dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

604 000 zł68 m² 8 925,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Możliwa bezpłatna prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych (przy zakupie mieszkania z rynku pierwotnego oszczędzasz około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

175 000 zł35 m² 4 943,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

******rezerwacja********mieszkanie 2 pokojowe o pow.35,4m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

359 000 zł45 m² 8 055 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Brena Nieruchomości przedstawia do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w domu wolnostojącym przy ulicy Księcja Józefa. Propozycja skierowana dla osób szukających kompaktowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

466 928 zł61 m² 7 701,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe we Wrześniu! Odbiór kluczy Listopad! Standard Premium *w oknach zamontowane zewnętrzne rolety elektryczne *osprzęt elektryczny firmy Legrand *drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołężycka

Wrocław,dolnośląskie

377 000 zł37 m² 10 093,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. W sypialni jest balkon. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest w trakcie generalnego remontu, wykonywanego przez naszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł52 m² 19 112,60 zł/m²

 

Piętro:19/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowy apartament Z widokiem - platinum towers - W biznesowej części warszawy! górczewska 61. Bardzo przestronny, jasny apartament na 19 piętrze w prestiżowej inwestycji z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

263 446 zł34 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesienna oferta sprzedaży mieszkań ekologicznych I nowoczesnych W zielonym fordonie W bydgoszczy bezpośrednio od dewelopera! cena katalogowa mieszkań dwa pokoje Z tarasem od 6800/M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Łobzów

Kraków,małopolskie

1 276 759 zł90 m² 14 202 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Krowodrza - nowoczesne, funkcjonalne mieszkania N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji. Osiedle: całe przedsięwzięcie zakłada budowę czterech trzypiętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł37 m² 7 027 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania na wyłączność! ostatnie dwa pokoje na parterze Z ogrodem Z widokiem na park! 2-pokoje Z ogrodem parter utp/kaliskiego Z widokiem na park fordon bydgoszcz od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 827 zł44 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesienna oferta sprzedaży mieszkań ekologicznych I nowoczesnych W zielonym fordonie W bydgoszczy bezpośrednio od dewelopera! cena katalogowa mieszkań dwa pokoje Z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

283 563 zł39 m² 7 350 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 550 zł38 m² 7 350 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 549 zł42 m² 7 050 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

267 685 zł35 m² 7 750 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 159 zł36 m² 7 350 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 728 zł41 m² 7 250 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

307 521 zł44 m² 7 050 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 284 zł44 m² 7 050 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 555 zł41 m² 7 250 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 483 zł41 m² 7 250 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

297 651 zł42 m² 7 050 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Flory

Warszawa,mazowieckie

2 229 000 zł110 m² 20 263,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

ul. Flory 7 - adres Twojego nowego biura! Solidny biznes pod solidnym adresem :) Czas podnieść sobie poprzeczkę i dokonać fundamentalnych zmian! Ta nieruchomość ma olbrzymi potencjał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Siekierki

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł44 m² 15 540,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, które zostało wykończone wysokiej jakości materiałami z dbałością o każdy detal. Okna mieszkania wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

719 000 zł90 m² 8 017,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobre Klucze przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 89,68 m2 zlokalizowane w kamienicy na drugim piętrze przy ul. Szopena. Nieruchomość w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 999 zł47 m² 12 875,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Plusy mieszkania: - wszystkie imprezy na narodowym w zasięgu ręki - Wygodny dostęp do rozrywkowej części Wisły - W pełni wyposażone ( meble, pralka, lodówka, zmywarka, piekarnik ) - Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

89 900 zł26 m² 3 418,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania kawalerka do własnej aranżacji, zlokalizowana w wyjątkowo cichym i spokojnym miejscu z ładnym widokiem na okoliczne góry, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

618 239 zł57 m² 10 901,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w nowo powstającym budynku. Dogodna lokalizacja - w pobliżu ul. Lipskiej i Saskiej gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne z najważniejszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

389 000 zł69 m² 5 637,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Jeśli szukasz dużego wyremontowanego mieszkania z potencjałem to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: duże 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta, przy ul.1-go Maja POMIESZCZENIA : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Knyszyn-Zamek

Knyszyn-Zamek,podlaskie

153 000 zł55 m² 2 781,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mamy do zaoferowania mieszkanie na sprzedaż w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie po remoncie. Blisko Knyszyna. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalskiego

Sosnowiec,śląskie

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 45 m 2 , na którą składają kuchnia, dwa pokoje, przedpokój oraz łazienka. Łazienka wykafelkowana, z kabiną prysznicową. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Krzeptów,dolnośląskie

497 000 zł71 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 na nowym osiedlu w Krzeptowie. Tylko 4 km do granicy Wrocławia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

345 500 zł28 m² 12 563,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Klimatyczna kawalerka z potencjałem i panoramicznym widokiem na Warszawę. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

460 000 zł84 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie ponad 84m2 - 4 pokoje, kuchnia, łazienka z oknem, z wanną, z kabiną prysznicową i wc, pralka w łazience, ładne duże szafy w zabudowie. 3 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Karłowicza

Lublin,lubelskie

497 000 zł84 m² 5 923,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży przestronne, 5-pokojowe mieszkanie, położone na Czechowie os.Karłowicza. Doskonała propozycja dla dużej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

324 200 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

174 000 zł32 m² 5 430,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni 32,04m2 usytuowane na parterze w bloku na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

540 000 zł59 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe; czynsz: 500.00 zł; Budynek: blok, rama-H, blok z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: domofon, parking, winda, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 8 Sierpnia

Sokołów Podlaski,mazowieckie

230 000 zł48 m² 4 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do zakupu lokal o powierzchni 47,50 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

335 000 zł34 m² 9 853 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaoferować 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów w okolicy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

375 000 zł64 m² 5 859,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania przestronne 3 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 64 m2, po kapitalnym remoncie. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze bloku położonego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

308 000 zł55 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam bardzo ciekawe mieszkanie o powierzchni 55,20m2, w atrakcyjnej lokalizacji, przy samym Parku Kajki. Lokal usytuowany na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnych.