dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 136 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Kielce,świętokrzyskie

339 899 zł50 m² 6 797,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z logią po generalnym remoncie. Oferujemy atrakcyjne środkowe mieszkanie o powierzchni 49,8m/2 znajdujące się na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł85 m² 11 753 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Elegancki komfortowy i słoneczny dom w zabudowie szeregowej położony blisko toru wyścigów konnych / wysoka. Lokal o powierzchni 100 m2 po podłodze (powierzchnia użytkowa 85m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

432 952 zł47 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich Kolejny etap cieszącej się dużym powodzeniem inwestycji sprawdzonego na rynku małopolski dewelopera to 9-cio piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł56 m² 5 446,43 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskich bartodziejach o powierzchni 56m2. Lokalizacja - Osiedle położone jest blisko centrum miasta i charakteryzuje się największą popularnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

414 834 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zakupu przytulnych mieszkań w odnowionej zabytkowej kamienicy przy głównej ulicy dzielnicy Łazarz, w okolicy która urzeka wyjątkową architekturą pięknych kamienic. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Wołomin,mazowieckie

265 000 zł28 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia mieszkanie w Wołominie pod Warszawą.Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w mieście ciesząc się ciszą i spokojem.Zaletą tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Gliwice,śląskie

390 000 zł67 m² 5 820,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu nowoczesne, przytulne a zarazem przestronne mieszkanie na osiedlu Wojska Polskiego w Gliwicach. W skład trzypokojowego mieszkania wchodzą: salon z balkonem, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

719 000 zł80 m² 8 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dla zdecydowanego klienta cena do rozmów! Słoneczne i ustawne mieszkanie blisko morza, w kamienicy z lat 50-tych Kuchnia w pełni umeblowana, wyposażona w nowy sprzęt agd Reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Źródłowa

Kielce,świętokrzyskie

230 000 zł32 m² 7 188 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 32m2 zlokalizowana przy u. Źródłowej na os. Ksm. Mieszkanie jasne i rozkładowe. Bardzo funkcjonalne, komfortowe i przytulne. W jego skład wchodzi pokój z wnęką, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marmurowa

Jabłonna,mazowieckie

370 000 zł54 m² 6 788,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikatowe mieszkanie w malowniczej okolice tuż przy granice z Białołęką. Sprzedaż tego nieruchomości odbywa się na zasadzie cesji , dlatego nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

259 000 zł43 m² 6 023 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pokojowe zlokalizowane przy ul. Piekoszowskiej na os. Czarnów. Lokal położony jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku po całkowitej termomodernizacji i rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borelowskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Sprzedam mieszkanie w pięknej dzielnicy wrocławia o powierzchni 72m2.Do mieszkania przynależą dwa ogródki o powierzchni około 200m2 oraz piwnica o powierzchni około 30m2.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

700 000 zł107 m² 6 517,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nowa oferta! Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście w Elblągu! Nieruchomość o pow. 107,4 m2, usytuowana na drugim piętrze kamienicy, o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inflancka

Warszawa,mazowieckie

797 000 zł59 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

.U zbiegu ulic Stawki i Andersa Piękne zamknięte Osiedle Inflancka! Jest to jedna z najciekawszych ulic Śródmieścia. Ważne: stacja metra Dworzec Gdański nieopodal! 3 niezależne pokoje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł53 m² 7 992,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,55m 2 , zlokalizowane na parterze w IV piętrowym bloku przy ul. Popiełuszki na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Mieszkanie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

439 000 zł55 m² 7 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Super oferta! czuby/węglinek. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 położone na nowym rozwijającym się osiedlu. Usytuowane jest na atrakcyjnym pierwszym piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

438 000 zł42 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 42 m2, 3-pokojowe z aneksem kuchennym, balkonem, komórką lokatorską i miejscem w garażu, dostępne od zaraz. Zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Białołęki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

449 068 zł47 m² 9 575,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy dwupokojowy ustawny, apartament z przestronnym tarasem i możliwością osobnej kuchni lub wyspy. / sprzedaż wolna od prowizji/0%. Mieszkanie o pow. 46,90 mkw położone na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocieszka

Kielce,świętokrzyskie

199 900 zł38 m² 5 260,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze blisko Politechniki. Dobra propozycja dla pary, rodziny lub pod wynajem! Na Sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

220 000 zł77 m² 2 839,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Białym Kamieniu 200m od Szczawna Zdroju. Budynek i klatka schodowa po kapitalnym remoncie, brama wjazdowa na podwórko na pilota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 326 500 zł123 m² 10 784,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Nie przepłacaj za wynajem - kup biuro na własność! P.S. W związku z obecnym brakiem założonej kw istnieje możliwość podziału nieruchomości na 2 odrębne mieszkania. Co dostaniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Kraków,małopolskie

549 000 zł57 m² 9 631,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja do 05 lipca Świetna opcja dla osób, szukających ciszy, terenów zielonych i funkcjonalności bez wychodzenia z domu! Nie zwlekaj, umów się na prezentację. Bardzo polecam!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

673 418 zł44 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:17/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Bezpłatna pomoc doświadczonych ekspertów kredytowych. Komfortowe, idealne pod wynajem mieszkanie z pięknym widokiem - - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł34 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie, które do tej pory nie zostało jeszcze zamieszkane. W cenie nieruchomości pełne wyposażenie ujęte na zdjęciach. Mieszkanie z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł34 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po kapitalnym remoncie na ul. Kościuszki, w centrum Wrocławia! ogrzewanie miejskie po remoncie tramwaje mieszkanie Mieszkanie jest jasne i słoneczne. Ustawne, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białostoczek

Białystok,podlaskie

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestrony 3 pokojowy apartament o powierzchni 57 m2 na 5 piętrze z windą do zamieszkania od 30.06.2021 r. To mieszkanie jest dla Ciebie! W nowo zbudowanym apartamentowcu otoczonym zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł68 m² 5 745,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaż lokalu mieszkalno - usługowy o powierzchni użytkowej 67, 04m2. Na tą chwilę jest renomowanym gabinetem rehabilitacyjno / kosmetycznym 5 lat działalności w tym miejscu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwika I

Lubin,dolnośląskie

190 000 zł40 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz mieszkanie przy ul. Księcia Ludwika kompletnie umeblowane i wyposażone,wartosc wyposazenia 10 tys zl. Do mieszkania przynależy piwnica z regalami i nowymi drzwiami. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

110 000 zł44 m² 2 480,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odstąpienie partycypacji mieszkania w bloku itbs na osiedlu Rąbin - zakup za gotówkę. Osiedle Rąbin - przestronne, dwupokojowe i słoneczne mieszkanie. Klucze w biurze! dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł67 m² 10 731 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Radwanice,dolnośląskie

475 000 zł59 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, nowocześnie urządzonego mieszkania znajdującego się w bardzo cichej okolicy. Mieszkanie składające się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

521 040 zł67 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe blisko terenów rekreacyjnych Malta. Kameralne osiedle dla osób ceniących bliskość terenów zielonych i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Augustówka

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł81 m² 14 691,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament mieszczący się na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu - Bulwary Augustówka. Informacje o mieszkaniu: - czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Huby

Wrocław,dolnośląskie

533 430 zł38 m² 14 198 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: 0% prowizji, 0% pcc! Zdjęcia to nie wizualizacje, przedstawiają zakończony etap I inwestycji. Deweloper oferuje opcje wykończenia pod klucz, na zdjęciach mieszkanie pokazowe (nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszyngtona

Częstochowa,śląskie

190 000 zł38 m² 5 010,55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Sprzedam mieszkanie położone w Częstochowie w dzielnicy Śródmieście przy ul. Waszyngtona. Mieszkanie o powierzchni 37,92 m2 mieści się na wysokim parterze i składa się z: dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Bytom,śląskie

233 000 zł70 m² 3 328,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ładne ciepłe umeblowane mieszkanie po remoncie w prestiżowej dzielnicy Bytomia. Dom po termoizolacji remoncie dachu/nowy klatki schodowej.Klonowa cicha spokojna okolica , dużo zieleni blisko do parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

510 000 zł52 m² 9 751,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Gdańsku Przymorze, blisko skm i Uniwersytet Gdański. Bardzo dobra inwestycja na czas studiów. Lepiej spłacać kredyt niż płacić czynsz za wynajęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

462 540 zł59 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł63 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Urokliwe 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy i fantastycznej lokalizacji na Niedźwiedniku! Mieszkanie składa się z: - salonu - 2 osobnych pokoi - kuchni - łazienki - toalety Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wołczyn

Wołczyn,opolskie

198 000 zł61 m² 3 251,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Wołczyna 3pokoje,kuchnia, łazienka,toaleta, balkon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orle

Jelenia Góra,dolnośląskie

277 000 zł57 m² 4 859,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57m2 usytuowane na II piętrze bloku 4-piętrowego na osiedlu Orle. Lokal składa się z trzech jasnych pokoi, z czego jeden dodatkowo wyposażony.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij