dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 344 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 344 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

355 952 zł51 m² 6 978,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,01 m2 położone na trzecim piętrze wraz z balkonem. Super okazja! najtańsze dostępne mieszkanie na całej inwestycji! Termin realizacji inwestycji : IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

421 470 zł63 m² 6 687,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe,rozkładowe mieszkanie znajdujące się na gotowej w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł135 m² 10 363 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 4- pokojowe Z tarasami W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 168 452 zł59 m² 19 959,90 zł/m²

 

Piętro:17/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji 0% pcc Sprzedajemy wyjątkowo ładne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem blisko centrum. Mieszkanie o powierzchni 58,54 m2 znajduje się na 17 piętrze, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

300 000 zł59 m² 5 050,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż rozkładowe 3- pokojowe mieszkanie w Świdnicy na Osiedlu Zarzecze. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 59,40m2 zlokalizowane jest na 3 piętrze w czystej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

722 650 zł48 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,5m2 położone w Warszawie( Śródmieście) przy ul. Wspólnej. Mieszkanie położone jest na 7 piętrze w siedmiopiętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

375 000 zł73 m² 5 137 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona umowa przedwstępna Oferujemy Państwu jasne, słoneczne i bardzo zadbane mieszkanie 73 m2, z dużym balkonem, usytuowane na XI piętrze. Lokal to: -przestronny salon, -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

470 118 zł46 m² 10 220 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł60 m² 12 756,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o wielkości 59,5 m2 na Warszawskim Powiślu w świetnie skomunikowanej okolicy z widokiem na Most Poniatowski W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

629 000 zł65 m² 9 677 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa, ul. Celna

Kraków,małopolskie

269 000 zł28 m² 9 781,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie 27,50 M2 - powierzchni całkowitej wykończone W stanie do wprowadzenia Lokalizacja kamienicy, pozwala na możliwość przebywania w bliskiej odległości od centrum miasta. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Swojczycka

Wrocław,dolnośląskie

1 087 830 zł92 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Apartament w luksusowej części inwestycji przy rzece! 4 pokojowa nieruchomość posiada taras 19,7 m2 z bezpośrednim widokiem na rzekę! Posiadam w sprzedaży wszystkie oferty z tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł71 m² 11 659,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecam serdecznie, prestiżowy Apartament na Rynku we Wrocławiu! Doskonały wybór dla osób ceniących przede wszystkim lokalizację, prestiż oraz wysoki standard życia. Zlokalizowany na głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

284 000 zł50 m² 5 680 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2 pokoje w dobrej cenie! Oferuje na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią. Lokal mieszkalny mieści się na 4 piętrze w bloku z 1995 roku. i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

249 000 zł29 m² 8 586 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 29m2 zlokalizowana przy ul. Henryka Sienkiewicza w Centrum Kielc. Mieszkanie jest usytuowane na parterze trzypiętrowej kamienicy z cegły po całkowitej rewitalizacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rekrucka

Warszawa,mazowieckie

519 840 zł54 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo Do sprzedania 2 pokojowe, nowo powstałe, mieszkanie zlokalizowane na granicy Pragi Południe i Wawra w Marysinie Wawerskim. Mieszkanie znajduję się na 5 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

450 000 zł67 m² 6 746,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ekskluzywny, bezczynszowy, apartament z ogródkiem w prestiżowym kompleksie mieszkalnym w Świebodzinie. Na pow. 66,70 m rozmieszczone zostały: piękny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

527 100 zł75 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. 4-pokojowe mieszkanie 75,30m2 do własnej aranżacji mieści się na parterze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spalinowa

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł53 m² 10 660 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowej Kamienicy z 214 roku zlokalizowanej na Pradze Południe przy ul. Spalinowej. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

159 000 zł18 m² 9 085,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka w dzielnicy Olsza ii/grzegórzki, usytuowana na jednej cichych spokojnych uliczek odchodzących od ul. Wileńskiej. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łężyca

Zielona Góra,lubuskie

314 800 zł50 m² 6 308,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na parterze w nowo powstającym budynku z windami położonym w północnej części miasta - osiedle łężyca. Osiedle wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

269 900 zł24 m² 11 245,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Praktyczne, jednopokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Siedlce,mazowieckie

299 000 zł72 m² 4 136,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji oraz cenie! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Zielona Góra,lubuskie

255 000 zł37 m² 6 836,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,30m2 położone na 5 piętrze w wieżowcu przy ul. Ptasiej. Układ mieszkania: 1) salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

368 060 zł48 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 składające się z: - salonu z aneksem kuchennym 16,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gomulińskiego

Pruszków,mazowieckie

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania urządzone i gotowe do zamieszkania mieszkanie (3 piętro, winda) w Pruszkowie przy ul. Gomulińskiego. Mieszkanie to salon z aneksem, z którego wychodzi się na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

593 339 zł57 m² 10 369,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w centrum Gdańska (650 m. do Fontanny Neptuna) w otoczeniu pełnej infrastruktury! bez pcc / bez prowizji Inwestycja znajduje się w samym Śródmieściu, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

218 999 zł20 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Doskonała inwestycja, nieska cena, spokojna okolica! Słoneczna kawalerka na wysokim parterze ok. 20 m2 w 3 piętrowej kamienicy + piwnica. Wystawa okien południowa. Składa się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelecka

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł34 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w cichej uliczce blisko centrum. W skład mieszkania wchodzą : - pokój dzienny z aneksem kuchennym, balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Podolany

Poznań,wielkopolskie

259 900 zł31 m² 8 277,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, na sprzedaż mieszkanie/kawalerka 2 pokoje (na rzutach oryginalnych, które zamieszczam brak ścianki działowej, którą można podzielić lokal na dwa osobne pokoje). Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiolinowa

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł53 m² 10 775 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52,90 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1977 roku. W skład mieszkania wchodzi: - 1 pokój (salon) - 16 m. - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł39 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Urocze mieszkanie do wprowadzenia na warszawskim żoliborzu, pierwsze piętro W czteropiętrowym budynku, dwa ustawne pokoje, osobna widna kuchnia, łazienka - mieszkanie po remoncie W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

352 980 zł67 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w najnowszej inwestycji w Zielonej Górze. Nowoczesne bloki powstające na osiedlu Batorego to idealne rozwiązanie zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

195 000 zł33 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M3, składające się z dwóch pokoi, otwartej kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 33m2. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

199 000 zł100 m² 1 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania z potencjałem. lokal znajduje się na 3 piętrze kamienicy przy bocznej spokojnej uliczce, a jednak w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Bytom,śląskie

78 000 zł40 m² 1 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta inwestycyjna lub dla kogoś na start. Mieszkanie na 3 ostatnim piętrze Kamienicy - dodatkowo istnieje możliwość wykupienia od Wspólnoty strychu i powiększenia powierzchni o kolejne 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł75 m² 2 386,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra , położone na drugim piętrze w kamienicy trzypiętrowej o powierzchni 75m2 składające się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

185 000 zł30 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! Atrakcyjna oferta! Ładna, 2 pokojowa kawalerka z balkonem na I piętrze w niskim bloku - Oś. Piastowskie. Na pow. 30 m rozmieszczone zostały : pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurpiowska

Gdynia,pomorskie

289 000 zł42 m² 6 953,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni w Orłowie. Mieszkanie znajduję się na niskim parterze w zadbanym budynku z 2003r. na terenie zamkniętym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

129 900 zł34 m² 3 866,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej. Nieruchomość mieści się w zadbanym bloku czteropiętrowym, po termomodernizacji, na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

439 943 zł37 m² 12 026,90 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 36,58 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Bronowicach w Krakowie. Ul. Stańczyka. Cena: 439 942,8 pln Mieszkanie o metrażu 36,58 m2 składa się z: pokoju.