dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

389 100 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

549 855 zł65 m² 8 459 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świebodzińska

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł65 m² 7 534,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Poznaniu na Grunwaldzie przy ul. Świebodzińskiej, 3 minuty pieszo Ronda Skubiszewskiego i komunikacji tramwajowej. Budynek z roku 2004 Pietro 3/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

315 000 zł60 m² 5 242,14 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 60,90 m2, położone na VI kondygnacji (5 piętrze) w wysokim bloku z windą, w Opolu, nowy zwm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

348 681 zł48 m² 7 286,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na gotowej w IV kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

363 800 zł62 m² 5 852,64 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Paderewskiego Ul. Paderewskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł63 m² 3 454,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu przychodnia zdrowia, szkoła, sklepy oraz przystanki. Budynek po termomodernizacji, mieszkanie ciepłe, niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wronia

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł85 m² 13 342,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie 85,44 mkw. na Wronia 45. Oxygen. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

279 000 zł35 m² 8 005,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej nieruchomości, która dzięki swojej lokalizacji idealna jest dla osób, które cenią sobie szybki dojazd zarówno do obwodnicy Trójmiasta jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie bez pośredników. Mieszkanie o powierzchni 45m2,wraz z przynależną piwnicą,kładające się z 2 pokoi.Znajduje się na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

607 614 zł82 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

727 980 zł66 m² 11 030 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

280 000 zł46 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Woźniakowski Nieruchomości zapraszam Państwa do zakupu mieszkania położonego w dzielnicy Trzech Wieszczy. Powierzchnia nieruchomości to 46 m2 składa się na nią salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

415 050 zł28 m² 14 823 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

709 000 zł48 m² 14 771 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rzy zakupie tego mieszkania wykończenie W standardzie smart komfort gratis Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaskadowa

Lublin,lubelskie

417 500 zł52 m² 7 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Kaskadowej na Botaniku. Dwa pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest bardzo czyste i zadbane. Ściany bez zabrudzeń, odmalowane rok temu. Można wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł54 m² 3 679,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość o powierzchni 54,09m2 składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymwida

Lublin,lubelskie

279 000 zł38 m² 7 420,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest 2pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w wieżowcu przy ul Rymwida. Nieruchomość do generalnego remontu Ogrzewanie miejskie Ciepła woda z piecyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

269 000 zł34 m² 7 912 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

430 215 zł49 m² 8 737 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokojowe na Zielonej Klecinie brak prowizji i podatku pcc! Nieruchomość bezpośrednio od dewelopera Inwestycja realizowana w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorki

Kraków,małopolskie

389 000 zł36 m² 10 757,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Krakowie przy ul.Sikorki - dzielnica Czyżyny. Inwestycja Fajny Dom. Idealne rozwiązanie dla osób chcących mieszkać w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

280 000 zł44 m² 6 336,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję mieszkanie w nowym budynku z 2020 roku usytuowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Salon 20,03, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł36 m² 11 638,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Witam Na sprzedaż piękne, gotowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze Południe Lokal ma 36m 2 a w jego skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym 20,58 m 2 - pokój 8,66 m 2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł48 m² 12 083 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 48M2, 3 pokoje, żoliborz, ul.PRZASNYSKA (Warszawa, Żoliborz, Przasnyska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Sobieskiego

Leszno,wielkopolskie

229 042 zł39 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartamenty w nowo budowanym budynku z windą i garażami podziemnymi położone w centrum Leszna - ul. Sobieskiego. W czterokondygnacyjnym budynku z garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Opole,opolskie

399 000 zł61 m² 6 505,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż funkcjonalnego mieszkania, blisko centrum z balkonem, 3-pokojowego o powierzchni 61,33 m2, na 3.piętrze odnowionej kamienicy -plombie w Opolu, zlokalizowanego na bliskim Zaodrzu nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł36 m² 12 167,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Chcesz: mieszkania gotowego do wprowadzenia? rozważasz tylko nowe budownictwo? zależy Ci na bezpieczeństwie? Czytaj dalej! Bardzo ciche 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35,75 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Police,zachodniopomorskie

215 000 zł33 m² 6 437,13 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 2-pokojowego mieszkania usytuowanego w niskim bloku przy ul. Wróblewskiego w Policach. W skład lokalu o pow. 33,4m2 wchodzi: pokój z aneksem kuchennym ( ok.18m2 ), mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelska

Piła,wielkopolskie

319 000 zł65 m² 4 936,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słoneczne, bardzo jasne i przestronne 4 pokojowe mieszkanie w bloku przy ulicy Wawelskiej w Pile w bloku. Lokal mieszkalny składa się z: salonu o powierzchni 17,3 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł46 m² 7 450,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu trzypokojową nieruchomość (45,5 m2) położoną w prestiżowej części Śródmieścia - dzielnicy muzycznej. Lokum mieści się na wysokim parterze kamienicy z 1960 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

699 000 zł48 m² 14 563 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jaroszówka

Białystok,podlaskie

299 000 zł34 m² 8 768,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pięknym otoczeniu lasu w Wasilkowie. Nowoczesne osiedle Dolina Cisów to kompleks niewysokich bloków o ładnym designie. Bloki wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białobrzegi

Białobrzegi,mazowieckie

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wojnów

Wrocław,dolnośląskie

354 787 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Funkcjonalne mieszkanie z ogrodem na kameralnym osiedlu! brak prowizji ze strony kupującego! brak podatku pcc! Opiekun oferty Joanna Stelmasik tel. Termin zakończenia budowy to styczeń 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54m2 w skład którego wchodzą: - słoneczny salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Konin,wielkopolskie

225 000 zł54 m² 4 197,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie przy ul.Wyszyńskiego, o pow. 53,6 m2. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w niskim,ocieplonym i wyremontowanym bloku.Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

320 000 zł24 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu Gdańska (przedłużenie ul. Długie Ogrody ) do Gdańskiej Starówki 5 min spacerem , dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem ( tramwaj , autobus ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

558 820 zł70 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji Mieszkanie znajduje się na nowej inwestycji usytytuowanej w dzielnicy Jagodno, przy ulicy Kajdasza. Osiedle liczyć będzie ok. 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rzeźniczaka

Zielona Góra,lubuskie

399 000 zł59 m² 6 803,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w apartamentowcu na osiedlu Źródlanym przy Dolinie Gęśnika. Powierzchnia mieszkania 58,65 m2 + balkon 4,53 m2. Rozkład mieszkania: - salon z aneksem kuchennym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Słupsk,pomorskie

395 000 zł74 m² 5 338 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy mieszkanie 4 pokojowe w nowopowstającej inwestycji przy ul. Kniaziewicza w Słupsku. Mieszkanie o prezentowanym układzie pomieszczeń posiada powierzchnię 74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Swojczyce

Wrocław,dolnośląskie

662 500 zł76 m² 8 662 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4 pokojowe mieszkanie w promocyjnej cenie! Prestiżowe osiedle bez prowizji, 0% podatku pcc dział deweloperski sdp nieruchomości Osoba do kontaktu: joann Stelmasik telefon Mieszkanie 4 pokojowe.