dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

143 100 zł48 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane W bytomiu przy ul. Zabrzańskiej. Mieszkanie bez nakładów finansowych! Mieszkanie położone jest w niskim bloku na parterze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Urwisko

Warszawa,mazowieckie

1 295 000 zł106 m² 12 217 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowy, nowoczesny apartament w zacisznej enklawie skarpy ursynowskiej w dwupiętrowym budynku. Położony na osiedlu Mistral na Ursynowie. W sąsiedztwie Rezerwat Krajobrazowy oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chorzów Batory

Chorzów,śląskie

62 000 zł35 m² 1 771,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż tanią nieruchomość w Chorzowie Batorym! Mieszkanie ma 35m2, składa się z dużego pokoju, przedpokoju, widnej kuchni oraz łazienki z wc. Przynależy do niego także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

356 000 zł67 m² 5 301,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67.15 m2 znajduje się na drugim piętrze w budynku 5-piętrowym. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

838 000 zł105 m² 7 980,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł31 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjna kawalerka z dużym tarasem. Mieszkanie o pow. 30,5m2 składające się z pokoju 17m2, kuchni 5m2, łazienki z wc i narożną wanną 5m2 oraz przedpokoju z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Maków Polnych

Poznań,wielkopolskie

278 598 zł47 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży nowe apartamenty w willach miejskich, zlokalizowane w Poznaniu w dzielnicy Naramowice, ul. Maków Polnych kliknij: media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie w Wilanowie - 53 m2 piętro 4 , dwa pokoje z aneksem kuchennym -widnym, pralnia ,garderoba , łazienka. Ggaraż pod budynkiem -płatny dodatkowo 30 000,00 pln ( wydzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grochów

Warszawa,mazowieckie

439 180 zł63 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkanie Praga Południe, ul. 4 pokoje na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Billewiczówny

Łódź,łódzkie

359 000 zł77 m² 4 686,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mochnackiego

Warszawa,mazowieckie

3 050 000 zł240 m² 12 708,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1928

Atrakcyjna lokalizacja! Kilka minut zajmuje dojazd do ścisłego Centrum. Piękna, spokojna okolica przy Warszawskich Filtrach. Apartament w przedwojennej kamienicy na cele mieszkalne lub biurowe. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowość! Osiedle Jaskółka. Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w Zielonkach przy ul.Na Popielówkę usytuowane na nowym kameralnym osiedlu domków w zabudowie bliźniaczej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Warszawa,mazowieckie

258 724 zł38 m² 6 849,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkanie Praga Południe, ul. 2 pokoje na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dębniki

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł400 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1900

Kamienica przy Rynku Dębnickim 350 m od Centrum Kongresowego. W kamienicy znajduje się 5 mieszkań, 3 na parterze oraz 2 na piętrze. Dodatkową powierzchnią jest piwnica, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

330 525 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa, wyjątkowa inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy, a jednocześnie doceniających otoczenie licznych parków i miejsc rekreacji na Woli. Przy al. Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

290 700 zł31 m² 9 432,19 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest piękne 1 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 30,82 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 21,17 m2 oraz aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

25 000 zł34 m² 735,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka do kapitalnego remontu o powierzchni 34 m2 na wysokim parterze. Ogrzewanie piecowe. Zapraszam na prezentację. :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: kamienica Głośność: ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

664 040 zł79 m² 8 451,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest apartament 3-pokojowy z aneksem kuchennym, znajdujący się w świetnej lokalizacji - na Mokotowie w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny salon (27,97 m2), bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

395 760 zł44 m² 8 966,02 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44,14 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 21,87 m2, sypialnia o powierzchni 12,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

184 000 zł58 m² 3 172,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58 m2. Lokal składa się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, przestronnej łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

79 000 zł40 m² 1 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż tanie mieszkanie w cichej, spokojnej, zielonej okolicy w Bytomiu Szombierkach! Mieszkanie ma powierzchnię 37,5 m2 i składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

247 030 zł36 m² 6 820,27 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie typu studio, 36m2, 4 piętro w 8-piętrowym budynku na zielonej Białołęce. Salon 17m, kuchnia 5,5m, łazienka 4m Do lokalu przynależy taras o powierzchni 23m2. Termin oddania III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordynacka

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

ul.ORDYNACKA/TRAKT KRÓLEWSKI Mieszkanie na 1-m piętrze w 3-y piętrowym budynku z 1953 r.Mieszkanie jest do REMONTU .Obecnie są 3 pokoje ale nie ma problemu z własną aranżacją,ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

81 900 zł50 m² 1 638 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne oraz słoneczne mieszkanie o powierzchni 50m2 w nowym bloku na Sobiecinie Górnym. Mieszkanie składa się z 2 ustawnych pokoi, dużego przedpokoju z szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

324 235 zł38 m² 8 577,65 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,8 m2 w prestiżowej inwestycji nad Odrą na Kępie Mieszczańskiej (stare Miasto) - idealne pod wynajem *** Kupujący nie płaci: - podatku pcc 2% -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł62 m² 2 384 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powirzchni 62,5m2. Mieszkanie skałada sie z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz wc. W mieszkaniu na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

287 000 zł43 m² 6 746,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 42,54m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 19,15m2. z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 633 323 zł135 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest apartament 5-pokojowy z oddzielną kuchnią, znajdujący się w świetnej lokalizacji - na Mokotowie w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

249 000 zł50 m² 4 989,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,9m2 zlokalizowane na os. Kmity. Położone na 2piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 3 niezależnych pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalskiego

Będzin,śląskie

129 000 zł54 m² 2 388,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania nieruchomość o powierzchni 54.25m2 zlokalizowana w miejscowości Będzin przy ulicy Skalskiego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

433 000 zł67 m² 6 462,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Gaj, media miejskie, garaż Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 67 mkw znajdujące się spokojnej i popularnej dzielnicy Gaj. Na całkowitą pow. składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

305 592 zł44 m² 6 997,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Targówek. Wykończenie: podłogi klepka drewniana oraz terakota w łazience; okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pucka

Rumia,pomorskie

395 000 zł75 m² 5 266,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, z którego rozpościera się widok na panoramę Rumi. Ogrodzony teren w raz z zamkniętym placem zabaw też będzie atutem tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł87 m² 7 726,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

- rynek pierwotny - przykładowe czteropokojowe mieszkanie w miasteczku Wilanów, termin realizacji IV kwartał 2015 Forma własności gruntu: użytkowanie wieczyste Drewniana stolarka okienna Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

267 251 zł37 m² 7 289,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkanie Praga Południe, ul. 2 pokoje na Pradze Południe. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

260 000 zł109 m² 2 385,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie w bloku na 3 piętrze o powierzchni 109 m2 które znajduje się w centrum Gryfic. W nieruchomości tej znajduje się 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

259 000 zł64 m² 4 046,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa.POBIERAMY MINIMALNĄ PROWIZJĘ OD SPRZEDAJĄCEGO WIĘC GWARANTUJEMY IŻ PRZY NASZEJ OBECNOŚCI WŁAŚCICIEL JEST.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

244 425 zł48 m² 5 092,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! Bardzo ciekawa inwestycja! Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim. Nowa inwestycja w okolicy ul. Stabłowickiej /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

325 063 zł98 m² 3 314,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy nowoczesne i przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Dobrzenia Wielkiego. Nieruchomość z rynku pierwotnego, do wykończenia przed wprowadzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karwowskiego

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł84 m² 4 730,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie. Lokal o powierzchni niespełna 81 mkw. położony jest na 3. piętrze kamienicy przy ul. Karwowskiego w pobliżu Rynku.