dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł86 m² 9 480 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny rozkład lokalu. Osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Klimzowiec

Chorzów,śląskie

174 500 zł45 m² 3 890,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Osoba do kontaktu: tel. Oferta zarezerwowana Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty sprzedaży jest bardzo atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie - położone na I piętrze - w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Lublin,lubelskie

190 000 zł36 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1941

Mieszkanie 1-pokojowe blisko um. Kameralny budynek, szczytowe piętro. Forma własności: udziały pokrywające metraż. Układ mieszkania: jasna kuchnia, pokój, łazienka z wc i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Częstochowa,śląskie

511 400 zł69 m² 7 409,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas taka oferta! kup apartament I jedź na urlop! do zakupu każdego apartamentu tygodniowy urlop dla czterech osób W prezencie od expertnieruchomości! Mamy wielką przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podlasie

Piła,wielkopolskie

329 000 zł63 m² 5 213,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 63,1 m 2 w Pile. Duży balkon III piętro piwnica Piękne, przestronne i jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Korytarz wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł90 m² 6 544,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 90m 2 (100 m2 po podłodze). Lokal usytuowany jest na 2 piętrze budynku położonego we Wrocławiu, na Psim Polu Na mieszkanie składają się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potrzask

Kraków,małopolskie

535 000 zł56 m² 9 625,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

DO sprzedania: oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowy apartament na I piętrze w kameralnej Inwestycji Brzozowa Residence na ul. Potrzask w Krakowie. Podstawowe informacje: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

374 900 zł58 m² 6 500,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staromieście - ul. Lubelska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Chorzów,śląskie

399 000 zł78 m² 5 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie świeżo po odnowieniu! Prezentujemy komfortowe, przestronne mieszkanie mieszczące się w Chorzowie przy ulicy Bema. W skład 78 metrowego mieszkania usytuowanego na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Guido

Zabrze,śląskie

220 000 zł51 m² 4 280,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu przytulne i słoneczne mieszkanie znajdujące się w Zabrzu ( dzielnica Guido). W skład ustawnego mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Warszawa,mazowieckie

638 960 zł65 m² 9 801,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

261 873 zł48 m² 5 399,43 zł/m²

 

Piętro:7/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie zlokalizowane w zielonym otoczeniu parków Szwajcaria i Starokozielskiego, tylko 5 minut od centrum Gliwic. Codzienna wygoda dzięki bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

134 000 zł38 m² 3 548,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,77 m 2 z przynależną piwnicą o powierzchni 3,99m 2. Mieszkanie mieści się na II piętrze kamienicy , obecnie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

746 460 zł38 m² 19 489,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z naszą firmą uzyskasz naj lepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów wyjątkowa oferta -apartament 38,30 M2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

495 000 zł48 m² 10 293 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta przy alei 29 listopada w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przestronny korytarz wejściowy z dużą garderobą [2,55 m2] -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

310 464 zł49 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Zalasewie. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska - dodatkowo płatna. Termin zakończenia budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

3 150 000 zł175 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowy penthouse (nadbudowa) o powierzchni 175,10 m2 w przepięknej przedwojennej kamienicy wybudowanej w latach 1905-1910. Prestiżowy adres. Reprezentacyjne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

559 240 zł66 m² 8 525 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Możliwa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych (przy zakupie mieszkania z rynku pierwotnego oszczędzasz około 5%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

339 080 zł39 m² 8 652,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy, tuż przy rzece! Oferowany lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

304 000 zł49 m² 6 204,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży mieszkanko tuż przy parku 2 pokoje z antresolą , dużą łazienka oraz dwoma ogró dkami rekreacyjnymi z obu stron budynku. Wszystkie instalacje zostały wymienione, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

495 000 zł50 m² 9 981,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie jest świetnie zlokalizowane - do centrum miasta ok 8 km. Wjazd na Obwodnicę 2km. na osiedlu znajduje się szkoła podstawowa i liceum. W okolicy kilku min spacerem znajduje się Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

499 000 zł65 m² 7 730,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 64,55 m2 na otoczonym zielenią osiedlu. Lokalizacja: budynek zlokalizowany jest w gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łuki Wielkie

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż odnowione mieszkanie o powierzchni 49m2 na pierwszym piętrze z jednej strony budynku oraz -1 z drugiej (budynek na skarpie). Budynek ma kilka lat i jest jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grochów

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł61 m² 8 852 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 na Grochowie. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w 12-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym w okolicy u.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brynów

Katowice,śląskie

230 000 zł44 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Brynów Kredytowa blisko dworca pkp Ligota Oferujemy sprzedaż bardzo ustawnego mieszkania o powierzchni 44m2 usytuowanego na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze III

Jelenia Góra,dolnośląskie

305 000 zł65 m² 4 692,31 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania do remontu. Lokal znajduje się na 5 piętrze wieżowca na osiedlu Zabobrze III. Powierzchnia mieszkalna wynosi 65m2 a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

265 544 zł26 m² 10 229 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Idealne na start lub pod inwestycję! Oferowany lokal składa się z: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boenigka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

305 000 zł60 m² 5 049,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 60,40m2. 3 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, oddzielne wc, balkon. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Blok położony w głębi, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł55 m² 6 957 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie W centrum 53,04 m2 w Szczecinie Ofertą sprzedaży jest funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie, w jednej z dzielnic Szczecina z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

474 000 zł45 m² 10 556,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w nowoczesnym mieszkaniu tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Inwestycja łączy w sobie ponadczasową architekturę, podwyższony standard i dużą ilość zieleni. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Sosnowiec,śląskie

70 000 zł22 m² 3 146,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Sosnowiec ul. Broniewskiego 42/56. Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł40 m² 5 725,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem mieszczącym się w pożądanej lokalizacji- os. Leśnym. Mieszkanie zostało powiększone o część sypialnianą z oknem, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł62 m² 11 452 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament 2 pokojowy z tarasem. Lokalizacja: ul. Wiśniowa Inwestycja Apartamenty Wiśniowa zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej dzielnicy mieszkaniowej zielonej enklawie miasta. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Jelenia Góra,dolnośląskie

269 999 zł52 m² 5 142,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta mieszkania 2 - pokojowego W jeleniej górze po kapitalnym remoncie. Proponuję Państwu dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie oraz częściowo wyposażone, usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł25 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka blisko Magnolii. 5 lat temu przeprowadzono częściowy remont, obejmujący m. in. łazienkę i kuchnię. Wyposażono w meble. Okna plastikowe. Ściany w gładziach. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Toruń,kujawsko-pomorskie

250 000 zł39 m² 6 459,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na drugim piętrze na osiedlu Młodych. Prezentuję 2-pokojowe , prawie 40 metrowe mieszkanie położone na 2 piętrze w wieżowcu na Osiedlu Młodych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o pow. 54,30 m2 położone na I piętrze w budynku zlokalizowanym w Ełku przy ul. Sikorskiego. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej i widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

647 700 zł38 m² 16 898 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z naszą firmą uzyskasz naj lepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów wyjątkowa oferta -apartament 38,33 M2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Gdańsk,pomorskie

729 636 zł70 m² 10 438,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa Inwestycja zaledwie spacerem od Starówki Gdańska! - 15 luksusowych oraz starannie zaprojektowanych apartamentów; - lokale mieszkalne od 35 mkw do 90 mkw; - ponadprzeciętna wysokość 2,80 m; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

299 000 zł39 m² 7 579,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta W starym podgórzu Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł87 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1875

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący Przedstawiam na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w świetnej lokalizacji! Nadodrze okolice Pomorskiej i Dubois. Nieruchomość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij