dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł50 m² 7 806,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w niskiej zabudowie szeregowej wraz z balkonem o powierzchni 49,83 m2 przy ulicy Łąkowej układ mieszkania 49,83 m2: 1. Przedsionek 8,32 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

370 000 zł30 m² 12 542,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Mieszkanie 1 pokojowe = idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pancera

Warszawa,mazowieckie

568 000 zł48 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowa ofertę w naszej bazie. Mieszkanie o powierzchni 47,6m2 na warszawskim Tarchominie to atrakcyjna oferta, która z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

457 000 zł47 m² 9 806,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i Komfortowe Mieszkanie z Doskonałą Lokalizacją w Łodzi, osiedle Koziny - Gotowe do Zamieszkania! Przestronne i nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł55 m² 9 019,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje kolejny etap inwestycji przy ul. Krakowskiej. To kameralne miejsce otoczone zielenią, z szybkim dostępem do centrum. Oferujemy mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

777 537 zł36 m² 21 473 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,21 m2. Usytuowane na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku. Zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wołoskiej. Zdjęcia przedstawiają wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łubinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w niskim bloku na prawobrzeżnym osiedlu Majowym. Lokal znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Bardzo jasne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Letnia promocja. Podpisz umowę, a otrzymasz miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis, oferta dotyczy trzech pierwszych podpisanych umów! Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kleosin,podlaskie

299 000 zł36 m² 8 398,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji, w pobliżu: - szkoła Podstawowa, - wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej, - sklepy, apteki, usługi, - autobusy komunikacji miejskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł56 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja - mieszkanie jest obecnie w rezerwacji dla kupującego Sprzedam jasne, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Warszawie, położone na drugim piętrze. Trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł118 m² 8 456,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w Październiku 2024 * Spokojna okolica Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Majkowskiego

Kartuzy,pomorskie

547 000 zł56 m² 9 700,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżona cena obowiązuje tylko przez 2 tygodnie I nie podlega dalszej negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biała

Kraków,małopolskie

719 100 zł42 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w trzypiętrowym budynku na ul. Białej w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały. Mieszkanie o dokładnej powierzchni 42,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kętrzyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

399 000 zł62 m² 6 425,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę pięknego mieszkania o powierzchni 62,1 m2 położonego w Olsztynie przy ul Kętrzyńskiego 2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

1 060 000 zł138 m² 7 681,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cisowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł43 m² 6 505,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43,04 m2, zlokalizowanego na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

194 900 zł36 m² 5 339,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Śródmieście, plac Jana z Głogowa, mieszkanie, 2 pok, 36,5m2, iiip., winda, balkon, sprzedaż 194900zł, Nieruchomość idealna jako inwestycja na wynajem Chcesz mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

480 000 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

* tylko u nas * Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 50 m2, położone na 2 piętrze z 2 w budynku z lat 60', zlokalizowane w centrum Otwocka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

931 000 zł91 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na ogrodzie! Jeśli szukasz dużego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Markowska

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł56 m² 12 725,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze Północ, ul. Markowska, 2 piętro, z windą w budynku z odnowioną przestrzenią wspólną. Obok stacji metra i Konesera. 56.5 m2. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu do sprzedaży mieszkanie w centrum Niepołomic z miejscem parkingowym przynależnym do mieszkania, jest możliwość zaparkowania również na miejscu ogólnodostępnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

511 980 zł56 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam Cię do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 55,65 m z antresolą, usytuowane na drugim piętrze. To miejsce ma wiele do zaoferowania, a oto dlaczego jest tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marynin

Warszawa,mazowieckie

950 663 zł64 m² 14 861,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! Bez prowizji! Nowoczesne mieszkania niedaleko centrum, wśród zieleni i w kameralnej atmosferze. Inwestycja skierowana w stronę osób, które cenią sobie zarazem ciszę oraz spokój, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pieniężnego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

349 000 zł71 m² 4 887,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 71,4 m znajdujące się w dogodnej lokalizacji blisko szkoły, przedszkola, poczty i sklepów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rómmla

Kłobuck,śląskie

457 068 zł56 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 55,74 m2. Zlokalizowane w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł64 m² 12 185,50 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Lazurowej, 15 minut do metra Bemowo, przystanek autobusowy 100 m. Lokal ma powierzchnię 63,6 m 2 i składa się z salonu z loggią , dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

563 500 zł58 m² 9 688,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez czekania! 3pok 53.43m2 balkon 4.73m2 Zach. Pokój z aneksem 18.88m2 Sypialnia 8.62 Sypialnia 11.96m2 Łazienka 5.2m2 Hol 7.27m2 Balkon 4.73m2 Powierzchnia pod ściankami 1.5m2 3 piętro z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł37 m² 15 135,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie ul. Czerniakowska 50 Świetna lokalizacja. Okna na podwórko (na wschód), jest bardzo cicho, nie słychać szum samochodów. Blisko: szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł37 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Zapraszam do skorzystania z wyjątkowej okazji inwestycyjnej! Na sprzedaż oferuję mieszkanie spółdzielcze własnościowe z własną księgą wieczystą, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

326 000 zł56 m² 5 821,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Prezentujemy Państwu na sprzedaż duże, 4-pokojowe, mieszkanie , usytuowane na I piętrze w budynku 3-rodzinnym, gdzie 2 mieszkania zajmują parter budynku. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

614 181 zł61 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli potrzebujesz mieszkania niedaleko Warszawy, to trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Ożarowie Mazowieckim o powierzchni 60,81 mkw. z balkonem jest dla Ciebie. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Jantar,pomorskie

1 150 000 zł63 m² 18 391,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz dwupoziomowego apartamentu z wielkim tarasem, blisko morza? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - mieszkanie dwupoziomowe, - do wprowadzenia, - blisko morza, - zamknięte osiedle, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł63 m² 6 355,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Nowa cena Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które przeszło niedawno gruntowny remont. Ta urocza nieruchomość o powierzchni 62,78 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 17 Stycznia

Ciechanów,mazowieckie

186 000 zł47 m² 3 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferta dla inwestora! Mieszkanie do remontu! Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie w Ciechanowie, 2 min do Zamku, 3 min do dworca pkp. Rozkładowe, z oknami na dwie strony świata, jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 1 Maja

Szamotuły,wielkopolskie

470 322 zł61 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej kamienicy przy Alei 1 Maja w Szamotułach. Kamienica odrestaurowana z najwyższą dbałością o historyczne elementy architektury. Pokrycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Stolno

Stolno,warmińsko-mazurskie

247 000 zł98 m² 2 524,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł37 m² 8 957,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Oferta z klauzulą wyłączności, tylko w Property Nieruchomości 2 pokoje, zadbane, super lokalizacja - na przeciwko umk, zainwestuj - opcja przejęcia Najemców (gotowy zysk) Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł66 m² 12 194,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentacje 7 dni W tygodniu! Mieszkanie dwupoziomowe składające się z 3 pok. z aneksem kuchennym, z balkonem, budynek z 2010r. z windą. Klimatyzacja! idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baczyńskiego

Łomianki,mazowieckie

950 000 zł85 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w podwarszawskich Łomiankach, w samym centrum, przy ul. Baczyńskiego. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kręta

Murowana Goślina,wielkopolskie

454 746 zł55 m² 8 218,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** Nowa Inwestycja w Murowanej Goślinie *** Comfort Corner na ul. Krętej to budynek mieszkalny wielorodzinny, w którym znajduje się 26 mieszkań o powierzchni od 32m2 do 67m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

819 000 zł82 m² 9 945,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

! tylko W home park! Prestiżowy, trzypokojowy apartament o powierzchni 82,35m2, znajdujący się w nowoczesnym apartamentowcu ( zabudowa szeregowa) położonym na zamkniętym osiedlu.