa sie z; poziom I: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł44 m² 7 968,04 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: różanka/chorwacka Ilość pokoi: 2 Metraż: 43,8m2 Kuchnia: oddzielna, w pełni wyposażona Piętro: 0/10, budynek z lat 80tych, wysoki parter, winda Informacje dodatkowe: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł189 m² 7 937 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy apartament z loggią w kameralnej willi, w stanie deweloperskim. Bardzo prestiżowa lokalizacja i inwestycja. Przy zakupie tej nieruchomości są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł102 m² 15 490,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

[english description below] 2 sypialnie | gabinet przy salonie I przestronne wnętrze I 2 miejsca postojowe I komórka lokatorska I Park Morskie Oko Apartament na zielonym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł64 m² 5 918,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na 2 piętrze niskiego bloku na Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu. Nieruchomość o powierzchni 64,04m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ubocze

Wrocław,dolnośląskie

542 500 zł83 m² 6 521,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe już w I kwartale 2021! *zielona, spokojna okolica dla szukających ciszy i kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

514 000 zł55 m² 9 397 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. e-mail : .@sdp- Nr Licencji PFRN 22583 Nowe, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,7 m2 mieści się na I p. w trzypiętrowym budynku nowoczesnego osiedla na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

498 000 zł50 m² 9 958,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam piękne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,01 m2 w Krakowie przy ul. Bochenka na os. Piaski Nowe. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

479 000 zł68 m² 7 044 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Komary

Gdańsk,pomorskie

474 000 zł45 m² 10 521,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kameralna i nowoczesna inwestycja, własny ogród, zielona okolica, wyjątkowa lokalizacja - nadmorski azyl tylko 1 kilometr od plaży! Wymarzona oferta dla wszystkich tych, którzy szukają nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

413 000 zł30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartamenty W samym sercu krakowa kraków - krowodrza ok. UL. Królewskiej / parku "młynówka królewska" Pragniemy zaprezentować Państwu apartamentowiec w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł55 m² 8 179 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania bardzo 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,90m2 zlokalizowane na warszawskim Bródnie przy ulicy Krasnobrodzkiej. Mieszkanie składa się z: -3 pokoi -kuchni -łazienki -oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

540 000 zł75 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe (powierzchnia 75m2) Na podłogach panele, okna pcv, łazienka kabina z wc i oknem (glazura, terakota). Ogrzewanie piec dwuobiegowy gazowy. Bezpłatna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piła,wielkopolskie

179 000 zł35 m² 5 128,94 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 34,91 m 2 w Pile, os. Jadwiżyn. Piwnica /4 piętro /funkcjonalny układ. Duża jasna kuchnia. Dogodna lokalizacja. Mieszkanie w zasobach psm L-W. Opis pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

240 000 zł25 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Homeye Nieruchomości prezentuje Inwestycję przy Al. 29 listopada Do sprzedaży mieszkania w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na zbiegu Al. 29 listopada i ul. Woronicza. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

299 000 zł58 m² 5 147,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie dwupokojowe w standardzie do wprowadzenia się, o powierzchni użytkowej 58,09 m2, położone na trzecim piętrze w kamienicy w Ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł34 m² 9 676,47 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Dwupokojowe Mieszkanie na Różance! Idealne na start ,lub pod inwestycję! -salon -sypialnia -kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon -piwnica -dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokoryczki

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł38 m² 12 992,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Witam, chciałabym Państwu zaprezentować bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Nowa Grochowska na ul. Kokoryczki w Warszawie, praga Południe. Mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 38m2oraz 9m2balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

475 009 zł50 m² 9 500,18 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Jeżeli poszukujesz nieruchomości w świetnej lokalizacji do której możesz wprowadzić się od zaraz, jest to miejsce dla Ciebie! Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Goplańskiej nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

779 000 zł79 m² 9 861 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021