dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł120 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania luksusowo urządzony apartament na Sadybie otoczony zielenią. Idealny dla ludzi ceniących komfort, ciszę i spokój. Świetnie położony i skomunikowany z Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

261 000 zł36 m² 7 190,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pok 36,3m2 1 piętro osiedle pomorskie Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu położonym na Osiedlu Pomorskim. Budynek został wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sosnowiec,śląskie

182 000 zł43 m² 4 192,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Sosnowiec ul. Władysława Broniewskiego 32/2. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piaseczyńska

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł98 m² 16 888,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Hampton Home nieruchomości prezentuje. Zakończenie budowy czerwiec 2019 r. Budynek posiada 24h concierge. Lokalizacja: kameralny apartamentowiec (tylko 32 mieszkania) w bliskiej odległości od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szybowcowa

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł67 m² 8 919 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż - mieszkanie z wyposażeniem. Lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze 2,5-kondygnacyjnego budynku z 2018 roku. Budynek znajduje się na osiedlu zamkniętym, do którego dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł56 m² 13 466 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania piękne trzypokojowe mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w 17-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na Gocławiu w okolicach ul. Ostrobramskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

641 500 zł102 m² 6 289,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ostatnie wolne lokale! (5szt) Deweloperskie. 4-pokoje 102m2 Świetna lokalizacja Gdańsk- łostowice Osiedle jest świetnie skomunikowane z centrum Gdańska, dzięki licznym połączeniom autobusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Energetyków

Ruda Śląska,śląskie

215 000 zł26 m² 107 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu na sprzedaż kawalerkę podzielona na dwa pokoje mieszkanie o powierzchni 26m2. Odświeżone, wyremontowana kuchnia wszystkie sprzęty nowe 2021 z pokojami i przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 049 704 zł104 m² 10 068,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkania gotowe do odbioru kraków - prądnik biały ok. AL. 29 listopada Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską składającą się z czterech pięciopiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rodzinna

Wrocław,dolnośląskie

389 900 zł48 m² 8 122,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecam do sprzedaży ofertę ładnego dwupokojowego mieszkanie z balkonem na kameralnym ,nowoczesnym osiedlu na Krzykach Lokal w pełni rozkładowy, o powierzchni 48 m kw,położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

491 462 zł48 m² 10 133,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,5 m2 z południową ekspozycją okien i blisko Centrum, to niezwykle wygodne miejsce do życia, a także oszczędność czasu na dojazdach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żułowska

Kraków,małopolskie

650 000 zł87 m² 7 496 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jak zamieszkać w mieście i cieszyć się spokojem ? Wybierz przestronne, 2-poziomowe mieszkanie na Prądniku Czerwonym przy ul. Żułowskiej - w miejscu otoczonym spokojem, gdzie dominuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

439 444 zł36 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty - tel. Dla ceniących komfort mieszkania w centrum polecam słoneczny 2-pokojowy apartament położony na I piętrze w 6-piętrowym budynku z windą. Termin przekazania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

679 056 zł72 m² 9 398,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe we Wrześniu! Odbiór kluczy Listopad! Standard Premium *w oknach zamontowane zewnętrzne rolety elektryczne *osprzęt elektryczny firmy Legrand *drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

534 000 zł46 m² 11 609 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

611 078 zł64 m² 9 548 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł45 m² 8 016 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,91 m2, zlokalizowane przy ul. Okrzei w Centrum Mieszkanie środkowe, ciepłe i słoneczne z ekspozycją na zachód. lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bożka

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł74 m² 12 027 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 74M2, 3pokoje, bemowo, ul.Arki Bożka (Warszawa, Bemowo, Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

423 550 zł39 m² 10 860 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Dzielnica: krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Libelta

Gniezno,wielkopolskie

189 000 zł49 m² 3 890 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Oferujemy Państwu do zakupu bardzo atrakcyjny bezczynszowy lokal mieszkalny, położony w przyziemiu budynku wielorodzinnego, znajdującego w willowej części Gniezna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wierzbowa

Modlnica,małopolskie

460 000 zł63 m² 7 356,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bez podatku pcc modlnica - zielona, spokojna okolica mieszkanie na parterze Z ogródkiem Kameralne Osiedle charakteryzuje się doskonała lokalizacją. Centrum Krakowa oddalone jest zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł104 m² 7 528,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1875

Zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację Centrum! Inwestycja! Blisko pkp! Komunikacja miejska! Mieszkanie znajduje się w kamienicy po rewitalizacji na 3 piętrze. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

502 715 zł35 m² 14 363 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł59 m² 7 653 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie z 2 pokojami, w bardzo dobrym stanie,na zamkniętym strzeżonym osiedlu (całodobowy monitoring wizyjny, nadzorowany przez firmę ochroniarską). W pobliżu sklepy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duża

Marki,mazowieckie

540 000 zł71 m² 7 608,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2006roku zlokalizowane w Markach przy ul. Dużej. Mieszkanie składa się z: 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł27 m² 5 186,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe (kawalerka) na Podzamczu w Wałbrzychu. Powierzchnia mieszkalna ok. 26,80 m + piwnica ok. 2,80 m . Wysoki parter: 1 pokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dajtki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

262 689 zł33 m² 7 872,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,37 m 2 w dwupiętrowym apartamentowcu położonym ok.200 m nad jeziorem Ukiel, na osiedlu Dajtki. Mieszkanie znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Pruszków,mazowieckie

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Gałczyńskiego w Pruszkowie. Mieszkanie znajduje się na granicy Pruszkowa i Piastowa na kameralnym, monitorowanym i zamkniętym osiedlu. Na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

282 880 zł42 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja tylko 3 kilometry od Brochowa. Tereny zielone, nieopodal dwóch parków | bdb dojazd do centrum| niska zabudowa | wysoki standard wykończenia | idealne dla rodzin | spokojna okolica Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

609 151 zł57 m² 10 687 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Białystok

Białystok,podlaskie

169 000 zł24 m² 7 130,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

*** kawalerka*** os.BIAŁOSTOCZEK *** *** CENA DO NEGOCJACJI *** Polecamy słoneczną kawalerkę położoną w bloku z płyty z windą na os. Białostoczek w Białymstoku. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Łódź,łódzkie

238 000 zł37 m² 6 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zadbane, ciche M3, o pow. 37,09 m2, położone na parterze w niskim ( 4 piętrowym bloku), w cichej, spokojnej okolicy (ul. Łanowa). Jeden pokój przejściowy do kuchni. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

353 507 zł46 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilda

Poznań,wielkopolskie

890 000 zł225 m² 3 955,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu obiekt znajdujący się w suterenie kamienicy, który został stworzony z 3 mieszkań i aktualnie przygotowany jest na biuro, jednakże można dokonać dowolnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

326 838 zł46 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jar | watzenrodego | 2 pokoje | 46,36 m 2 | ostanie mieszkanie - maj 2022 | zielony zakątek - jar | Biuro Nieruchomości exhouse, jako wyłączny i oficjalny partner dewelopera zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

388 000 zł60 m² 6 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży mieszkanie znajdujące się na gotowej inwestycji w podwrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małej Łąki

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł53 m² 12 282,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opis nieruchomości: przepiękne, dwustronne (południowy-wschód, południowy-zachód), dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i salonem z wyjściem na balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł42 m² 13 410 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1883

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 41,76 m2 zlokalizowanego na Pradze Północ przy ulicy Targowej 62. Doskonała propozycja skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

665 000 zł65 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie 65 m na parterze budynku z 2017 roku, znajdujące się w miejscowości Julianów na zamkniętym osiedlu. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

507 334 zł62 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania kraków-prądnik biały ok. AL. 29-tego listopada 0 % prowizji Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to 7-piętrowy budynek w atrakcyjnej, dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Częstochowska

Kielce,świętokrzyskie

327 000 zł66 m² 4 947,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprzedaży posiadamy mieszkanie mieszczące się na parterze przy ulicy Częstochowskiej. Mieszkanie podzielone jest na 2 sypialnie + pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka. Świeżo po remoncie.