dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 237 ogłoszeń

990 000 zł59 m² 16 779,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. św. Wincentego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku bez windy. Rok budowy: 2007 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,15 m² 16 986,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Brief: nalewki 2 | Śródmieście | 41,15 m | 2 pokoje | parter | budynek z cegły (lata 60.) | klatki po remoncie | do odświeżenia / remontu Atuty: Wyjątkowa lokalizacja - 2 minuty do Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł68,55 m² 9 628,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,55 m , położone w nowoczesnej inwestycji Szklane Tarasy, zlokalizowanej w atrakcyjnej i spokojnej części Piły,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł77,50 m² 6 438,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Elizy Orzeszkowej, która została zmodernizowana oraz przebudowana w 2023 r. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł37,52 m² 7 995,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę na 1 piętrze z balkonem od strony południowej - Fordon Lokal składa się z : - pokoju z wyjściem na balkon od strony południowej - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł25,10 m² 4 183,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Klimatyczna kawalerka na poddaszu w prestiżowej kamienicy - Tarnowskie Góry Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka z ogromnym potencjałem aranżacyjnym , położona na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł88,40 m² 7 013,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo duże i atrakcyjne mieszkanie typu M-4 w dzielnicy Północ. Na powierzchnię mieszkalną 88,4 mkw składają się dwie przestronne sypialnie, bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł39,16 m² 16 216 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na prestiżowym, nowym osiedlu w północnej części Krakowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł92,57 m² 8 858,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku z 1938 roku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Rzeszowie, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł58,50 m² 11 794,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

| dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni urządzone! Z przynależną piwnicą, w super lokalizacji, blisko morza, dworca pkp i w centrum Kołobrzegu. Elegancko wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 648 zł42,40 m² 17 020 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł52,37 m² 21 386,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Przedstawiam Państwu piękne, klimatyczne mieszkanie dwupokojowe w odnawianej kamienicy z 1949 roku, wpisanej do gminnej ewidencji zabytków. Mieszkanie ma powierzchnię 52,37 mkw i znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł64,59 m² 18 501,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | balkon | garaż | komórka | 2 miejsca postojowe Piaseczno Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64,58 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70m2. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem - sypialnia - pokój - łazienka - przedpokój - balkon - taras W okolicy: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł53,39 m² 21 914,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z dużą loggią | River Point | Kępa Mieszczańska [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł55,49 m² 13 876,37 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 55,49 m2, usytuowane jest na 7 widokowym piętrze. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł26,10 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,10 m , położone w Pile przy al. Jana Pawła II, na 4. ostatnim piętrze. Lokal może być interesującą propozycją zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Południu przy lesie! Oferujemy do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,20 m 2 na drugim piętrze w bloku 4-piętro wym położone na osiedlu Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 400 zł51,90 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 51.90 m położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 585 300 zł73,62 m² 21 533,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji położonej w prestiżowej lokalizacji we Wrocławiu, w Śródmieściu, nieopodal Ostrowa Tumskiego, w sąsiedztwie biurowców.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł116 m² 5 853,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Osiedle, ogrodzone, zamknięte, posiada: - alejki spacerowe, - placyk zabaw, - przy alejkach dużo miejsc parkingowych. Obok: - warszawskiego Centrum Atletyki, - makro, - biedronka 150 metrów, - węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowany w kameralnym budynku o nowoczesnym stylu architektonicznym wykonanym w najwyższym standardzie wykończenia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

699 699 zł50,20 m² 13 938,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Podstawowe informacje Mam do zaoferowania gotowiec inwestycyjny na Warszawskiej Białołęce, 4 pokoje na wynajem dające łączny przychód 6200 zł, umowy podpisane na okrągły rok! roi na poziomie 8.2%.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie w Szczecinie - ul. Matejki, os. Śródmieście-Północ, przy parku Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Poszukujesz przestronnego mieszkania o ciekawym rozkładzie, które będzie idealne dla Ciebie i Twojej rodziny? Marzysz o zamieszkaniu w okolicy z doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł42,28 m² 3 382,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł141 m² 3 971,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam mieszkanie o powierzchni 141 m2 - 5 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł60,81 m² 13 155,73 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

* przytulne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i piwnicą * Słoneczne i dobrze wyposażone 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieszyn ul. Bielska Na sprzedaż całkowicie bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 24,34 mkw ( powierzchnia po podłogach około 43 mkw), położone na poddaszu wolnostojącego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

937 959 zł72,71 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe bezpośrednio od dewelopera w inwestycji Apartamenty Reduta zlokalizowanej w centrum miasta. Apartamenty w standardzie deweloperskim podwyższonym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł46,84 m² 18 467,12 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl luksus nad samą Mariną w Kołobrzegu. Apartament gotowy pod klucz 2-pokojowy lokal użytkowy | II piętro powierzchnia: 46,84 m balkon: 8,92 m , ekspozycja północ zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! II etap inwestycji w Ustroniu Morskim, w standardzie 5 gwiazdkowym. Inwestycja po odbiorze. Apartament 2 pokojowy 38,48 m2 na II piętrze z 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Expert oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,4 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku na ul. Osiedle Młodych. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,10 m² 7 789,76 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,10 m2 , zlokalizowane na 7-piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Szymanowskiego, na osiedlu ksm w Kielcach. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł59,32 m² 8 243,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Marzysz o własnym mieszkaniu w Kielcach? Nie przegap naszej oferty sprzedaży lokalu mieszkalnego przy ul. Barwinek Wyjątkowa oferta trzypokojowego mieszkania w Kielcach! Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,15 m² 8 953,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,15m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Głogowa przy ulicy Kołłątaja - Osiedle Stare Miasto. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne mieszkanie na parterze o pow. 43,10 m2 po generalnym remoncie. Położone w samym Centrum miasta. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł100 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Szukasz dużego mieszkania w centrum z zielonym tarasem? Cenisz sobie przestrzenie? Jeśli tak, przeczytaj do końca! Na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni aż 100 m !.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł38,64 m² 15 243,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesny dwupokojowy apartament z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położony w prestiżowym kompleksie Baltic Horst w Niechorzu, zaledwie około.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,16 m² 6 299,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie na sprzedaż w Lęborku - 60,16 m , blisko centrum, gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania w dogodnej lokalizacji, które jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.