dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 361 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 361 ogłoszeń

Rynek pierwotny

990 640 zł35,38 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 35,38 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,43 m² 15 945,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem i dostępem do strefy spa & Wellness | Tupadły k. Jastrzębiej Góry, 900 m od pięknej, czystej plaży. Oferujemy na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57,26 m² 17 464,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje | Garaż i komórka w cenie 1 080 000 zł | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Przeworskiej na Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł130 m² 2 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż duże mieszkanie w okolicy Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,50 m² 14 895,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Białołęka ul. Belliniego > 33 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > balkon 5,46 m2 (ekspozycja południowo-zachodnia) > piętro 2 w 2-piętrowym bloku z windą > mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56,47 m² 6 180,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,43 m2. Informacje: ogródek do wyłącznego korzystania 3 pomieszczenia do przechowywania w budynku gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł66 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 66 m2, zlokalizowane przy ul. Katowickiej 14 w Katowicach. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł49 m² 13 469,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bezpcc Na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Ambro, gotowe do wprowadzenia, piętro 4/4p + Balkon 5m2. Mieszkanie posiada miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł64,53 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży przestronnego trzypokojowego mieszkania z balkonem w nowoczesnym budownictwie oraz przypisanym miejscem postojowym, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 824 zł53,15 m² 10 777,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Zamieszkaj komfortowo w funkcjonalnym mieszkaniu o powierzchni 53,15 m , położonym na 2. piętrze nowoczesnego i kameralnego budynku, tuż obok terenów rekreacyjnych Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł70 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą | Gdańsk Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 650 zł53,34 m² 13 341,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sebastian Święcicki   sdp Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie | gotowe do odbioru Wrocław, psie Pole | 53,34 m | 1- piętro | 2 balkony | garaż podziemny | komórka lokatorska Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament jednopoziomowy / 5 pokoi przy ul. Kniaziewicza w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji Apartament: piętro: 4, balkon powierzchnia użytkowa mieszkania: 87,73m2 układ pomieszczeń : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 445 zł36,51 m² 15 213,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł80 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Wrocławia - 50 metrów do Rynku i placu Solnego! Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze 4. kondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 300 zł51,41 m² 12 999,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2%. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji powstającej w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie przy ul. Gustawa Morcinka. To 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

405 690 zł44,90 m² 9 035,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na terenie Bierutowska Park - technologicznego parku biznesu przy ul. Bierutowskiej. Idealna jako inwestycja - było wynajęte bezproblemowo (z.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż bezczynszowe, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na 3 piętrze (w budynku nie ma windy): przestronny przedpokój 2 osobne pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38 m² 19 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka 38 m na osiedlu Marina Mokotów. Ogrodzone osiedle wyróżnia się ciszą, bezpieczeństwem i bogatą zielenią, z własnym parkiem, malowniczą rzeczką i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł51,36 m² 17 231,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy na sprzedaż jasne, funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ulicy Staffa w Krakowie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze, bardzo zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł151,64 m² 5 143,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Otti ma ofertę dla klienta poszukującego wygodnego mieszkania o powierzchni domu a zarazem w ścisłym centrum Jeleniej Góry, z którego spacer na Plac Ratuszowy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł64,40 m² 8 540,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64,4 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku przy ulicy Podmiejskiej. Do lokalu przynależy piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

319 990 zł32,40 m² 9 876,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w dzielnicy lsm, ul. Irydiona dwupokojowe na 8 piętrze z pięknym widokiem na południe Lublina. Salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia, łazienka z toaletą oraz hol. Do.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł29,50 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 29,5 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Nałkowskiej. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł54,83 m² 5 197,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż M-4 Wodzisław Śląski Os. XXX-lecia - powierzchnia: 54,83 m2 - piętro: wysoki parter/4 - balkon - piwnica - parking przed budynkiem - ogrzewanie miejskie - umeblowane i wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 764 zł49,52 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ofertę sprzedaży stanowi mieszkanie o metrażu 49,52m2 zlokalizowane w nowej inwestycji lakeside przy ul. Zemborzyckiej. Murapol lakeside to inwestycja, która łączy komfort nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł25,10 m² 11 155,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Ładne, funkcjonalne W pełni wyposażone studio W śląskiej modernie cena do negocjacji! Mam dla Państwa interesującą ofertę inwestycyjną. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57,50 m² 5 565,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Mireckiego 21 (dzielnica Raków). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł49,33 m² 17 839,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Twoje miejsce na woli Otwórz drzwi do komfortowego życia w jednym z najbardziej pożądanych rejonów Warszawy! To mieszkanie to połączenie nowoczesności, funkcjonalności i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 750 zł38,78 m² 22 995,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 38,78 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji 12 Górska Apartamenty. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym - 24,17.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne 2 pokoje z loggią i piwnicą | Muchobór Wielki | Gotowe do aranżacji Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł102,67 m² 24 349,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Ścisłe Centrum, ul. Floriańska / Rynek Główny. Budynek z 1914 roku, czteropiętrowy, klatka schodowa z windą. Mieszkanie o powierzchni 102,67m2 zlokalizowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł61,40 m² 7 100,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   p rzestronne 2- pokojowe mieszkanie Z dużą loggią Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł40,39 m² 12 874,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,39 m2, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym w ścisłym Centrum Opola. Mieszkanie w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 441 zł37,79 m² 32 533,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Baltic Park Grand Residences - luksusowe apartamenty 5 w pierwszej linii brzegowej | Świnoujście Na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Baltic Park Grand Residences, zlokalizowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 304 000 zł40,75 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,50 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny! Komfortowe 63,5 m po remoncie - Centrum Dąbrowy Górniczej Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu po zakupie? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł86,25 m² 10 318,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części Gdańska - zaledwie 50 metrów od przystanków autobusowych i tramwajowych, co zapewnia szybki dostęp do różnych części.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł47,60 m² 11 974,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie przy Metrze Bródno idealne miejsce do życia Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, blisko metra, z dużą ilością zieleni i świetną komunikacją? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł97,48 m² 11 274,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 97,48 m2 z trzema balkonami - kameralna inwestycja, tylko 1 piętro. Bez prowizji oraz podatku pcc. Układ mieszkania: wiatrołap/schody - 8,27 m korytarz.